Hopaj
Wiadomości z tagiem Wzrok  RSS
Jak dobrać narty?

16.11.2018 13:10

Prawidłowy dobór sprzętu narciarskiego jest bardzo ważny, ponieważ wpływa nie tylko na komfort jazdy, ale także na bezpieczeństwo. Jak dobrać odpowiednie narty? Przede wszystkim kierując się tym, po jakich trasach będziemy jeździć oraz oczywiście biorąc pod uwagę wagę, wzrost i poziom umiejętności.

Tagi: Wzrok
Źródło: podroze.onet.pl

Pomóżmy Pani Beacie odzyskać zdrowie. Nowotwór odbiera jej wzrok

16.11.2018 13:09


Kończy się czas zbiórki pieniędzy dla Pani Beaty Kupajczyk, której nowotwór odbiera wzrok. Jedynym sposobem uratowania wzroku jest kosztowna protonoterapia w Czechach. Beata Kupajczyk ma 33-lata i pochodzi z Dęblina. Zmaga się z nowotworem nerwu wzrokowego, który odebrał jej 80% zdolności widzenia. W Polsce możliwa jest operacja, która usunie guz, ale odbierze też wzrok. Jedyną […]

Źródło: spottedlublin.pl

Kolejna próba powrotu Klemensa Murańki. Rok temu w Wiśle przeżył katastrofę

16.11.2018 11:03

Ma za sobą najgorszy sezon w karierze, po którym myślał o porzuceniu skoków, w wieku 24 lat. Klemens Murańka, mimo powracających problemów ze wzrokiem, podjął jednak kolejną próbę powrotu do formy.

Tagi: SKOK, Wzrok
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Produkcja/Kontrola Jakości-Niemcy

16.11.2018 8:43

Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie 13 krajów: Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Rosji, Portugalii oraz Chin. Naszymi Klientami są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.000 Kontrolerów Jakości Exact Systems S.A. Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania! W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kontroler Jakości Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego Lokalizacja: południe i zachód Niemiec Obowiązki: •Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją •Przepakowywanie i oznaczanie komponentów •Raportowanie wyników kontroli Wymagania: •Udokumentowany 30 dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne) •Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą) •Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę •Dobry wzrok i zdolności manualne Oferujemy: •Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy •Wynagrodzenie podstawowe + dodatki + zwrot kosztów dojazdów do pracy •Wyższe stawki godzinowe co 3 miesiące •Zakwaterowanie •Wsparcie koordynatora/biura na projekcie •Opiekę medyczną na terenie Niemiec •Możliwość rozwoju w strukturach firmy Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems S.A. prosimy: - o aplikowanie poprzez stronę: https://de.exactsystems-elearning.com/?c=59676b71b3cb0 - o przesłanie sms-a na nr. telefonu +48 725 260 473, +48 725 257 983 lub +48725257909 o treści „PRACA” (koszt sms-a wg stawki operatora), - przesłanie imienia i nazwiska oraz nr telefonu na adres: rekrutacja@exactsystems.eu

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Droższe ciepło i bilety kolejowe?

16.11.2018 7:00

Poznaliśmy nowy cennik opłat za ciepło w firmie GPEC. Do tego dostawca energii elektrycznej na kolei zapowiada wzrost opłat. Sprawdzamy, czy czeka nas fala podwyżek.

Tagi: Energia, Wzrok
Źródło: www.trojmiasto.pl

Katarzyna Kuniewicz: Sprzedaż lokali będzie spadać, ceny niekoniecznie

15.11.2018 18:00

Wzrost cen mieszkań wynika z gwałtownego wzrostu kosztów budowy. Wydaje się, że okres największych zwyżek tych kosztów obserwowany pod koniec zeszłego i w I połowie tego roku mamy już za sobą.

Tagi: Wzrok, Katar
Źródło: www.rp.pl

Osoby z migreną z aurą bardziej zagrożone migotaniem przedsionków

15.11.2018 11:34

Osoby, u których migreny poprzedza aura wzrokowa, są bardziej zagrożone migotaniem przedsionków (ang. atrial fibrillation, AF).

Tagi: Wzrok
Źródło: kopalniawiedzy.pl

Arak: Odpowiedni moment wejścia Polski do strefy euro to ok. 2050 rok [WYWIAD]

15.11.2018 8:07

Wzrost wynoszący 0,2 proc. w eurozonie powinien zniechęcać do szybkiego wejścia Polski do strefy euro. Odpowiedni moment to ok. 2050 rok - powiedział w rozmowie z PAP dyrektor Polskiego Instytutu Ekonomicznego Piotr Arak.

Tagi: Europa, Wzrok
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Zysk netto grupy PZU w III kw. '18 wyniósł 1.007 mln zł wobec konsensusu 939 mln zł

15.11.2018 7:24


Zysk netto grupy PZU w III kwartale 2018 roku wzrósł do 1 007 mln zł z 683 mln zł rok wcześniej - podała spółka w raporcie. Zysk okazał się 7 proc. wyższy od oczekiwań rynku, który spodziewał się, że wyniesie on 939 mln zł.

Tagi: Wzrok
Źródło: www.bankier.pl

AMD prostuje informacje o 29-procentowym wzroście IPC w Zen 2

14.11.2018 20:18

Wzrost będzie, ale w specyficznych zastosowaniach. W ostatnich dniach w sieci pojawiło się wiele publikacji na temat sporego wzrostu IPC w procesorach Zen 2 w porównaniu do chipów Zen pierwszej generacji. Problem w tym, że wiadomości nie były precyzyjne, przez co duża część opinii publicznej została wprowadzona w błąd. AMD postanowiło odnieść się do tej sprawy.

Tagi: Chiny, Chile, Wzrok
Źródło: pclab.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami