Wiocha
Wiadomości z tagiem Wielka Brytania  RSS
Demonstrujący zablokowali główne mosty w Londynie

17.11.2018 19:02


masowa demonstracja w Londynie. Kilka tysięcy osób zebrało się na pięciu głównych mostach stolicy Wielkiej Brytanii, by zaapelować do rządu o podjęcie intensywniejszych działań na rzecz walki ze zmianą klimatu.

Źródło: www.rmf24.pl

Najmniejszy domek na sprzedaż na Wyspach

17.11.2018 6:00

The Round House czyli okrągły dom w Stanton Drew w angielskim hrabstwie Somerset, to prawdopodobnie najmniejszy dom mieszkalny jaki ostatnio wystawiono na sprzedaż w Wielkiej Brytanii.

Źródło: www.rp.pl

Wielka Brytania: Jest nowy minister ds. brexitu

16.11.2018 18:29


Brytyjski wiceminister zdrowia Stephen Barclay został nowym ministrem do spraw brexitu. Powołała go na to stanowisko premier Theresa May. Poprzedni minister Dominic Raab ustąpił wczoraj ze stanowiska, protestując przeciwko wstępnemu porozumieniu Wielkiej Brytanii z Unią Europejską w sprawie opuszczenia Wspólnoty. Rzecznik premier May poinformował, że będzie ona sama nadzorować negocjacje z Unią. Minister Barclay ma […]

Wt, 20 lis 22:00 (Discovery Channel) - Militaria na warsztat

16.11.2018 15:14


Klient z Wielkiej Brytanii prosi o rozbrojenie czołgu centurion, aby mógł posłużyć jako ozdoba do ogródka. Maszyna nie jeździ, więc jego...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Wielka Brytania: trwa polityczna burza, funt odrabia straty

16.11.2018 12:10


Po wczorajszym załamaniu wywołanym polityczną burzą wokół brexitu, dziś funt odrabia straty. Brytyjskiej walucie nie przeszkadzają nawet kolejne doniesienia o bliskim wotum nieufności wobec Theresy May, którego domagać się ma eurosceptyczna frakcja torysów.

Źródło: www.bankier.pl

Na weekend do Londynu za 178 PLN (268 PLN bez WDC). Loty z Katowic + hotel

15.11.2018 20:20

(Aktualizacja) Mam dla Was propozycję krótkiej, weekendowej wycieczki do pełnej atrakcji stolicy Wielkiej Brytanii. Nie zwlekajcie z decyzją i już teraz zarezerwujcie pakiet w atrakcyjnej cenie.

Źródło: www.fly4free.pl

Kruche porozumienie ws. brexitu. Brytyjski parlament może zablokować umowę

15.11.2018 18:06

Wielka Brytania przyjęła wstępne porozumienie w sprawie opuszczenia UE, za to brytyjski rząd opuszczają koleni ministrowie. A to może oznaczać, że z umowy nici i będzie tzw. twardy brexit. Wtedy skutki dla Polaków na Wyspach mogą być dużo gorsze.

Źródło: www.money.pl

Wielka Brytania: Rząd "pogrążony w chaosie"?

15.11.2018 16:53


Lider opozycyjnej brytyjskiej Partii Pracy Jeremy Corbyn powiedział w czwartek, że rząd Theresy May jest "pogrążony w chaosie", a projekt umowy wyjścia z UE jest "spartaczonym porozumieniem, które narusza czerwone linie wyznaczone przez samą premier".

Źródło: fakty.interia.pl

Morawiecki o brexicie: Najważniejsze dla nas są prawa Polaków w Wielkiej Brytanii

15.11.2018 16:06


Cieszę się, że mamy się spotkać i 25 listopada potwierdzić pakiet uzgodnień między Wielką Brytanią a UE; dla nas najważniejsze jest zachowanie praw Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii - powiedział w czwartek w Pradze premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami