Prointegra
Wiadomości z tagiem Wybory  RSS
Spór wokół patronatu zmarłego prezydenta

18.12.2018 21:07

MIELEC. Jest deklaracja: biblioteka ma nosić imię Daniela Kozdęby. Problem w tym, że placówka ta… ma już patronat. – Nie ulica na osiedlu Wojslaw, a zmodernizowany budynek Miejskiej Biblioteki Publicznej nosić będzie imię Daniela Kozdęby – oznajmił prezes stowarzyszenia Razem dla Ziemi Mieleckiej, Marek Paprocki, który od ostatnich wyborów „pociąga za większość sznurków” w Mielcu. […]

Źródło: supernowosci24.pl

Škoda Octavia - 1,8TSI 4x4 SCOUT Gwarancja

18.12.2018 18:02

ZAKUP BEZ RYZYKA -12 MIESIĘCY GWARANCJI - SERWIS POGWARANCYJNY Na miejscu do wyboru kilkanaście różnych modeli VW z silnikami diesla. Każdy sprzedawany samochód jest sumiennie sprawdzany przed sprzedażą, wykryte usterki są usuwane, autko jest wolne od wad i objęte roczną gwarancją. Jesteśmy sprawdz…

Źródło: motosprzedaz.pl

Co wiesz o wyborach do Parlamentu Europejskiego? Quiz

18.12.2018 16:06


Wybory do Parlamentu Europejskiego zbliżają się dużymi krokami. Kiedy się odbędą? To jedno z 10 pytań w naszym quizie. Sprawdź, czy znasz odpowiedzi także na inne!

Źródło: fakty.interia.pl

Sąd w Łomży rozpoczął rozpatrywanie protestu ws. wyboru wójta Nowych Piekut

18.12.2018 14:46


Kandydatka na stanowisko wójta, która domagała się nawet powtórzenia wyborów, teraz ograniczyła swoje oczekiwania do powtórnego przeliczenia głosów. W drugiej turze wyborów samorządowych otrzymała ona 14 głosów...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

"NYT": Polska cofa czystki w SN i ustępuje w sporze z UE

18.12.2018 13:03


"Wycofując się z konfrontacji z Brukselą, polskie władze cofnęły czystki w Sądzie Najwyższym" - w ten sposób "New York Times" komentuje podpisanie przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacji ustawy o SN. "Może być to próba zmiany wizerunku przed wyborami" - ocenia nowojorski dziennik.

Źródło: fakty.interia.pl

"Ponieważ wygramy wybory do PE, zmiany w rządzie będą"

18.12.2018 10:12

Ktoś z rządu będzie startował w wyborach do PE i na pewno wygra, więc jakaś zmiana będzie potrzebna - mówił dziś w Jedynce Polskiego radia Marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Będzie drugie referendum w sprawie brexitu? Sikorski odpowiada

18.12.2018 9:47

- Rosną szanse na drugie referendum w sprawie brexitu, bo jeśli w Izbie Gmin nie zostanie podjęta żadna decyzja, to jedynym wyjściem będzie albo drugie referendum, albo przyspieszone wybory - mówił w programie "Money. To się liczy" były marszałek Sejmu Radosław Sikorski.

Źródło: www.money.pl

Przyspieszone wybory uratują PiS

18.12.2018 9:09

Mozolnie jednocząca się opozycja może w styczniu zostać zaskoczona przez Jarosława Kaczyńskiego.

Tagi: Wybory
Źródło: www.rp.pl

Karczewski: Po wyborach do PE będzie mała rekonstrukcja

18.12.2018 9:06


- Mam nadzieję, że wygramy wybory do Parlamentu Europejskiego, więc w przypadku startu ministrów w tych wyborach, jakieś zmiany w rządzie będą potrzebne - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski, pytany o ewentualną rekonstrukcję rządu.

Źródło: fakty.interia.pl

« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami