Hopaj
Wiadomości z tagiem Ameryka  RSS
​Podawali się za amerykańskich żołnierzy i lekarzy z Syrii. Nigeryjczycy wyłudzili ponad 400 tys. zł

30.05.2020 7:58


Zatrzymano dwóch Nigeryjczyków, którzy oszukali co najmniej 7 kobiet na kwotę ok. 420 tys. zł. - poinformował asp. szt. Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji. Mężczyźni, podając się za amerykańskich żołnierzy, lekarzy z Syrii, czy inżynierów, wyłudzali od kobiet pieniądze poprzez portale randkowe.

Wyłudzali metodą "na US Army". Zauroczone kobiety straciły prawie pół miliona złotych

30.05.2020 7:28

Wyłudzali metodą Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych po tym, jak za pomocą portali randkowych oszukiwali samotne kobiety i wyłudzali od nich pieniądze. Podawali się za amerykańskich żołnierzy, lekarza z Syrii czy inżyniera platformy wiertniczej - przekazała policja.

Źródło: tvn24.pl

Wyłudzali metodą "na US Army". Zauroczone kobiety straciły prawie pół miliona złotych

30.05.2020 7:28

Wyłudzali metodą Zostali zatrzymani.

Źródło: tvn24.pl

Trump: rozumiem ich ból, rozumiem ich cierpienie

30.05.2020 7:25

Trump: rozumiem ich ból, rozumiem ich cierpienie Policjant Derek Chauvin oskarżony o zabójstwo George'a Floyda został w piątek aresztowany. W związku ze śmiercią Afroamerykanina w Minneapolis doszło do gwałtownych protestów. Kondolencje dla rodziny zmarłego złożył prezydent USA Donald Trump. Podkreślił jednocześnie, że demonstracje nie mogą przerodzić się w "bezprawną anarchię".

Tragiczna śmierć George'a Floyda. Areszt dla policjanta

30.05.2020 7:04


Policjant z Minneapolis oskarżany o zabójstwo czarnoskórego George'a Floyda został aresztowany. Śmierć Afroamerykanina spowodowała gwałtowne protesty w Minneapolis. Rozszerzają się one na kolejne miasta w USA, przybierając na sile.

Źródło: fakty.interia.pl

Protesty i zamieszki w USA. Amerykanie domagają się sprawiedliwości po śmierci George'a Floyda

30.05.2020 6:50


Amerykanie wyszli na ulice, by wyrazić swój gniew i żądać sprawiedliwości po szokujących wydarzenia w Minneapolis i tragicznie zakończonej policyjnej interwencji, w wyniku której zmarł 46-letni Afroamerykanin George Floyd. Płoną samochody i budynki w kilku miastach w USA, plądrowane są sklepy. Nerwowo jest też przed Białym Domem.

Źródło: www.rmf24.pl

Waga wolności słowa

30.05.2020 2:06

Waga wolności słowa Amerykański historyk Timothy Snyder o zamieszaniu wokół piosenki Kazika.

Tagi: TVN24, TVN, Ameryka
Źródło: go.tvn24.pl

USA wycofują się ze Światowej Organizacji Zdrowia. Co Trump zarzuca WHO?

29.05.2020 22:23


Stany Zjednoczone zrywają relacje ze Światową Organizacją Zdrowia. Poinformował o tym prezydent Donald Trump, który zarzucił WHO, że jest w pełni kontrolowana przez Chiny. Amerykański prezydent oskarżył władze w Pekinie o zaniedbania, które doprowadziły do pandemii koronawirusa. Donald Trump powiedział, że cały świat cierpi z powodu zaniedbań ze strony Chin. “Tuszowanie przez Chiny wirusa z […]

Źródło: wiadomosci.com

Mężczyzna zmarł po interwencji policji. Były funkcjonariusz z zarzutami morderstwa

29.05.2020 21:35

Mężczyzna zmarł po interwencji policji. Były funkcjonariusz z zarzutami morderstwa Były funkcjonariusz policji z Minneapolis, który w trakcie interwencji miał przyczynić się do śmierci zatrzymanego mężczyzny, został aresztowany. Postawiono mu zarzuty morderstwa - przekazała w piątek prokuratura. W wyniku zajścia od trzech dni w niektórych amerykańskich miastach dochodzi do gwałtownych zamieszek. W Minneapolis podpalono komisariat. 

Źródło: tvn24.pl

"Po prostu chcę żyć". Piosenka 12-latka, która stała się hymnem protestów

29.05.2020 20:38

"Rozglądam się dookoła i widzę, co czyni się z takimi jak ja. Każdego dnia poluje się na mnie jak na ofiarę. Chcę po prostu żyć" - śpiewa 12-letni czarnoskóry Keedron Bryant. Jego poruszająca piosenka stała się hymnem protestów, które wybuchły po śmierci Afroamerykanina George’a Floyda, do której doszło podczas interwencji policji. - Ogień wciąż tli się na ulicach. Ten popiół symbolizuje dekady i generacje niespotykanego bólu i cierpienia - podkreślił w emocjonalnym przemówieniu gubernator stanu Minnesota Tim Walz.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami