Wiocha
Wiadomości z tagiem Wzrok  RSS
Epidemia grypy u sąsiada Polski

22.01.2019 17:43


- W ocenie czeskiego Państwowego Instytutu Zdrowia (SZU) obecny wzrost zachorowań na grypę w Czechach doprowadzi zapewne do ogłoszenia epidemii - poinformowały we wtorek czeskie media.

Źródło: fakty.interia.pl

​Meksyk: Wzrósł tragiczny bilans po wybuchu rurociągu z paliwem

22.01.2019 16:14


Do 94 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych piątkowego wybuchu rurociągu z paliwem w stanie Hidalgo w środkowym Meksyku - poinformowały we wtorek meksykańskie władze.

Źródło: fakty.interia.pl

W 2018 prym wiodły transakcje portfelowe

22.01.2019 13:51

Miniony rok można zaliczyć do wyjątkowo zaskakujących okresów w historii rynku inwestycyjnego w Polsce. Wolumen przejęć nieruchomości komercyjnych przekroczył 7,2 mld euro, co stanowiło wzrost o 2,3 mld euro (47 proc.) w porównaniu z rokiem 2017. Tak wysoki wynik to w głównej mierze rezultat dynamicznego wzrostu na rynku komercyjnym, pojawiających się nowych podmiotów inwestycyjnych, a także awansu polskiej gospodarki w międzynarodowych rankingach. Ponadto inwestycjom sprzyjają niskie stopy procentowe, dobre nastroje konsumenckie i wysoki popyt na powierzchnie komercyjne. Sytuację na rynku komentuje Krzysztof Cipiur, Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych Knight Frank.

Źródło: www.propertynews.pl

Kraksa - Recenzja filmu Diablo. Wyścig o wszystko (2019)

21.01.2019 23:37

Zaczyna się, jak Vin Diesel przykazał. Ryczą silniki, tłucze elektroniczny beat, a kamera na przemian taksuje wzrokiem karoserię wypasionych samochodów oraz powabne ciała skąpo

Źródło: www.filmweb.pl

Budownictwu dokucza wzrost kosztów pracy i materiałów

21.01.2019 8:08


Aspekty formalno-prawne związane z urzędniczą biurokracją i zmianami w przepisach pozostają jedną z największych bolączek przy realizacji projektów drogowych. Kolejną są problemy typowe dla tzw....

Tagi: Praca, Wzrok
Źródło: www.bankier.pl

Wystawa i Aukcja Młoda Sztuka

20.01.2019 18:27

Rynek sztuki może wciągnąć. Tym bardziej, że ten rodzimy rozwija się w imponującym tempie. 250 mln zł przekroczyły w 2018 roku obroty całego rynku. To rekordowy wynik i blisko 18-procentowy wzrost w stosunku do roku 2017. O spektakularnych transakcjach na rynku sztuki coraz więcej mówi się w sferze publicznej. Pojawiają się nowi gracze, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z kolekcjonowaniem. Motywacje są różne. Dzięki temu, że aukcje Młodej Sztuki charakteryzują się przystępną ceną wywoławczą, cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób, które na rynku sztuki stawiają pierwsze kroki. Kupowanie na aukcjach ma jedną podstawową zaletę - powoduje silne emocje. Od tych łatwo się uzależnić.

Tagi: Wzrok
Źródło: kulturalnie.waw.pl

Sokoli wzrok arbitra nie wystarczy. Trenerzy i zawodniczki apelują o challenge w rozgrywkach LSK

20.01.2019 16:14

System wideoweryfikacji od kilku lat znakomicie sprawdza się w rozgrywkach PlusLigi. Zdaniem zawodniczek i trenerów rywalizujących w Lidze Siatkówki Kobiet, nadszedł czas, aby na stałe wprowadzić go również w meczach żeńskiej ekstraklasy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dla bezpieczeństwa, komfortu i rozrywki. Telefon komórkowy dla seniora

19.01.2019 0:09

Pytanie "Jakie telefon dla seniora?" ma sens tylko wtedy, gdy wiemy, dla jakiego seniora. Z punktu widzenia aktywnej sześćdziesięciolatki sprawdzi się rozwiązanie zupełnie inne niż to, które przekona do siebie dostojną seniorkę rodu nieco obawiającą się nowinek technicznych i mającą już kłopoty ze wzrokiem. Skupmy się na telefonach odpowiednich dla tak właśnie tradycyjnie pojmowanych seniorów.

Źródło: di.com.pl

Śr, 23 sty 20:00 (Planete+) - Węch - najdziwniejszy ze zmysłów

18.01.2019 16:20


Filozofowie zlekceważyli zmysł węchu, twierdząc, że jest gorszy od wzroku. W ciągu ostatnich 20 lat naukowcy odkryli, jak bardzo ten rodzaj zdolności...

Tagi: Ciąża, Wzrok
Źródło: teletydzien.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami