f4up
Wiadomości z tagiem Wybory  RSS
Bogdan Wenta: nie będę krytykował Wojciecha Lubawskiego

25.05.2018 19:58

Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie Bogdana Wenty wystawi swoich kandydatów w najbliższych wyborach na wszystkich szczeblach samorządu. Podczas piątkowej konwencji programowej lider stowarzyszenia i eurodeputowany z listy PO potwierdził także swoją decyzję o starcie w wyborach na prezydenta Kielc.

Źródło: www.radio.kielce.pl

1000 zł becikowego.

25.05.2018 17:44

1000 plus, czyli gorzowskie becikowe, to pomysł Sebastiana Pieńkowskiego, radnego Prawa i Sprawiedliwości. Obecny przewodniczący Rady Miasta zapewnia, że jeżeli wygra wybory na prezydenta Gorzowa, od 1 stycznia 2019 roku wprowadzi jednorazowe świadczenie w wysokości 1 tys. zł.

Źródło: tvgorzow.pl

Jarosław Gowin: RODO wymusi modyfikacje wyborów

25.05.2018 15:47


Wicepremier Jarosław Gowin powiedział w piątek, że unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) wymusi pewne modyfikacje przepisów lub praktyki wyborczej. Zapewnił jednak, że wybory samorządowe odbędą się w sposób niezakłócony.

Źródło: fakty.interia.pl

Sygnum - Biuro rachunkowe

25.05.2018 14:42

Warszawskie biuro rachunkowe Sygnum świadczy specjalistyczne usługi księgowe i podatkowe. Prowadzone usługi cechują się kompleksowością - tak więc zawierają one pełną obsługę księgową przedsiębiorstw o dowolnej formie prawnej. Usługi biura Sygnum pozwalają odciążyć Klientów, przenosząc "papierkową robotę" na biuro rachunkowe. Wystarczy tylko przesyłać dokumenty, a resztą zajmie się biuro. Biuro rachunkowe Sygnum posiada aktualny certyfikat księgowy i zatrudnia kompetentnych pracowników, dostarczając bardzo dobrą jakość usług zarówno dla działających już, jak i nowo zakładanych przedsiębiorstw. Wśród prowadzonych przez biuro działań dla nowych firm można wymienić m.in. załatwianie wszelkich formalności w urzędach, uzupełnianie formularzy, oraz konsultacje ws. wyboru najkorzystniejszej pod względem podatków formy działalności. Dla już działających firm, biuro Sygnum zapewnia kompetentną obsługę, zaangażowanie i rzetelność, pełną poufność informacji oraz wszechstronną ofertę.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Benoit Hamon w Warszawie

25.05.2018 13:27


Francuski polityk Benoit Hamon, niedawny kandydat socjalistów w wyborach prezydenckich, wziął udział w zbiórce podpisów pod projektem ustawy "Pracujmy krócej". Hamon wsparł projekt Partii Razem, zmierzający do skrócenia tygodniowego czasu pracy do 35 godzin.

Źródło: fakty.interia.pl

Wkrótce Polacy wybiorą prezydentów miast. Zaskakujący sondaż

25.05.2018 12:11

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. W kontekście wygranej najczęściej padają nazwiska kandydatów na prezydentów miast dwóch...

Tagi: Wybory
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Wybory samorządowe. Kto weźmie miasta? Sondaż

25.05.2018 11:42


Ani Platforma Obywatelska, ani tym bardziej Prawo i Sprawiedliwość. Wybory samorządowe na prezydentów w większości dużych miast w Polsce wygrają kandydaci, którzy wystartują z własnych komitetów wyborczych – pisze dziennik "Polska The Times".

Nowy sondaż prezydencki we Wrocławiu: wygrywa polityk, który nie chce startować

25.05.2018 10:16

Z sondażu przeprowadzonego przez "Gazetę Wrocławską" wynika, że gdyby dziś odbyły się wybory prezydenckie we Wrocławiu, pierwszą turę wygrałby kandydat koalicji Jacek Sutryk, drugi z niewielką stratą byłby Kazimierz Michał Ujazdowski z PO, a trzecia Mirosława Stachowiak-Różecka z PiS. Gdyby jednak w wyborach wystartował Bogdan Zdrojewski, to on byłby górą.

All-NBA teams: Harden i LeBron zdominowali głosowanie. Gracz Cavs rekordzistą!

25.05.2018 9:46

James Harden oraz LeBron James - to właśnie tych dwóch zawodników otrzymało maksymalną możliwą liczbę głosów przy wyborze trzech najlepszych piątek sezonu 2017/18 w NBA.

Tagi: Wybory
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami