Wiocha
Wiadomości z tagiem Wybory  RSS
Wyborcy totalni, medialni i lokalni

21.11.2018 0:06

W odróżnieniu od Węgier, Turcji czy Rosji zbliżające się wybory w Polsce będą naprawdę wyrównane

Źródło: www.rp.pl

Manfred Weber: Wybory do PE przesądzą, czy jesteśmy gotowi na partnerskie relacje

20.11.2018 17:45


Wybory do Parlamentu Europejskiego przesądzą, czy jesteśmy gotowi na relacje partnerskie, czy zamkniemy się w egoizmie i myśleniu narodowym - uważa szef Europejskiej Partii Ludowej Manfred Weber, który w Warszawie zainaugurował kampanię wyborczą EPL do europarlamentu.

Źródło: fakty.interia.pl

Doktor Ania i jej „Smart Shopping” w salonie Empik Arkadia

20.11.2018 17:11

W świecie tak wielkiej różnorodności i dostępności towarów, w obliczu grożącej nam epidemii otyłości, jedyną bronią konsumentów może być ich wiedza. Anna Makowska, autorka popularnego bloga Doktor Ania, odkrywa fakty i mity dotyczące najpopularniejszych produktów żywieniowych. Co jemy na co dzień, jak kształtują się nasze wybory żywieniowe i jakie są ich konsekwencje dla naszego zdrowia? Już 20 listopada na te i podobne pytania autorka książki „Smart Shopping” odpowie podczas spotkania z publicznością w salonie Empik Arkadia.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Wacław Szarek podczas inauguracyjnej sesji: ważne, żeby dostrzegać wspólne dobro

20.11.2018 15:27

Burmistrz Sędziszowa Wacław Szarek oraz nowi radni gminy złożyli przysięgę podczas sesji, która zainaugurowała nową kadencję 2018-2023. Włodarz gminy wygrał wybory w pierwszej turze. To jego piąta kadencja.

Tagi: Gminy, Wybory
Źródło: www.radio.kielce.pl

Schmidt: Oryginał Nowoczesnej był w 2015. Od roku mamy kopię

20.11.2018 14:08

- Partia Teraz to jest odpowiedź, to jest oferta dla ludzi aktywnych, przedsiębiorczych. Uważamy, że powołanie naszej partii jest odpowiedzią na zapotrzebowanie obecne rynku, to jest wzmocnienie opozycji. Bardzo mocno zostało odsłonięte skrzydło liberalne. Nie ma obecnie ugrupowania, które by oferowało dla wyborców właśnie liberalnych, liberalnych gospodarczo, ale też światopoglądowo - stwierdziła posłanka Joanna Schmidt.

Źródło: www.rp.pl

Jarosław Kaczyński z Andrzejem Dudą mogą przyspieszyć wybory parlamentarne

20.11.2018 11:12

Grupa polityków PiS - na czele z szefem MSWiA Joachimem Brudzińskim - ma namawiać Jarosława Kaczyńskiego do przeprowadzenia przedterminowych...

PiS wciąż przed Koalicją Obywatelską, lewica trzecia

20.11.2018 11:08

W podwójnym sondażu IBRiS, wykonanym na zlecenie „Rzeczpospolitej", pozycja PiS wydaje się niezagrożona. Dodatkowo punkty partii rządzącej przyniosły obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości. W pomiarze po II turze wyborów PiS miało wynik nieznacznie gorszy.

Źródło: www.rp.pl

Banery wyborcze zaśmiecają ulice. Kandydaci łamią prawo

20.11.2018 10:46

Do 20 listopada plakaty wyborcze powinny zniknąć z ulic. Tak przynajmniej mówi prawo wyborcze. Tymczasem w wielu miastach nadal pełno jest banerów,...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Brudziński namawia do wcześniejszych wyborów? Suski: nie podoba mi się ten pomysł

20.11.2018 10:33

Przedterminowe wybory jako sposób na ucięcie afer, które biją w PiS - taki scenariusz według nieoficjalnych doniesień mają rozważać politycy...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami