Hopaj
Wiadomości z tagiem WOŚP  RSS
Świętokrzyskie: głosowała ponad połowa mieszkańców

21.10.2018 23:57

Według sondażu frekwencja w niedzielnych wyborach samorządowych wyniosła w skali kraju 51,3 proc. Najliczniej do urn poszli mieszkańcy Mazowsza (56,5 proc.); najniższa frekwencja była w woj. zachodniopomorskim (44,6 proc.).

Źródło: www.radio.kielce.pl

Ipsos: Najwyższa frekwencja na Mazowszu, najniższa w woj. zachodniopomorskim

21.10.2018 23:40


W niedzielnych wyborach samorządowych najliczniej do urn poszli mieszkańcy Mazowsza (56,5 proc.). Najniższa frekwencja była w woj. zachodniopomorskim (44,6 proc.). Jeśli chodzi o duże miasta rekord frekwencji padł w Warszawie, gdzie w głosowaniu wzięło udział 59,8 proc. - wynika z sondażu Ipsos. Według sondażu frekwencja w niedzielnych wyborach samorządowych wyniosła w skali kraju 51,3 proc.

Źródło: fakty.interia.pl

Nietypowa komisja wyborcza

21.10.2018 18:06


Obwodowa komisja wyborcza nr 6 w Czerwonaku (woj. wielkopolskie), gdzie odbywają się głosowania w wyborach samorządowych. Zgodnie z wieloletnią tradycją, lokal wyborczy w Czerwonaku słynie z nietypowych aranżacji. W tym roku wnętrze lokalu inspirowane jest muzyką.

Źródło: fakty.interia.pl

Zmarł Joachim Rönneberg, który w 1943 r. zatrzymał niemiecki program atomowy

21.10.2018 17:06


​Nie żyje Joachim Rönneberg - emerytowany oficer norweskiej armii, w 1943 r. dowodzący oddziałem komandosów, który zniszczył niemiecki zakład uzyskiwania ciężkiej wody. Zatrzymał tym samy program atomowy Trzeciej Rzeszy. Joachim Rönneberg zmarł minionej nocy w wieku 99 lat.

Źródło: fakty.interia.pl

Będzie pierwszy protest wyborczy. Komisarz wykreślił kandydata na 8 godzin przed wyborami

21.10.2018 14:16

Pierwszy protest wyborczy szykuje się w miasteczku Działoszyn woj. łódzkie. Dotychczasowy burmistrz i kandydat, Rafał Drab na kilka godzin przez...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Fibre Select - Oczyszcza organizm i wspomaga odchudzanie

21.10.2018 11:17

Fibre Select to najlepszy błonnik witalny dostępny na rynku. Produkt posiada wysokiej jakości wyselekcjonowane składniki, które skutecznie oczyszczają organizm z toksyn, poprawiają samopoczucie oraz ogólną kondycję zdrowotną. Efekty stosowania widoczne są już po kilku dniach. Produkt dostępny jest w formie proszku do rozpuszczenia. Jego smak jest neutralny, dlatego też można go połączyć z ulubionym napojem niegazowanym, jogurtem bądź wodą. Dostawa poprzez kuriera - wysyłka gratis. Możliwa płatność przy odbiorze! Więcej informacji i formularz zamówienia po kliknięciu w poniższy link do strony www (u dołu ogłoszenia - web). Pełna Dyskrecja Gwarantowana!!!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Buderus WLW 196i 6 AR E prosba o pomoc

21.10.2018 9:38

Witam. Pompa zamontowana w kwietniu tego roku. Dom zamieszkany od czerwca (w stopce dane). Pompa do tej pory grzałka tylko wode. Wczoraj włączyłem...

Tagi: WOŚP
Źródło: forum.muratordom.pl

Przed nami wietrzny i deszczowy tydzień. Porywy wiatru do 100 km/h

21.10.2018 8:21


Nad Polskę nadchodzi ochłodzenie, które przyniesie ze sobą opady deszczu oraz wiatr, którego porywy mogą sięgnąć nawet 100 km/h. O tej porze roku wody północnego Atlantyku intensywnie parują, a właśnie para wodna stanowi swoiste paliwo dla układów niżowych, które zanim dotrą nad Europę, zaczynają się pogłębiać. Na ich drodze najpierw znajdują się Wyspy Brytyjskie, a […]

Źródło: spottedlublin.pl

Mecenasi świętują podwójny jubileusz

20.10.2018 20:41


Ich misją jest działać zgodnie z Kodeksem Etyki Adwokackiej i literą prawa. Opolscy adwokaci spotkali się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym na uroczystej gali jubileuszowej z okazji 65-lecia Izby Adwokackiej w Opolu i 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej.- W trudnym czasie 8 października 1953 roku na mocy zarządzenia Ministra Sprawiedliwości powstała Izba Adwokacka w Opolu. Jej zakres terytorialny obejmował okręg Sądu Wojewódzkiego w Opolu. Zebranie konstytucyjne Rady Adwokackiej w Opolu miało miejsce 14 października - mówił adw. Marian Jagielski dziekan opolskiej Okręgowej Rady Adwokackiej.Jak zauważa dziekan, w tamtym czasie trzeba było zaczynać od postaw. - Nie było nic, nie było lokali, nie było ludzi, ani pieniędzy. Mecenas Adam Gutowicz, nestor opolskiej palestry napisał wtedy 'nie było nic prócz dobrej woli, ale to wystarczyło, żeby rada zaczęła działać - dodaje Jagielski.W historii Izby Adwokackiej w Opolu działało 20 Rad Adwokackich i dwunastu dziekanów.

Źródło: radio.opole.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami