Wiocha
Wiadomości z tagiem Washington Post  RSS
Zagraniczne media komentują morderstwo prezydenta Gdańska

15.01.2019 8:32


Prawie wszystkie zagraniczne media informują o śmierci Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska. Dziennikarze i politycy z całego świata są wstrząśnięci. BBC informację o ugodzeniu Adamowicza opublikowało na pierwszej stronie. Śmierć Pawła Adamowicza, która nastąpiła w wyniku odniesionych ran, zszokowała cały świat. O sprawie piszą także m.in. The New York Times, El Pais, The Washington Post, Haaretz. […]

Źródło: wiadomosci.com

"Trump ukrywa przed swoim gabinetem treść rozmów z Putinem"

13.01.2019 18:08


Prezydent USA Donald Trump ukrywa przed swoim gabinetem, a nawet doradcami ds. bezpieczeństwa, treść rozmów z prezydentem Władimirem Putinem. Poinstruował też tłumaczy, by nie ujawniali członkom rządu informacji na ten temat - podaje "Washington Post".

Źródło: www.rmf24.pl

Washington Post: Trump ukrywał szczegóły rozmowy z Putinem. Nawet przed współpracownikami

13.01.2019 8:58

Donald Trump podejmował nadzwyczajne środki, by ukryć szczegóły swoich rozmów w cztery oczy z Władimirem Putinem. W efekcie po stronie...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Najbogatsza para świata rozwodzi się. Jak podzielą majątek?

10.01.2019 12:04


Jeff Bezos (54 l.), założyciel Amazona, właściciel gazety "The Washington Post" i jeden z najbogatszych ludzi świata, rozwodzi się z MacKenzie Bezos (48 l.) po 25 latach wspólnego życia.

Źródło: www.pomponik.pl

Scarlett Johansson apeluje o globalne regulacje przepisów dot. fałszywego porno

01.01.2019 13:35

imageScarlett Johansson, jedna z najlepiej zarabiających gwiazd Hollywood, w wywiadzie udzielonym The Washington Post obszernie skomentowała sprawę tzw. deepfakes, czyli sfabrykowanych filmów dla dorosłych, z komputerowo wklejonymi twarzami znanych osób. Aktorka uważa, że jest to jeden z tych problemów, które wymagają globalnych regulacji prawnych. Temat kompromitujących zdjęć i materiałów wideo...

Źródło: feedproxy.google.com

Były ambasador USA w Syrii: decyzja Trumpa o wycofaniu wojsk jest słuszna

28.12.2018 15:06

Decyzja prezydenta Donalda Trumpa o wycofaniu wojsk amerykańskich z Syrii jest zasadniczo słuszna i wbrew twierdzeniom krytyków nie pogarsza sytuacji USA w regionie - pisze na łamach "The Washington Post" były ambasador USA w Syrii Robert S. Ford.

Krytykowana decyzja Trumpa. Były ambasador komentuje

28.12.2018 12:09


- Decyzja prezydenta Donalda Trumpa o wycofaniu wojsk amerykańskich z Syrii jest zasadniczo słuszna i wbrew twierdzeniom krytyków, nie pogarsza sytuacji USA w regionie - pisze na łamach "The Washington Post" były ambasador USA w Syrii Robert S. Ford.

"Washington Post": Polska wkracza w autorytaryzm

23.12.2018 0:06

Amerykański dziennik "Washington Post" opisuje Polskę jako kraj, który zmierza w stronę autorytaryzmu. "Unia Europejska może to zatrzymać, a Donald Trump powinien przemyśleć swoją umowę z nacjonalistami" - uważają autorzy.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami