f4up
Wiadomości z tagiem Andrzej Duda  RSS
Spotkanie z papieżem, rozmowa z włoskim prezydentem i premierem. Andrzej Duda we Włoszech

23.09.2020 5:24

Spotkanie z papieżem, rozmowa z włoskim prezydentem i premierem. Andrzej Duda we Włoszech Prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda przylecieli we wtorek po południu do Włoch. Prezydent w czasie pierwszej wizyty zagranicznej w nowej kadencji zostanie przyjęty na audiencji przez papieża Franciszka. Spotka się też z najważniejszymi politykami włoskimi.

Źródło: tvn24.pl

Rzym: Para prezydencka rozpoczęła wizytę we Włoszech i w Watykanie

22.09.2020 21:22


Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką przybyli wieczorem do Rzymu – to pierwsza zagraniczna podróż głowy państwa w nowej kadencji. Jutro prezydent spotka się z włoskimi władzami oraz lekarzami walczącymi z pandemią COVID-19. W czwartek polska delegacja odwiedzi Monte Cassino. A w piątek w Watykanie Andrzej Duda zostanie przyjęty na audiencji przez papieża Franciszka. Jutro […]

Źródło: wiadomosci.com

PSL zapowiada petycję do prezydenta. Chodzi o ustawę o ochronie zwierząt

22.09.2020 21:18


Podjęliśmy decyzję o zbiórce podpisów pod petycją do prezydenta Andrzeja Dudy ws. weta do nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt - podkreślił prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz po spotkaniu Naczelnego Komitetu Wykonawczego Stronnictwa.

Źródło: www.rmf24.pl

Prezydent Andrzej Duda podpisał “Tarczę turystyczną”

22.09.2020 21:00


Prezydent Andrzej Duda podpisał tak zwaną “Tarczę turystyczną”, czyli nowelizację ustawy o przeciwdziałaniu skutkom pandemii COVID-19, na podstawie której branża turystyczna i jej klienci otrzymają jesienią dodatkową pomoc od państwa. Nowelizacja zakłada pomoc finansową dla przedsiębiorców i turystów, którzy ponieśli straty w wyniku wprowadzenia obostrzeń, związanych z epidemią koronawirusa. Ustawa zakłada między innymi wydłużenie terminu […]

Źródło: wiadomosci.com

Pomoc dla organizatorów wycieczek i turystów. Prezydent podpisał ustawę

22.09.2020 20:59

Pomoc dla organizatorów wycieczek i turystów. Prezydent podpisał ustawę Prezydent Andrzej Duda podpisał we wtorek tak zwaną drugą tarczę antykryzysową dla turystyki - poinformowano na stronie prezydenta RP. Ustawa reguluje między innymi kwestię zwrotów pieniędzy za opłacone i nieodbyte z powodu koronawirusa wycieczki.

Źródło: tvn24.pl

PSL: PO podała rękę prezesowi PiS. Dziś Ziobrze

22.09.2020 17:14

Polskie Stronnictwo Ludowe rozpocznie zbiórkę podpisów pod apelem do prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie zawetowania nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt - zapowiedział lider partii Władysław Kosiniak-Kamysz.

Andrzej Duda nie zrobi tego, czego chce prezes PiS? "To może być duża niespodzianka"

22.09.2020 16:32

Prof. Rafał Matyja był gościem Mateusza Ratajczaka w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski. Politolog z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie był...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

"Piątka dla zwierząt". Tomasz Grodzki po spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą

22.09.2020 13:43


- Zostanie zwołane specjalne posiedzenie Senatu, dedykowane noweli o ochronie zwierząt, prawdopodobnie 9 października. Senatorowie potrzebują więcej czasu do pracy nad poprawkami do tej ustawy - poinformował marszałek Senatu Tomasz Grodzki po spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą.

Źródło: fakty.interia.pl

Będzie specjalne posiedzenie Senatu ws. nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt

22.09.2020 13:42


Zostanie zwołane specjalne posiedzenie Senatu, dedykowane noweli o ochronie zwierząt, prawdopodobnie 9 października. Senatorowie potrzebują więcej czasu do pracy nad poprawkami do tej ustawy - powiedział marszałek Senatu Tomasz Grodzki po spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą.

Źródło: www.rmf24.pl

Piątka dla zwierząt. Marszałek Grodzki po spotkaniu z Andrzejem Dudą

22.09.2020 13:25

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą w sprawie tzw "Piątki dla zwierząt". Politycy zgodzili się, że wygaszenie...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami