f4up
Wiadomości z tagiem Straż Pożarna  RSS
Opolskie: W stodole znaleziono zwłoki mężczyzny

16.11.2018 6:20


W Biestrzynniku pod Ozimkiem w nocy z czwartku na piątek doszło do pożaru stodoły. Jak poinformował PAP oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, w pogorzelisku znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny.

Źródło: fakty.interia.pl

Pożar stodoły w Biestrzynniku. Nie żyje mężczyzna

15.11.2018 23:35


Trwa dogaszanie pożaru w Biestrzynniku, w powiecie opolskim. Opolska straż pożarna potwierdza ofiarę śmiertelną, jest to mężczyzna, jego tożsamość ustala policja.Jak poinformował dyżurny ze stanowiska kierowania KW PSP kapitan Roman Wyszka, w stodole była wydzielona komórka, w której zamieszkiwał mężczyzna. Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru. Na miejscu pracują jeszcze 4 jednostki straży pożarnej. Zgłoszenie o pożarze dotarło do straży o 19.50.

Źródło: radio.opole.pl

Białystok: Trzy osoby zginęły w pożarze

15.11.2018 16:05


Trzy osoby zginęły w czwartek po południu w pożarze małego budynku gospodarczego w centrum Białegostoku - poinformowała straż pożarna.

Źródło: fakty.interia.pl

Kim i Kanye wynajęli PRYWATNYCH strażaków, by odcięli ich posiadłość od pożaru

14.11.2018 8:12

Wiedzieliście, że mając pieniądze, można mieć swoją straż pożarną?

Źródło: www.kozaczek.pl

Anderson przekazał za każdego asa 100 dolarów dla strażaków

14.11.2018 7:44


Startujący w tenisowym turnieju masters w Londynie Kevin Anderson za każdego asa serwisowego w zwycięskim meczu z Japończykiem Kei Nishikorim (6:0, 6:1) ofiarował 100 dolarów dla straży pożarnej walczącej z pożarem lasów w Kalifornii.

Źródło: eurosport.interia.pl

Gaszowice: Pożar domu jednorodzinnego. Nie żyje jedna osoba

13.11.2018 15:25

W Gaszowicach doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Około godziny 12:00 na miejsce przyjechało kilka jednostek straży pożarnej. Jedna osoba...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Płonie dom jednorodzinny w Pietrowicach

13.11.2018 8:57


W Pietrowicach, w gminie Głubczyce, strażacy gaszą pożar domu jednorodzinnego. Mieszkańcy opuścili zawczasu budynek, ale jedna osoba - kobieta - została poszkodowana.Dom stoi w ogniu, na miejscu pożar gasi 6 zastępów straży pożarnej, sytuacja nie jest jeszcze opanowana. Przyczyna pojawienia się ognia nie jest jeszcze znana, początkowo z wezwania wynikało, że pali się tam butla z gazem, na miejscu strażacy zastali jednak budynek zajęty ogniem.

Źródło: radio.opole.pl

Czad znowu atakuje. Jak się przed nim ustrzec?

12.11.2018 18:47

W okresie jesienno-zimowym wzrasta ryzyko powstania pożarów i zatrucia czadem. „Cichy zabójca” jest szczególnie niebezpieczny – w tym roku na terenie województwa w wyniku jego wystąpienia zginęło pięć osób. Państwowa Straż Pożarna radzi, jak uniknąć śmierci spowodowanej przez tlenek węgla. […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Pożar pustostanu w Lubartowie. Dwie pijane osoby zostały poparzone

12.11.2018 15:50


Prawdopodobnie zaprószenie ognia niedopałkiem papierosa było przyczyną sobotniego pożaru pustostanu w Lubartowie. Dwie osoby znajdujące się w środku zostały poparzone. Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie przy ul. Szulca w Lubartowie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze drewnianego domu (pustostanu). Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że […]

Źródło: spottedlublin.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami