f4up
Wiadomości z tagiem Wybory  RSS
Zandberg: Biedroń uczciwie mówi, że idzie po wyborców Petru

18.02.2019 19:41

- Oddanie głosu, który teoretycznie byłby na Razem, a w praktyce byłby głosem na neoliberałów z Platformy, to właśnie byłoby zmarnowanie głosu - zauważył Adrian Zandberg, tłumacząc dlaczego jego ugrupowanie nie dołącza do Koalicji Europejskiej.

Źródło: www.rp.pl

Gdańsk: Nie powołano wszystkich obwodowych komisji wyborczych

18.02.2019 15:01


Wbrew terminowi określonemu w kalendarzu wyborczym, w Gdańsku nie udało się do piątku powołać wszystkich obwodowych komisji wyborczych. 3 marca odbędą się tam przedterminowe wybory po zabójswie Pawła Adamowicza.

Źródło: www.rmf24.pl

Koalicyjne małżeństwo z rozsądku. SLD i Zieloni startują do europarlamentu wraz z PO

18.02.2019 13:39

Wybory do Parlamentu Europejskiego będą próbą generalną przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Będzie to też pierwszy test współpracy połączonych sił partii opozycyjnych. W miniony weekend przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Partii Zieloni oficjalnie ogłosili start w eurowyborach z list zainicjowanej przez […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Reakcje na odwołanie szczytu V4. "Cios dla Netanjahu"

18.02.2019 13:22


Decyzja Polski o odwołaniu wizyty delegacji na szczyt V4 w Izraelu to cios dla izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu, który miał nadzieję, że spotkanie to wyeksponuje jego dyplomatyczny kunszt przed zaplanowanymi na kwiecień wyborami w tym kraju - ocenia Reuters.

Źródło: fakty.interia.pl

"Haarec": Izrael rozumie decyzję Morawieckiego

18.02.2019 12:10


Informując o rezygnacji premiera Mateusza Morawieckiego z udziału w szczycie V4 w Izraelu, tamtejszy dziennik "Haarec" przytoczył wypowiedź anonimowego przedstawiciela rządu w Tel Awiwie, że izraelskie władze rozumieją, "iż w Polsce wkrótce również odbędą się wybory".

Źródło: www.rmf24.pl

Brat Pawła Adamowicza otrzymał propozycję startu w wyborach. "Byłem indagowany"

18.02.2019 12:10

Piotr Adamowicz po śmierci brata zaangażuje się w politykę? Jak ustaliła Wirtualna Polska, brat zamordowanego Pawła Adamowicza otrzymał propozycję...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Chcesz sprzedać lub kupić nieruchomość? Pomoże Ci w tym Big City Broker – profesjonalny pośrednik nieruchomości

18.02.2019 10:07


Sprzedaż i zakup nieruchomości jest obecnie bardzo trudna. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na pomoc w tej kwestii. Dobry doradca do spraw nieruchomości jest dzisiaj na wagę złota. Na co zwrócić uwagę przy wyborze biura i opiekuna? Dlaczego warto skorzystać z usług pośrednictwa nieruchomości? Kiedy sprzedajesz Sprzedający chce zwykle otrzymać jak najlepszą cenę za […]

Źródło: spottedlublin.pl

Sondaż IPSOS: Koalicja Europejska dogoniła PiS

18.02.2019 8:06


Koalicja Europejska i PiS remisują w wyborach do Parlamentu Europejskiego - wynika z sondażu IPSOS dla OKO.press. Oba ugrupowania zdobyłyby po 19 mandatów. Gdyby jednak wyniki sondażu przełożyć na wybory do Sejmu, to KE i Wiosna mogłyby utworzyć koalicję większościową.

Źródło: fakty.interia.pl

Opolscy seniorzy walczą o tytuł miss i mistera 60+ internetu

18.02.2019 7:30


Opolanie mogą głosować na swoich faworytów w konkursie Miss i Mister 60+ Opola. O tytuł najlepszych seniorów internetu rywalizuje 14 pań i 10 panów. Głosowanie odbywa się na facebookowym profilu centrum seniora w Opolu.- Głosować można do 6 marca - mówi Grażyna Butmankiewicz z Centrum Informacyjno-Edukacyjnego 'Senior w Opolu'. - Przypominamy, nie trzeba pisać komentarzy lub postów, wystarczy polubić zdjęcie osoby, na którą chcemy zagłosować. Od razu pokaże nam się ilość punktów, które mają. To są wybory internetowe, natomiast w trakcie finału jury przyzna główne tytuły miss i mistera 60+ oraz tytuły fakultatywne.Wielka gala finałowa odbędzie się 8 marca w Państwowej Szkole Muzycznej im. F. Chopina w Opolu. Swoich ulubieńców wybierze także zgromadzona na miejscu publiczność.

Źródło: radio.opole.pl

dziś, 18 lut 20:00 (Kino Polska) - Gracze

18.02.2019 6:08


W 1990 r. reżyser Jan Gracz, były więzień polityczny prowadzi prezydencką kampanię wyborczą Lecha Wałęsy. Wstępuje na grząską ścieżkę politycznych intryg.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami