Hopaj
Wiadomości z tagiem Audi  RSS
Rzym: Para prezydencka rozpoczęła wizytę we Włoszech i w Watykanie

22.09.2020 21:22


Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką przybyli wieczorem do Rzymu – to pierwsza zagraniczna podróż głowy państwa w nowej kadencji. Jutro prezydent spotka się z włoskimi władzami oraz lekarzami walczącymi z pandemią COVID-19. W czwartek polska delegacja odwiedzi Monte Cassino. A w piątek w Watykanie Andrzej Duda zostanie przyjęty na audiencji przez papieża Franciszka. Jutro […]

Źródło: wiadomosci.com

Pierwsza podróż zagraniczna prezydenta w tej kadencji

22.09.2020 7:58

Pierwsza podróż zagraniczna prezydenta w tej kadencji We wtorek po południu prezydent Andrzej Duda uda się z pierwszą w nowej kadencji wizytą zagraniczną. Prezydent podczas oficjalnej wizyty do Włoch i do Watykanu zostanie przyjęty na audiencji u papieża Franciszka, spotka się też z włoskim prezydentem Sergio Mattarellą i premierem Giuseppem Conte.

Źródło: tvn24.pl

Włochy i Watykan to cele rozpoczynającej się dziś wizyty pary prezydenckiej

22.09.2020 7:43


Włochy i Watykan to cele rozpoczynającej się dziś (22.09) wizyty pary prezydenckiej. Będzie to pierwsza zagraniczna podróż prezydenta Andrzeja Dudy w nowej kadencji. W planie między innymi spotkania w Rzymie z włoskim prezydentem i premierem, a także lekarzami walczącymi z pandemią koronawirusa. W piątek polski prezydent zostanie przyjęty w Watykanie na audiencji u papieża Franciszka. […]

Źródło: wiadomosci.com

Pech Roberta Kubicy na Nürburgringu: Był szósty, zawiodło auto

20.09.2020 18:07


Pechowa niedziela Roberta Kubicy: z powodu awarii samochodu polski kierowca (BMW M4 DTM) musiał wycofać się z wyścigu serii DTM na niemieckim Nürburgringu. Zwyciężył lider klasyfikacji generalnej Szwajcar Nico Müller (Audi RS 5 DTM).

Tagi: Audi, BMW
Źródło: www.rmf24.pl

Tragedia w Płocku. Niewykluczone, że ofiary to młodzi mieszkańcy miasta

19.09.2020 19:34


Policja nie wyklucza, że trzech mężczyzn, którzy zginęli w Płocku (Mazowieckie) w nocy z piątku na sobotę w płonącym osobowym audi, to młodzi mieszkańcy tego miasta. Wciąż trwa ustalanie okoliczności wypadku, do którego doszło, gdy auto zjechało z drogi i uderzyło w budynek mieszkalny.

Źródło: www.rmf24.pl

Tragiczny wypadek w Płocku. Spłonęło trzech mężczyzn

19.09.2020 14:07


Policja ustala tożsamość ofiar oraz okoliczności nocnego wypadku na ulicy Harcerskiej w Płocku. Osobowe audi z nieustalonych przyczyn zjechało z drogi, uderzyło w ogrodzenie posesji, następnie w przyłącze gazowe i budynek mieszkalny. W aucie spłonęło trzech mężczyzn.

Źródło: www.rmf24.pl

Medal wywalczony po horrorze, wielki powrót Polaka na podium

19.09.2020 14:06

Mateusz Polaczyk wywalczył drugi w swojej karierze medal mistrzostw Europy w kajakarstwie slalomowym. W 2017 roku został najlepszym zawodnikiem w konkurencji K-1 na Starym Kontynencie, a teraz sięgnął po brąz. Dla niego jednak ten medal będzie świecił się na złoto. Tym bardziej, że został wywalczony po prawdziwym thrillerze. Zaraz za podium z kolei uplasował się w C-1 Klaudia Zwolińska.

Tagi: Audi
Źródło: sport.onet.pl

Płock. Auto wjechało w instalację gazową. Nie żyją trzy osoby

19.09.2020 10:53

W nocy z piątku na sobotę w Płocku doszło do tragicznego wypadku. Auto osobowe audi wjechało w przyłącze gazowe, w wyniku czego doszło do wybuchu....

Tagi: Audi, Płock
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Płock: Auto wjechało w instalację gazową. Zginęły trzy osoby

19.09.2020 10:07


Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w Płocku. Na ul. Harcerskiej osobowe audi uderzyło w skrzynkę z instalacją gazu ziemnego. Doszło do wybuchu, a pożar objął pobliski dom. Zginęły trzy osoby - wszyscy podróżujący autem.

Tagi: Audi, Płock
Źródło: fakty.interia.pl

Papież Franciszek spotkał się z rodzicami osób LGBT. Padły ważne słowa

18.09.2020 18:49

- Nie wyobrażałem sobie, że dojdziemy do takiego etapu, czyli że zgromadzimy się na audiencji z papieżem Franciszkiem - powiedział jeden z członków...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami