Hopaj
Wiadomości z tagiem Włochy  RSS
Mocne słowa na temat Valentino Rossiego. "Jego czas się skończył"

16.12.2018 13:43

Valentino Rossi nie wygrał w tym roku ani jednego wyścigu w MotoGP. Antonio Puig, szef konkurencyjnej ekipy Repsol Honda Team, zasugerował, że czas Włocha w wyścigach się skończył. - Tyle że nie potrafi się z tym pogodzić - sugeruje Hiszpan.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Paul Pogba ma wrócić do Włoch. Manchester United stawia jeden warunek

16.12.2018 13:28

"Daily Mail" donosi, że już zimą Paul Pogba może odejść z Manchesteru United i przenieść się do Juventusu Turyn. Angielski klub jest skłonny zgodzić się na transfer, ale stawia jeden warunek.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Vuelta a Espana szansą dla Fabio Aru?

16.12.2018 12:36

Jak wiadomo, sezon 2018 nie był udany dla Fabio Aru. Znakomity Włoch był cieniem samego siebie, co tylko zmotywowało go do pracy. Wydaje się, że w najbliższym roku  lider UAE Team Emirates powinien ponownie poszukać szansy w hiszpańskiej Vuelcie.

Źródło: naszosie.pl

Roberto Santilli trenerem Jastrzębskiego Węgla

16.12.2018 10:21


Roberto Santilli od 20 grudnia będzie trenerem siatkarzy ekstraklasowego Jastrzębskiego Węgla. Zastąpi innego Włocha Ferdinando de Giorgi, który rozwiązał umowę na własną prośbę.

Źródło: sport.interia.pl

Nowe metody leczenia w Opolskim Centrum Onkologii. 'Chciałbym, aby takie operacje były w Polsce standardem'

16.12.2018 9:30


Innowacyjną operację leczenia nowotworu piersi u jednej z pacjentek przeprowadzili lekarze szpitala onkologicznego w Opolu. Związana była z rekonstrukcją usuniętej piersi. Protezę-implant zamiast pod mięsień umieszczono pod skórą pacjentki. Zastosowano macierz bezkomórkową - czyli siatkę kolagenową wytworzoną z komórek świńskich, w którą owinięta była proteza.- Po takim zabiegu nie ma dolegliwości bólowych - powiedział w porannej rozmowie 'W cztery oczy' dr Tomasz Sachańbiński z Opolskiego Centrum Onkologii. - Wygląd tej piersi jest bardziej naturalny. Mamy panią, którą operowaliśmy we wtorek, sam byłem bardzo zdziwiony, ponieważ w drugiej dobie po zabiegu, ta pani otrzymuje leki przeciwbólowe na żądanie. Na to zwracał nam też kolega z Włoch, który przyjechał do nas pomagać nam w tej operacji. Bardzo często pacjentki w związku z tym, że nie czują żadnych dolegliwości bólowych ruszają tą ręką nawet w nadmiarze, co powoduje ryzyko przesunięcia tego implantu. Dr. Sachańbiński powiedział, że tego typu operacje wykonuje się w Europie: np. w Niemczech, we Włoszech czy Hiszpanii. W Polsce dokonano ich niewiele. - Chciałbym, aby takie operacje były w Polsce standardem, problemem są jednak pieniądze. Sama macierz ADM kosztuje 10 tyś zł. - dodaje lekarz.

Źródło: radio.opole.pl

Wt, 25 gru 21:00 (Discovery Channel) - Królowie asfaltu

16.12.2018 0:09


Mike i Daniel, kierowcy z zagłębia Ruhry, wybierają się na południe Włoch. Po drodze czeka ich wiele niespodzianek. W tym czasie Marc organizuje...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Wycieczka do Włoch – Sycylia i Rzym z Warszawy od 173 PLN

15.12.2018 20:30

Brak pomysłu na podróż? Przybywam z pomocą i proponuję zorganizowanie wycieczki do Włoch, podczas której odwiedzicie Katanię oraz Rzym. Pozytywne wrażenia gwarantowane!

Źródło: www.fly4free.pl

BMW 320 - STAN BDB KABRIOLET M PAKIET

15.12.2018 15:06

SAMOCHÓD SPROWADZONY Z WŁOCH W 2017r. W KRAJU I WŁAŚCICIEL STAN TECHNICZNY I WIZUALNY BARDZO DOBRY LAKIER BEZ RYS I WGNIOTEK SKÓRZANA TAPICERKA BEZ PLAM CZY PRZETARĆ M PAKIET pełna elektryka foteli przednich nagłośnienie harman kardon skórzana kierownica elektr. otwierany brezentowy dach…

Źródło: motosprzedaz.pl

Alessandro Chiappini wraca do Polski. Poprowadzi Eneę PTPS Piła

14.12.2018 22:55

Pilski klub Ligi Siatkówki Kobiet znalazł już następcę Hiszpana Guillermo Naranjo Hernandeza. Został nim dobrze znany nad Wisłą Włoch Alessandro Chiappini, były trener ekip z Sopotu i Krakowa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami