Prointegra
Wiadomości z tagiem Wybory  RSS
Biały klan - Recenzja filmu Skin (2018)

18.02.2019 2:09

Ohio. Miejsce, w którym wygrywa się w Stanach wybory. To tu - przy przyzwoleniu policji - wytatuowani skinheadzi prą do przodu w marszu nienawiści. Kiedy natykają się na kontrmanifestację, dochodzi do

Źródło: www.filmweb.pl

jutro, 18 lut 20:00 (Kino Polska) - Gracze

18.02.2019 0:09


W 1990 r. reżyser Jan Gracz, były więzień polityczny prowadzi prezydencką kampanię wyborczą Lecha Wałęsy. Wstępuje na grząską ścieżkę politycznych intryg.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Izraelska prasa o decyzji Morawieckiego: Izrael rozumie - w Polsce też są wybory

17.02.2019 20:06


Informując o rezygnacji premiera Mateusza Morawieckiego z udziału w szczycie V4 w Izraelu, tamtejszy dziennik "Haarec" przytoczył wypowiedź anonimowego przedstawiciela rządu w Tel Awiwie, że izraelskie władze rozumieją, "iż w Polsce wkrótce również odbędą się wybory".

Źródło: fakty.interia.pl

Premier Morawiecki nie leci do Izraela. "Haarec": W Polsce też są wybory

17.02.2019 19:12


Informując o rezygnacji premiera Mateusza Morawieckiego z udziału w szczycie V4 w Izraelu, tamtejszy dziennik "Haarec" przytoczył wypowiedź anonimowego przedstawiciela rządu w Tel Awiwie, że izraelskie władze rozumieją, "iż w Polsce wkrótce również odbędą się wybory".

Źródło: www.rmf24.pl

Radosław Sikorski o Netanjahu: Szkoda, że tak niewdzięczny

17.02.2019 18:23

Były szef MSZ Radosław Sikorski ocenił, że konferencja bliskowschodnia dała Benjaminowi Netanjahu "tło do wystąpienia w kampanii wyborczej". Wybory...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Nie tylko Łaguta zaszokował środowisko. Te wybory zawodników również były bardzo głośne

17.02.2019 16:15

W Rybniku z wściekłością odebrano decyzję Grigorija Łaguty o jeździe w Lublinie w najbliższym sezonie. Historia ostatnich kilkunastu lat zna też inne przypadki, w których zawodnicy w różnych okolicznościach mocno zaskakiwali swoimi wyborami.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ponowne wybory do rady gminy Czyżew

17.02.2019 8:34


Dzisiejsze wybory będą miały dosyć nietypowy przebieg. Nie będzie bowiem ani list kandydatów, ani urn wyborczych, ani oddawania głosów. W myśl zarządzenia wojewody Bohdana Paszkowskiego, członkowie komisji do spraw ustalania wyników głosowania w tym obwodzie...

Tagi: Gminy, Wybory
Źródło: www.radio.bialystok.pl

Gospodarka, głupcze? Jakie postulaty partii cenią Polacy

17.02.2019 6:04

Socjalne, gospodarcze, a może światopoglądowe? Jakie postulaty przy wyborze partii politycznej są dla Polaków najważniejsze? Odpowiedź w sondażu SW Research dla serwisu rp.pl.

Źródło: www.rp.pl

Dobry adres w cenie kawy

16.02.2019 14:46

Metraż podłogi nie jest już decydującym kryterium wyboru firmowego biura.

Tagi: Wybory
Źródło: www.rp.pl

Rodzice zaapelowali o zniesienie limitu wyboru szkół przy rekrutacji

16.02.2019 13:32

O przyjęcie zniesienia limitów wyboru przy tegorocznej rekrutacji do szkół średnich w Kielcach zaapelowali w sobotę rodzice skupieni wokół grupy „Rodzice współdecydują”. Podczas konferencji prasowej inicjatorka akcji, Magdalena Fogiel-Litwinek zwróciła się do kieleckich rajców, by na najbliższej sesji Rady Miasta, przegłosowali ustawę pozwalającą ich dzieciom ubiegać się o miejsce w więcej niż w trzech szkołach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami