Hopaj
Wiadomości z tagiem Trumny  RSS
May, Trump, Macron nieobecni w Davos

22.01.2019 9:06


Ponad 3 tysiące osób weźmie udział w rozpoczynającym się w Szwajcarii najważniejszym na świecie spotkaniu polityków i biznesmenów. W Davos w Alpach zaczyna się dzisiaj Światowe Forum Ekonomiczne. Mimo ogromnego prestiżu, jakim cieszy się doroczne spotkanie, w tym roku wielu najważniejszych światowych polityków nie przyjedzie do Davos.

Źródło: fakty.interia.pl

Zimna wojna i Kulig mogą nie dostać Oscara przez... politykę Donalda Trumpa?

21.01.2019 11:54

Eksperci przewidują, że zadecydują sympatie polityczne jurorów.

Źródło: www.kozaczek.pl

Lumia 950 XL, Windows 10 i Fallout. Obraz zmarnowanego potencjału

19.01.2019 6:00

imageBądźmy szczerzy, windowsowe smartfony są już od dłuższego czasu martwe i tylko kwestią czasu pozostaje, aż Microsoft wbije ostatni gwóźdź do ich trumny, kończąc wsparcie dla Windowsa 10 Mobile. Nie przeszkadza to jednak w działaniu wciąż całkiem prężnej społeczności. Dowodem jest wideo opublikowane w serwisie YouTube przez niejakiego «Wall SoGB», który wykorzystał Lumię 950 XL do odpalenia...

Źródło: feedproxy.google.com

USA: Trump odwołał wyjazd delegacji do Davos. Powodem częściowe zawieszenie funkcjonowania rządu

18.01.2019 15:00

Trump odwołał wyjazd delegacji USA do Davos na Światowe Forum Ekonomiczne. Swoją decyzję uzasadnił częściowym zawieszeniem funkcjonowania rządu.

Tagi: Trumny
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Godzinna kolejka przed ECS-em

18.01.2019 10:34

Trumna z ciałem Pawła Adamowicza wystawiona jest w Europejskim Centrum Solidarności . W piątek przed południem w kolejce do ostatniego pożegnania prezydenta trzeba było stać nieco ponad godzinę. ECS będzie otwarty do godz. 16, o godzinę krócej, niż wcześniej zapowiadano.

Źródło: www.trojmiasto.pl

Trasa konduktu pogrzebowego Pawła Adamowicza [MAPA]

18.01.2019 10:29


O godzinie 17:00 z Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku wyruszy kondukt żałobny z trumną z ciałem zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Przemarsz nastąpi ulicami miasta do Bazyliki Mariackiej, gdzie w sobotę odbędzie się pogrzeb samorządowca. Po wprowadzeniu trumny do Bazyliki Mariackiej zostanie odprawiona msza św. Po nabożeństwie do północy, kiedy świątynia zostanie zamknięta, będzie trwało jeszcze modlitewne czuwanie.

Źródło: rmf24.pl

USA utrzymają sankcje wobec rosyjskich firm?

18.01.2019 6:35


Kontrolowana przez Demokratów Izba Reprezentantów Kongresu USA opowiedziała się w czwartek przytłaczającą większością głosów za utrzymaniem sankcji przeciwko firmom należącym należącym do rosyjskiego oligarchy Olega Deripaski. Administracja Trumpa zamierza je znieść w piątek.

Tagi: Trumny
Źródło: www.rmf24.pl

Gdańszczanie żegnają Prezydenta Adamowicza. Poruszające zdjęcia

17.01.2019 22:08

Trumna z ciałem prezydenta została wystawiona w Europejskim Centrum Kultury.

Tagi: Trumny
Źródło: www.deon.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami