Wiocha
Wiadomości z tagiem Warszawa  RSS
Specjalista ds. Sprzedaży

16.12.2018 15:52

Ebury Partners UK LTD
  FX Business Developer - Specjalista ds. Sprzedaży odpowiada za pozyskiwanie i obsługę
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Finanse / Bankowość

Źródło: www.praca.pl

Software Engineer Web Developer

16.12.2018 15:19

StepStone Services Sp. z o.o.
  A member of a development team will work on variety of software used by hundreds of thousands of job seekers from Europe
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Tagi: Warszawa
Źródło: www.praca.pl

Warszawa: rusza zbiórka funduszy na budowę kliniki "Budzik" dla dorosłych

16.12.2018 15:06

Na stworzenie kliniki "Budzik" dla dorosłych, która ma powstać obok Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie potrzeba ok. 40 mln zł; ruszyła zbiórka środków na budowę - poinformowali w niedzielę inicjatorzy przedsięwzięcia.

Źródło: www.deon.pl

Madera, Genewa i Bazylea w jednej podróży z Warszawy za 269 PLN

16.12.2018 13:19

Jeżeli lubicie zwiedzić kilka miejsc podczas jednej podróży, to zachęcam Was do skorzystania z tej oferty. Podczas wycieczki będziecie mieli okazję spędzić kilka dni w Genewie, Bazylei oraz na Maderze, a za wszystkie bilety zapłacicie 269 PLN. Do rezerwacji przelotów nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Źródło: www.fly4free.pl

Warszawa. Impas w rozmowach o przyszłości Instytutu Teatralnego

16.12.2018 13:12

Dotychczasowe rozmowy w sprawie przyszłości Instytutu Teatralnego nie przyniosły rozwiązania umożliwiającego dalszą, niezakłócaną pracę instytucji.

Tagi: Warszawa
Źródło: www.e-teatr.pl

Warszawa. Gwiazdy opery na XIV Koncercie Noworocznym

16.12.2018 13:12

XIV Koncert Noworoczny coraz bliżej. Podczas wydarzenia usłyszymy, po raz pierwszy w Polsce, Ildebrando D'Arcangelo - włoskiego śpiewaka o międzynarodowej sławie. Artyście partnerować będą Joanna Moskowicz oraz Leonardo Capalbo.

Źródło: www.e-teatr.pl

Ricardo Sa Pinto: Jesteśmy bardzo mocni

16.12.2018 13:11

- Ciężko jest grać w takich warunkach - jest zimno, a murawa nie jest w najlepszym stanie. Mimo to dominowaliśmy w tym meczu - podkreśla trener Ricardo Sa Pinto. Legia Warszawa bez większego wysiłku wygrała z Piastem 2:0.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Będzie gotowe w przyszłym roku. W Walidrogach na drodze krajowej powstanie rondo. Inwestycję planowano już w 2010

16.12.2018 13:00


Tę inwestycję planowano od kilku lat. W Walidrogach na skrzyżowaniu drogi krajowej 94 z powiatową w kierunku Ozimka i Tarnowa Opolskiego powstanie rondo. Inwestycja - jeśli zgłoszą się chętni - rozpocznie się wiosną i zakończy w 2019 roku.Przemysław Maliszkiewicz, dyrektor opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przypomina, że już wcześniej zgłaszano potrzebę budowy ronda, ale oferty z rynku przekraczały budżet instytucji. - Wystąpiliśmy do Warszawy o zwiększenie budżetu, otrzymaliśmy zgodę, a w tej chwili dopinamy formalności. Gdy podpiszemy umowę z wykonawcą, to myślę, że w przyszłym roku to zadanie zostanie wykonane.Przemysław Maliszkiewicz podkreśla, że za budową przemawia poprawa bezpieczeństwa, ale zwraca też uwagę na koszty i sytuację na rynku budowlanym. Jako przykład podaje wzrost cen jednego z materiałów do utwardzenia dróg. - Ta mieszanka przez lata kosztowała w granicach 14 złotych za tonę, a obecnie jej cena wzrosła do 30 złotych. Może ktoś powiedzieć, że koszty produkcji wzrosły, to nieprawda. Kolega, który jest szefem kopalni powiedział mi: 'to jest moje pięć minut'. Według wstępnych szacunków, budowa ronda może kosztować około 8 mln zło ...

Źródło: radio.opole.pl

Wypadek na DK7. Nie żyje jedna osoba

16.12.2018 12:15

W Łazach pod Warszawą na DK7 zderzyły się dwa samochody osobowe. W wypadku poniosła śmierć jedna osoba. Zablokowany jest pas ruchu w kierunku Radomia, ruch w kierunku Warszawy odbywa się prawym pasem - poinformował podkom. Piotr Świstak z biura prasowego KSP.

Źródło: warszawa.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami