Hopaj
Wiadomości z tagiem Ameryka  RSS
Cztery priorytety "transition team" Bidena

25.11.2020 18:59

Cztery priorytety Okres między listopadem a styczniem po amerykańskich wyborach prezydenckich to czas dla zwycięzcy, który pracuje wtedy nad przygotowywaniem nowej administracji. Proces przekazania władzy usprawnia poświęcony temu specjalny zespół, nazywany transition team.

Źródło: tvn24.pl

Długo się wstrzymywali. Chiny gratulują Bidenowi

25.11.2020 16:09

Długo się wstrzymywali. Chiny gratulują Bidenowi Po długim okresie wstrzymywania się przywódca Chin Xi Jinping pogratulował Joe Bidenowi zwycięstwa w wyborach prezydenckich w USA. Xi Jinping ocenił, że stabilny rozwój relacji chińsko-amerykańskich leży w interesie całego świata.

Źródło: tvn24.pl

Biden z dostępem do briefingów wywiadowczych

25.11.2020 5:16

Biden z dostępem do briefingów wywiadowczych Biały Dom zgodził się, by amerykański prezydent elekt Joe Biden otrzymał dostęp do codziennych prezydenckich briefingów dotyczących informacji wywiadowczych - poinformował Reuters, powołując się na źródło w administracji. Biden potwierdził we wtorek, że Biały Dom wyraził gotowość przekazywania mu tych danych.

Źródło: tvn24.pl

"Ten zespół spowoduje, że będziemy dumni z bycia Amerykanami" 

25.11.2020 0:06

Prezydent elekt Joe Biden oficjalnie przedstawił najbliższych współpracowników.

Tagi: TVN24, TVN, Ameryka
Źródło: tvn24.pl

"Ten zespół spowoduje, że będziemy dumni z bycia Amerykanami" 

24.11.2020 22:02

Prezydent elekt Joe Biden na wtorkowej konferencji prasowej oficjalnie przedstawił najbliższych współpracowników, którzy obejmą stanowiska w jego administracji. Demokrata oświadczył, że jego zespół wytyczy politykę zagraniczną USA dla następnego pokolenia.

Tagi: TVN24, TVN, Ameryka
Źródło: tvn24.pl

Koronawirus: Trzy potencjalne szczepionki

24.11.2020 20:17


Brytyjski koncern AstraZeneca twierdzi, że jej potencjalna szczepionka na koronawirusa może mieć nawet 90 procent skuteczności. Tym samym w najbliższych tygodniach na rynku mogą pojawić się trzy szczepionki. Wcześniej informacje o ostatnim etapie prac nad substancjami podały koncerny Pfizer oraz Moderna. Najbardziej zaawansowane są prace naukowców amerykańskiego koncernu Pfizer. Firma poinformowała, że zakończyła ostatni etap […]

Źródło: wiadomosci.com

Amerykański niszczyciel rozzłościł Rosjan. "Skorzystał z praw i wolności żeglugowych"

24.11.2020 19:04

Amerykański niszczyciel rozzłościł Rosjan. Dowództwo VII Floty USA poinformowało, że w trakcie rejsu po Morzu Japońskim amerykański niszczyciel rakietowy USS John S. McCain wszedł na uważany przez Rosję za własne wody terytorialne akwen w pobliżu Zatoki Piotra Wielkiego, by potwierdzić jego międzynarodowy status.

Źródło: tvn24.pl

Amerykański niszczyciel rozzłościł Rosjan

24.11.2020 19:04

Amerykański niszczyciel rozzłościł Rosjan W trakcie rejsu po Morzu Japońskim.

Źródło: tvn24.pl

PŚ w narciarstwie alpejskim: w Lech/Zuers bez Mikaeli Shiffrin

24.11.2020 18:07

Amerykanka Mikaela Shiffrin nie wystartuje w czwartek w slalomie równoległym alpejskiego Pucharu Świata w Lech/Zuers. Trzykrotna triumfatorka klasyfikacji generalnej zamiast tego skupi się na treningu.

Tagi: Ameryka
Źródło: sport.onet.pl

"Wewnątrz Bhutanu nie ma chińskiej wioski". Analiza zdjęć satelitarnych sugeruje, że jest inaczej

24.11.2020 17:21

Chiny rozbudowały infrastrukturę wzdłuż spornej granicy z Indiami i Bhutanem w Himalajach - podała amerykańska stacja CNN, powołując się na nowe zdjęcia satelitarne. Trzy lata temu doszło w tym miejscu do 70-dniowej konfrontacji militarnej.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami