Prointegra
Wiadomości z tagiem Zatrzymania  RSS
Potrącił kobietę i zbiegł z miejsca zdarzenia. Jest już w rękach policji

15.01.2019 20:55

Do kolejnego w dniu dzisiejszym potrącenia doszło przed godziną osiemnastą w Obornikach. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, ale szybko został zatrzymany przez policję.

Źródło: epoznan.pl

Zastanów się przed napisaniem komentarza w internecie. Możesz trafić do więzienia

15.01.2019 16:48


Złudna anonimowość w internecie nie obroni przed odpowiedzialnością za słowa. Przekonali się o tym dwaj mężczyźni, którzy po śmierci prezydenta Gdańska nawoływali do zbrodni i grozili innym prezydentom. Do pierwszego zatrzymania doszło w poniedziałek na terenie Olsztyna. Jego 24-letni mieszkaniec na forum internetowym atakował słownie Piotra Grzymowicza, prezydenta Olsztyna. W trakcie czynności operacyjnych policjanci zwalczający […]

Źródło: spottedlublin.pl

Policyjny pościg za złodziejami w gminie Prudnik. Jeden był pod wpływem narkotyków

15.01.2019 12:39


Włamali się do sklepu, ukradli pieniądze i papierosy, a gdy chciała ich zatrzymać policja, uciekli. Dwaj mężczyźni w wieku 27 i 31 lat mogą teraz spędzić nawet 10 lat w więzieniu.Informację o włamaniu otrzymał dyżurny Policji w Prudniku. Policjanci ustalili, że 27-latek z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego i 31-latek ze Śląska, o świcie włamali się do sklepu, skąd skradli pieniądze oraz papierosy, a następnie odjechali mercedesem w kierunku Prudnika. Gdy namierzyła ich policja, nie zatrzymali się, lecz zaczęli uciekać. - Pościg zakończył się na polnej drodze, kiedy drugi radiowóz zajechał uciekinierom drogę - mówi aspirant Andrzej Spyrka, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Prudniku.- Aby zatrzymać kierowcę, policjanci musieli wybić szybę, a pasażer został zatrzymany po tym, jak uciekał przez pola. Jak się okazało, 27-letni kierowca był pod wpływem środków odurzających. Zgromadzony materiał w tej sprawie pozwolił na postawienie mężczyznom zarzutu kradzieży z włamaniem - mówi asp. Spyrka. 27-latek usłyszał także zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz kierowania pojazdem pod wpływem środków odurz ...

Źródło: radio.opole.pl

Po pożarze w Skarżysku. Przyczyną był nieszczelny przewód kominkowy

15.01.2019 11:23

Nikt nie ucierpiał w poniedziałkowym pożarze bloku w Skarżysku-Kamiennej. Żadna z osób, których mieszkania zostały zniszczone nie skorzystała też z pomocy oferowanej przez miasto. Władze Skarżyska zaoferowały poszkodowanym nocleg w pobliskiej szkole, była także propozycja zatrzymania się w klasztorze i doraźna pomoc w postaci ogrzewanego namiotu. Wszyscy mieszkańcy znaleźli jednak schronienie u rodzin lub znajomych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kolejne zatrzymania za groźby pod adresem prezydentów miast

15.01.2019 10:30


​Olsztyńscy policjanci do walki z cyberprzestępczością zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który komentując tekst w internecie na temat ataku na Pawła Adamowicza groził prezydentowi Olsztyna Piotrowi Grzymowiczowi. Wczoraj za podobne grożby i nawoływanie do przemocy aresztowano inne trzy osoby.

Źródło: rmf24.pl

Pobili i porwali. Tłumaczą, że chcieli odzyskać dług...

14.01.2019 23:08

Do napadu na 19-latka doszło w niedzielę (13 stycznia) w jednym z salonów gier na polickim osiedlu. Chłopak został pobity i siłą wsadzony do taksówki. Udało mu się uciec. A napastnicy zostali już zatrzymani przez policję. Jeden z trzech zatrzymanych jest......

Źródło: www.24kurier.pl

Zatrzymano 72-latka, który groził prezydentowi Dudzie

14.01.2019 19:36

Oficjalny profil Komendy Stołecznej Policji informuje, że dziś zatrzymano 72-letniego mieszkańca Warszawy, który po południu zadzwonił do Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego i groził prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

Źródło: warszawa.onet.pl

Płacił cudzą kartą bankomatową. Wpadł dzięki czujnej ekspedientce sklepu

14.01.2019 15:12

Zarzuty kilkukrotnego użycia cudzej karty bankomatowej, przywłaszczenia dokumentów i posłużenia się cudzym dowodem osobistym usłyszał 39-letni mieszkaniec powiatu koneckiego. Jego zatrzymanie było możliwe dzięki czujności ekspedientki sklepu i pomocy funkcjonariuszy Straży Granicznej z Częstochowy.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Chiny wzywają do zaprzestania fabrykowania informacji na temat Huawei

14.01.2019 13:58


Chiny, odnosząc się do zatrzymania w Polsce pod zarzutem szpiegostwa pracownika koncernu Huawei, wezwały w poniedziałek inne państwa, by zaprzestały "fabrykowania" fałszywych informacji na temat tej firmy. ...

Źródło: www.bankier.pl

Uciekał przed sprawiedliwością niemal 40 lat. Terrorysta w rękach służb

14.01.2019 13:07


Do Rzymu przewieziony został w poniedziałek 64-letni były włoski lewacki terrorysta Cesare Battisti, skazany na podwójne dożywocie za zabójstwo czterech osób w latach 70. Prawie 40 lat ukrywał się w Meksyku, we Francji i w Brazylii. Zatrzymany został w Boliwii.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami