Prointegra
Wiadomości z tagiem Warszawa  RSS
"Nie było ani dróg, ani mostów!". PO przegrała z Morawieckim

24.09.2018 18:06


Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił pozew Platformy Obywatelskiej w trybie wyborczym przeciwko premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Chodziło o głośną wypowiedź szefa rządu z połowy września. W czasie spotkania z mieszkańcami lubuskiego Świebodzina Morawiecki stwierdził: "Pamiętacie, jak nasi poprzednicy mówili, że ‘budujmy nie politykę, tylko drogi i mosty’. Nie było ani dróg, ani mostów! (…) Żeby nie być gołosłownym, powiem tak: nasi poprzednicy (...) przez 8 lat wydali 5 mld złotych na drogi lokalne. To jest tyle, ile my wydajemy w ciągu...

"Kuriozalna sytuacja". Chaos na torach, ogromne opóźnienia pociągów po wichurach

24.09.2018 18:06


"To jest kuriozalna sytuacja, nie ma żadnych informacji" - mówił w rozmowie z RMF FM pan Jacek. Jego syn i wnuczki wracają do domu, bo pociąg, którym mieli wyjechać z Krakowa ma wielogodzinne opóźnienie. Składy jadące ze stolicy Małopolski do Trójmiasta i Warszawy mają nawet 6 godzin opóźnienia.

Źródło: www.rmf24.pl

Uczniowski teatr będzie w każdej szkole?

24.09.2018 17:28

Zajęcia teatralne sprzyjają rozwojowi uczniów, uczą ich pracy w grupie oraz ułatwiają argumentowanie. O tym, jak zorganizować takie zajęcia w szkole mówili w Kieleckim Centrum Kultury specjaliści ze stolicy województwa świętokrzyskiego oraz Warszawy. Jednym z nich była Magdalena Szpak z Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Historyczny dzień dla Polski. Oficjalnie staliśmy się rynkiem rozwiniętym

24.09.2018 17:12

Poniedziałkowie otwarcie giełd w Warszawie i Londynie było wyjątkowe. To pierwszy dzień, kiedy polski rynek jest traktowany jako jeden z 25 rozwiniętych na świecie.

Źródło: www.money.pl

Wybierając numer 997 już nie dodzwonisz się do policji

24.09.2018 16:54

Numer alarmowy 997 właściwie od zawsze kojarzył się z policją. Teraz ma się to zmienić. Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Warszawie będzie kolejnym ośrodkiem w Polsce, który przejmie obsługę tego numeru. Ma to odciążyć dyspozytorów policji, do których teraz będą trafiały tylko ważne informacje.

Źródło: warszawa.onet.pl

IAB HowTo: Do Content Marketing Like a King 2

24.09.2018 16:48

Jakie słowa działają w marketingu treści? Jak optymalizować kampanie? Jakie formy komunikacji najskuteczniej trafiają do pokolenia Z? Jakie historie powinny opowiadać marki? Na te i inne pytania odpowiedzą prelegenci konferencji organizowanej w ramach cyklu IAB HowTo „Do Content Marketing Like a King 2”. Najlepsze praktyki i rekomendacje zostaną zaprezentowane już 2 października br. podczas całodziennego spotkania organizowanego w Warszawie.

Źródło: www.money.pl

Bałagan przy placu Defilad

24.09.2018 16:33


Sterty śmieci i stare meble na prywatnej działce przy placu Defilad w Warszawie, w rejonie skrzyżowania ul. Świętokrzyskiej z ul. Marszałkowską.

Źródło: fakty.interia.pl

Asystent / Asystentka ds. logistyki i administracji

24.09.2018 15:55

Acnet Sp. z o.o.
Zatrudnienie na umowa o pracę, Możliwość rozwoju i awansu, Stabilną pracę w firmie o
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Logistyka / Dystrybucja

Tagi: Warszawa
Źródło: www.praca.pl

Specjalista ds.aukcji internetowych – j. niemiecki

24.09.2018 15:52

SITEL Polska
Zyskujesz: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Prywatną opiekę medyczną, bony świąteczne Program poleceń pracowniczych Bonusy dla
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Internet / e-commerce

Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami