Prointegra
Wiadomości z tagiem Sklepy  RSS
Więcej świateł, więcej atrakcji. 1 grudnia startuje Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy [ZDJĘCIA]

18.11.2018 11:00

Tradycja kupiecka na ul. Piotrkowskiej utrzymująca się od dwóch wieków i wspierana przez szereg atrakcyjnych wydarzeń przyciąga tysiące łodzian i turystów nie tylko w letnie dni! Reprezentacyjna ulica Łodzi ze względu na swój unikatowy charakter stanowi zimą idealną przestrzeń dla organizacji miejskiego jarmarku bożonarodzeniowego, nasilającego ruch w obrębie całego centrum i położonych przy Piotrkowskiej sklepach, butikach i restauracjach. Wzorem z poprzedniego roku łódzki Jarmark rozpocznie się 1 grudnia i wprowadzi nas w podniosłą, świąteczną atmosferę oferując całe mnóstwo atrakcji i wydarzeń towarzyszących. W tym roku organizatorzy zadbają, by odwiedzających Piotrkowską zaskoczyło i olśniło nowe, bogatsze wydanie świątecznego targu!

Źródło: www.tulodz.com.pl

Już jest mniej niż 100 sklepów. Piotr i Paweł się kurczy

18.11.2018 8:34

Piotr i Paweł ma już tylko 98 sklepów. Od początku roku sieć zamknęła 44 placówki i sprzedała osiem. To jednak nie koniec - już wiadomo, że spółka pozbędzie się niebawem kolejnych placówek.

Tagi: Sklepy
Źródło: www.money.pl

Najlepsze aparaty bezlusterkowe w Media Expert

18.11.2018 8:05

Dobry aparat bezlusterkowy to idealny wybór dla osób, które chcą mieć możliwość wymiany obiektywów i jakość lepszą niż w smartfonach, ale cenę i rozmiary i znacznie mniejsze niż w profesjonalnych lustrzankach. Oto 10 dobrych bezlusterkowców w sklepie Media Expert.

Źródło: www.benchmark.pl

Niedziele bez handlu – aplikacja na smartfona pomoże odnaleźć otwarte sklepy i atrakcje

17.11.2018 18:34

imageNa dzień jutrzejszy, 18 listopada 2018 r., przypada kolejna niedziela bez handlu, przez co większość sklepów będzie zamknięta. Gdyby jednak komuś z was niespodziewanie zabrakło jakiegoś produktu, albo usilnie poszukiwalibyście zajęcia, z pomocą powinna przyjść wydana na systemy Android i iOS aplikacja o wymownej nazwie Dni Bez Handlu – Wolne Niedziele. W przeszłości aplikację tę opisywał już...

Źródło: feedproxy.google.com

Czarny Piątek rozpoczął się wcześniej w sklepach PlayStation i Xbox

17.11.2018 17:45

Black Friday (Czarny Piątek) przyszedł w tym roku wcześniej. Przedstawiamy niektóre spośród najciekawszych ofert promocyjnych w sklepach PlayStation Store i Xbox Store.

Źródło: www.benchmark.pl

Nowa wersja Deepin Linuksa: najpiękniejszy chiński system pozwala już szyfrować dyski

17.11.2018 15:56

imageDeepin to chińska dystrybucja Linuksa, którą już nie raz zachwalaliśmy na naszych łamach. Solidne fundamenty, piękne i dopracowane autorskie środowisko oprogramowania i sklep z aplikacjami wypełniony atrakcjami, których zwykle w linuksowych dystrybucjach się nie znajduje uczyniły z Deepina jeden z najlepszych systemów operacyjnych, jakie można zainstalować na desktopie. A co z laptopami?...

Tagi: Sklepy
Źródło: feedproxy.google.com

Zarabiaj W Internecie

17.11.2018 14:07

Możesz zarabiać nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty urodowo-zdrowotne, ale i sam program partnerski.

Tagi: Sklepy
Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Handlowe niedziele. Sprawdź, czy jutro zrobisz zakupy

17.11.2018 10:06


Jutro, 18 listopada sklepy będą zamknięte. Drobne zakupy będziemy mogli zrobić tylko na stacjach benzynowych oraz małych sklepikach, prowadzonych przez właścicieli.

Źródło: www.rmf24.pl

Super promocje XL Moto. Codziennie świeża dostawa doskonałych ofert!

16.11.2018 18:35

Codzienne świetne oferty na motocyklową odzież i akcesoria zapowiada sklep XL Moto. Od dziś, 16 listopada, aż do 23 listopada, każdego dnia pojawi się nowa, super korzystna oferta.

Tagi: Sklepy, MotoGP
Źródło: www.scigacz.pl

Zakaz handlu w niedziele wcale nie wsparł małych sprzedawców. Dyskonty dostały prezent

16.11.2018 17:06

Wprowadzenie zakazu handlu w niedziele najbardziej pomogły dyskontom oraz stacjom benzynowym. Największym przegranym okazały się, zupełnie wbrew intencjom ustawodawcy, najmniejsze sklepy.

Źródło: www.money.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami