f4up
Wiadomości z tagiem Śledztwa  RSS
"Utracone dzieci Atlanty". Nowy serial dokumentalny HBO (wideo)

27.03.2020 14:54

Serial dokumentalny HBO "Utracone dzieci Atlanty" przedstawia okoliczności tajemniczych zaginięć i morderstw dzieci w Atlancie pod koniec lat 70. i na początku kolejnej dekady. Produkcja rzuca nowe światło na wielowątkowe śledztwo, które zostało wznowione po 40 latach.

Źródło: feedproxy.google.com

Mazowieckie: Śledztwo w sprawie pacjenta, który zmarł tuż po wypisaniu ze szpitala

26.03.2020 16:08


Prokuratura Rejonowa w Grójcu (woj. mazowieckie) prowadzi śledztwo w sprawie jednego z pacjentów miejscowego szpitala. Starszy mężczyzna został wypisany do domu w ciężkim stanie, mimo że nie przyszły jeszcze wyniki jego testu na obecność koronawirusa. Mężczyzna zmarł kilka godzin później.

Źródło: fakty.interia.pl

Wypisali go do domu zanim przyszły wyniki testu na koronawirusa. Śledztwo ws. śmierci pacjenta w Grójcu

26.03.2020 15:25


Prokuratura Rejonowa w Grójcu na Mazowszu prowadzi śledztwo ws. jednego z pacjentów miejscowego szpitala. Starszy mężczyzna został wypisany do domu w ciężkim stanie, mimo że nie przyszły jeszcze wyniki jego testu na obecność koronawirusa. Mężczyzna zmarł kilka godzin później.

Źródło: www.rmf24.pl

Lekarz naraził pacjentów? Śledztwo w związku z koronawirusem

25.03.2020 19:37


Prokuratura Rejonowa w Grójcu wszczęła śledztwo dotyczące narażenia bezpieczeństwa życia lub zdrowia pacjentów przez lekarza oraz zdrowia lub życia pracownika przez dyrekcję miejscowego szpitala, w sytuacji epidemii koronawirusa.

Źródło: fakty.interia.pl

Dwaj grotołazi zginęli w jaskini w Tatrach. Śledztwo umorzone

25.03.2020 17:14

Dwaj grotołazi zginęli w jaskini w Tatrach. Śledztwo umorzone Prokuratura w Nowym Targu zdecydowała o umorzeniu śledztwa w sprawie tragicznego wypadku w Jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach, w którym zginęło dwóch grotołazów.

Źródło: tvn24.pl

Oszustwa związane z koronawirusem. Działania prokuratury

23.03.2020 17:20


Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie oszustw dotyczących fałszywych smsów, związanych z przekazaniem środków pieniężnych, pod pozorem ich chronienia przed utratą w warunkach zagrożenia epidemicznego, na rzecz rezerwy NBP - podała w poniedziałek Prokuratura Krajowa. Dodała, że prowadzone są także inne postępowania związane z oszustwami w zw. z koronawirusem.

Źródło: fakty.interia.pl

Oferowali "skuteczne programy na koronawirusa". Specjalny zespół kazał wszcząć śledztwa

23.03.2020 14:24


​Dwa śledztwa polecił wszcząć specjalny zespół działający przy Prokuraturze Krajowej, który ma na celu koordynowanie postępowań w sprawie przestępstw gospodarczych popełnianych w związku z epidemią koronawirusa - dowiedział się reporter RMF FM.

Tagi: Śledztwa
Źródło: www.rmf24.pl

Koronawirus zwolnił tempo śledztw, zakradł się do aresztów

23.03.2020 10:15

Wirus zwolnił tempo śledztw, zakradł się do aresztów i dotknął sprawy GetBacku.

Źródło: www.rp.pl

Mając trzy promile we krwi, zaprószył ogień, który zabił kobietę i trzy córeczki. Stanie przed sądem

22.03.2020 10:09

Śledczy z Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy zakończyli śledztwo po tragicznym pożarze w kamienicy przy Orłowskiego w Inowrocławiu. 61-latek stanie przed sądem. Jak informuje nas rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy Agnieszka Adamska-Okońska, akt oskarżenia został wysłany do Sądu Okręgowego w Bydgoszczy […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Sb, 28 mar 21:00 (13 Ulica) - Koroner

22.03.2020 8:14


Koronerka Jenny Cooper zajmuje się sprawą dwóch makabrycznych morderstw na przedmieściach. Śledztwo jest utrudnione przez mało wiarygodnego świadka.

Źródło: teletydzien.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami