Prointegra
Wiadomości z tagiem Wybory  RSS
Witold Słowik pełni obowiązki prezesa Polskiej Grupy Zbrojeniowej

24.09.2018 19:06

Rada nadzorcza powierzyła pełnienie obowiązków prezesa Witoldowi Słowikowi - wynika z oficjalnego komunikatu. To już trzeci szef państwowego giganta zbrojeniowego od wyborów w 2015 r.

Tagi: Wybory
Źródło: www.money.pl

Przedsiębiorca z doświadczeniem w unijnych instytucjach kandydatem lewicy na burmistrza Prudnika

24.09.2018 18:12


Witold Rygorowicz jest kandydatem SLD na burmistrza Prudnika. Według lokalnych liderów tej partii, postawiono na osobę światową. Jej priorytety to: rozwój gospodarczy, gabinety dentystyczne w szkołach, walka ze smogiem poprzez podłączenie mieszkań do ciepłowni miejskiej oraz komunikacja miejska oparta na elektrycznych autobusach.- Stawiamy na ludzi i to nie jest nasze hasło wyborcze, ale zadanie - mówił Witold Rygorowicz, przedstawiając program wyborczy podczas konferencji prasowej. - Będę starał się, żeby w najbliższym pięcioleciu powstało co najmniej 500 trwałych miejsc pracy. Będziemy wspierać zarówno firmy już istniejące, lokalne, jak i te, które zechcą do nas przyjść, które będziemy tutaj ściągać. W Agencji Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik planuję utworzenie specjalnej grupy pracowników realnie wspierających biznes. Kandydat lewicy na burmistrza Prudnika jest przedsiębiorcą. Przez kilkanaście lat pracował w Brukseli, w różnych instytucjach unijnych m.in. w Komisji Europejskiej. Witold Rygorowicz zapewnił, że jeśli wygra wybory, to jego zastępcą będzie kobieta, co dotąd nie miało miejsca w dziejach tego samorządu lokalnego. SLD wystawia swoich kandydatów zarówno na radnych miejskich, jak i powiatowych Prudnika.

Tagi: SLD, Gminy, Wybory
Źródło: radio.opole.pl

Płażyński o lotnisku im. Wałęsy. "Nie jest dobre stawianie pomników ludziom za życia"

24.09.2018 17:10

Kacper Płażyński był pytany w programie "Wyborczy Grill" o to, co sądzi o Lechu Wałęsie. Przyznał, że niezręcznie mu się wypowiadać na ten temat,...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

We wtorek konwencja wyborcza Porozumienia Samorządowego Wojciecha Lubawskiego

24.09.2018 16:58

We wtorek (24.09) odbędzie się konwencja wyborcza Porozumienia Samorządowego Wojciecha Lubawskiego. Jak informuje Witold Borowiec, pełnomocnik wyborczy Stowarzyszenia, wydarzenie rozpocznie się godzinie 18.00 w Kieleckim Centrum Kultury.

Tagi: Wybory
Źródło: www.radio.kielce.pl

Danuta Róża Zawadzka do Rady Miasta Radomsko wybory 2018

24.09.2018 15:08

Danuta Róża Zawadzka Nauczycielka z powołania. Matka i żona z miłości do rodziny. Założycielka Teatru Ĺąródło z fascynacji kulturą. Ogrodniczka z miłości do natury. Chce być radną silną pomysłami swoich Wyborców. Preferuje tradycyjne wartości w nowoczesnym działaniu.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

"Wyborczy Grill" w Wirtualnej Polsce. Gościem programu jest Kacper Płażyński

24.09.2018 14:34

Zbliżają się wybory samorządowe. Zapraszamy w każdy poniedziałek o godz. 15 do oglądania nowego programu Wirtualnej Polski. Gościem "Wyborczego...

Tagi: Wybory
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Sąd oddalił wniosek wyborczy przeciwko Morawieckiemu

24.09.2018 14:25


Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił wniosek Komitetu Wyborczego Koalicji Obywatelskiej wobec premiera Mateusza Morawieckiego. Pozew dotyczył słów, które premier wypowiedział kilka dni temu podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina. Zarzucił on wówczas koalicji Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, że wbrew deklaracjom liderów tych partii, w czasie jej rządów, nie budowano dróg i mostów. Sędzia Radosław […]

Źródło: wiadomosci.com

"Chcemy zmobilizować kobiety do pójścia na wybory samorządowe"

24.09.2018 14:08


​Jako liderki Koalicji Obywatelskiej chcemy zmobilizować kobiety do pójścia na wybory samorządowe; sto lat temu Polki uzyskały prawa wyborcze i nadszedł czas, by tych praw wyborczych użyć - mówiły liderki Nowoczesnej i Inicjatywy Polskiej Katarzyna Lubnauer i Barbara Nowacka.

Źródło: www.rmf24.pl

Doradca Klienta

24.09.2018 13:40

MediaExpert
Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za: Fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
Lokalizacja: mazowieckie, Warka
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Tagi: Wybory
Źródło: www.praca.pl

Doradca Klienta

24.09.2018 13:40

MediaExpert
Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za: Fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Czaplinek
Obszar zawodowy: Sprzedaż / Obsługa klienta

Tagi: Wybory
Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami