Hopaj
Wiadomości z tagiem Siergiej Ławrow  RSS
Trump i Putin (jednak) porozmawiają w Paryżu. "Krótki, nieformalny lunch"

09.11.2018 19:47


Prezydenci USA Donald Trump i Rosji Władimir Putin spotkają się 11 listopada w Paryżu na krótkim, nieformalnym lunchu - poinformował szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow. Dłuższe spotkanie obu przywódców zaplanowane jest natomiast pod koniec listopada na szczycie G20 w Buenos Aires.

Źródło: www.rmf24.pl

Putin i Trump spotkają się w Paryżu

09.11.2018 19:07

Prezydent USA Donald Trump spotka się z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem w Paryżu 11 listopada; będzie to krótki, nieformalny lunch - poinformował w piątek szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Ławrow: Putin i Trump spotkają się w Paryżu

09.11.2018 16:36


Prezydent USA Donald Trump spotka się z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem w Paryżu 11 listopada; będzie to krótki, nieformalny lunch - poinformował w piątek szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow.

Źródło: fakty.interia.pl

Ławrow: Dojdzie do spotkania Putin-Trump na G20 w Argentynie

08.11.2018 12:06


Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow potwierdził w czwartek, iż uzgodniono, że do spotkania prezydentów Rosji i USA, Władimira Putina i Donalda Trumpa, dojdzie na szczycie G20 w Argentynie, który odbędzie się pod koniec listopada.

Źródło: fakty.interia.pl

Ławrow: Amerykańskie sankcje nałożone na Iran są bezprawne

06.11.2018 17:06

Sankcje USA nałożone na Iran są całkowicie bezprawne i naruszają decyzję Rady Bezpieczeństwa ONZ - oświadczył we wtorek w Madrycie szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow. Dodał, że oskarżenia USA wobec Moskwy o ingerencję w wybory są "pustymi stwierdzeniami".

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Władimir ​Putin stanowczo: Rosja nie boi się konfliktów

18.10.2018 16:06


"Rosja nie boi się konfliktów" - oświadczył w czwartek prezydent Władimir Putin podczas obrad Klubu Wałdajskiego w Soczi. Ocenił przy tym, że stawianie świata na krawędzi kryzysu jest polityką nieodpowiedzialną, i zapewnił, że Rosja nie będzie jej prowadzić. Wcześniej szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow uznał, że obecność wojsk USA w Polsce byłaby naruszeniem porozumienia Rosja-NATO.

Źródło: fakty.interia.pl

Szef rosyjskiego MSZ o stałej bazie wojsk USA w Polsce: to byłoby naruszenie porozumienia

18.10.2018 15:56

Siergiej Ławrow, szef rosyjskiego MSZ, udzielił obszernego wywiadu francuskiemu tygodnikowi "Paris Match". Zapewniał w nim między innymi o tym, że...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami