Prointegra
Wiadomości z tagiem Washington Post  RSS
Arabia Saudyjska : Prokurator chce kary śmierci ws. Chaszodżdżiego

15.11.2018 21:32


Prokurator w Arabii Saudyjskiej chce kary śmierci dla części oskarżonych o zabicie saudyjskiego dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego. Równocześnie szef saudyjskiej dyplomacji powtórzył, że wpływowy następca tronu książę Muhammad bin Salman nie ma ze sprawą nic wspólnego. Po tym jak władze Arabii Saudyjskiej przyznały, że pracujący dla “Washington Post” dziennikarz został zamordowany w saudyjskim konsulacie w Stambule, […]

Francja: Ciało policjanta znalezione na terenie rezydencji premiera w Paryżu

06.11.2018 14:06


Jak donoszą zagraniczne media, w tym "The Washington Post", w poniedziałek w ogrodach oficjalnej siedziby francuskiego premiera w Paryżu znaleziono ciało francuskiego żandarma. Śledztwo jest w toku. Prawdopodobnie mężczyzna popełnił samobójstwo.

Źródło: fakty.interia.pl

Narzeczona Chaszodżdżiego apeluje o międzynarodowe śledztwo ws. jego śmierci

02.11.2018 18:06


Hatice Cengiz, narzeczona zabitego saudyjskiego dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego, zaapelowała we wtorek na łamach dziennika "Washington Post" o wszczęcie międzynarodowego śledztwa, które doprowadzi do skazania winnych tej zbrodni.

Źródło: fakty.interia.pl

Biały Dom przygotowuje rozporządzenie, by powstrzymać karawanę migrantów

26.10.2018 16:06

Biały Dom przygotowuje rozporządzenie wykonawcze w celu powstrzymania wielotysięcznej karawany migrantów z Ameryki Środkowej przed przekroczeniem granicy amerykańskiej - poinformował w piątek dziennik "Washington Post".

Źródło: www.deon.pl

Ostatni opublikowany artykuł zaginionego saudyjskiego dziennikarza

18.10.2018 10:30


Świat arabski potrzebuje wolnych, ponadnarodowych mediów, swojego Radia Wolna Europa, bo bez nich nigdy tam nie zapanuje demokracja - napisał w ostatnim, opublikowanym w czwartek tekście dla "Washington Post" zaginiony saudyjski dziennikarz Dżamal Chaszodżdżi.

Źródło: fakty.interia.pl

USA: Demokraci zdobędą kontrolę? Sondaż

09.10.2018 7:01


Partia Demokratyczna w wyborach do Kongresu, które odbędą się 6 listopada, może zdobyć kontrolę w Izbie Reprezentantów - wykazał przedwyborczy sondaż przeprowadzony przez dziennik "Washington Post" oraz Wydział Polityki i Zarządzania Uniwersytet George'a Masona.

Źródło: fakty.interia.pl

2-latek przepuścił oszczędności rodziców przez niszczarkę

06.10.2018 15:06


Rodzice małego Leo odkładali pieniądze z myślą o spłacie długu. Uzbierali ponad 1000 dolarów. Pewnego dnia pocięte banknoty znaleźli w niszczarce dokumentów - podał "The Washington Post".

Źródło: fakty.interia.pl

Anne Applebaum: Putin mógł zaoferować Orbanowi ukraińskie Zakarpacie

06.10.2018 14:23

Dziennikarka "Washington Post" i żona Radka Sikorskiego spekuluje, że za narastającymi napięciami między Ukrainą i Węgrami może stać tajna oferta...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

"Washington Post": widać pierwsze kroki w kierunku denuklearyzacji Korei Płn.

21.09.2018 12:07

Po czerwcowym szczycie USA-Korea Płn. w Singapurze wielu wątpiło w realne możliwości denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego, ale teraz pojawiają się pierwsze oznaki prawdziwego porozumienia, które miałoby do tego doprowadzić - pisze w piątek "Washington Post".

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami