Hopaj
Wiadomości z tagiem Śląsk  RSS
22 tys. błędów dot. nowych zakażeń. Tłumaczenia GIS

23.11.2020 12:56


Problemy techniczne i różne źródła, z których pochodziły dane o zakażeniach koronawirusem - takie przyczyny różnic w liczbie infekcji raportowanych przez powiatowe i wojewódzkie stacje sanitarno-epidemiologiczne wskazuje Główny Inspektorat Sanitarny. Chodzi głównie o województwa mazowieckie i śląskie. W skali całej Polski rozbieżności sięgały 22 tys. przypadków.

Tagi: Śląsk
Źródło: www.rmf24.pl

Adam Niedzielski: W styczniu chcemy zacząć szczepić na koronawirusa medyków i służby mundurowe

23.11.2020 8:02


„Jesteśmy w bieżącym kontakcie z producentami szczepionki na koronawirusa, którzy są najbardziej zaawansowani. To jest dwóch dostawców” – poinformował podczas Porannej rozmowy w RMF FM Adam Niedzielski. Minister zdrowia przekazał, że w pierwszej kolejności zaszczepieni zostaną medycy i służby mundurowe. Niedzielski odniósł się również do przesiewowych testów na koronawirusa, które są planowane m.in. w Małopolsce i na Śląsku: "Decyzja zapadnie w tym tygodniu, brane pod uwagę są dwa modele". W opinii szefa resortu zdrowia, mniejsza liczba...

Źródło: www.rmf24.pl

EBL: prawie bezbłędny Dziewa poprowadził Śląsk do wygranej

22.11.2020 22:06

Aleksander Dziewa był niemal bezbłędny i poprowadził Śląsk Wrocław do wygranej 88:82 z MKS-em w Dąbrowie Górniczej w meczu Energa Basket Ligi.

Źródło: sport.onet.pl

Ukradł BMW i zaraz potem dachował. Trwają poszukiwania złodzieja

22.11.2020 15:00


​Policyjny pościg za kierowcą skradzionego BMW w Sosnowcu w Śląskiem. Mężczyzna ukradł samochód, a następnie stracił kontrolę nad nim i dachował.

Tagi: Śląsk, BMW
Źródło: www.rmf24.pl

Fortuna 1 Liga: wygrana GKS-u Jastrzębie, kolejne porażki Resovii i Zagłębia

21.11.2020 20:06

GKS Jastrzębie wygrał drugi ligowy mecz w obecnie trwającym sezonie. Piłkarze z Górnego Śląska pokonali na wyjeździe Stomil Olsztyn 1:0, a gola na wagę trzech punktów zdobył już w dziewiątej minucie spotkania Ali Farid. Zwycięstwo pozwoliło podopiecznym Pawła Ściebury oddalić się od zamykającej tabelę Sandecji Nowy Sącz na pięć oczek.

Źródło: sport.onet.pl

Ktoś zapakował je do worka i wyrzucił na śmietnik

21.11.2020 15:46

Ktoś zapakował je do worka i wyrzucił na śmietnik Mieszkanka Pustkowa Żurawskiego (Dolnośląskie) znalazła na śmietniku czerwony, sportowy worek, a w nim ledwo żywe kocięta. Z czwórki przeżyły trzy.

Tagi: TVN24, TVN, Śląsk
Źródło: tvn24.pl

Rząd zapowiada badania przesiewowe. Grzesiowski: Wyrzucanie pieniędzy

21.11.2020 15:14


Podkarpacie, Małopolska i Śląsk to regiony wybrane do przeprowadzenia badań przesiewowych na obecność koronawirusa. Przeprowadzenie takich badań zapowiedział minister zdrowia. Dr Paweł Grzesiowski podważa ich sens. W rozmowie z dziennikarzem RMF FM mówi o "wyrzucaniu pieniędzy na szukanie pacjentów bezobjawowych".

Czołowe zderzenie dwóch aut, zginęło dwoje nastolatków

21.11.2020 14:05

Czołowe zderzenie dwóch aut, zginęło dwoje nastolatków Śmiertelny wypadek na granicy Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Nie żyje dwoje 18-latków. Trzy osoby trafiły do szpitala, jedna z nich walczy o życie.

Źródło: tvn24.pl

Czołowe zderzenie dwóch aut, zginęło dwoje nastolatków

21.11.2020 14:05

Czołowe zderzenie dwóch aut, zginęło dwoje nastolatków Śmiertelny wypadek na granicy Dolnego Śląska i Opolszczyzny.

Źródło: tvn24.pl

Jest rzecznikiem, ma być zastępcą prokuratora okręgowego

21.11.2020 13:13

Jest rzecznikiem, ma być zastępcą prokuratora okręgowego Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu zostanie nowym zastępcą prokuratora okręgowego - ustaliła "Gazeta Wyborcza". Justyna Pilarczyk, znana między innymi z umorzenia sprawy przeciwko szefowej dolnośląskiej brygady ONR, szybko wspina się po kolejnych szczeblach kariery.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami