f4up
Wiadomości z tagiem Azja  RSS
Niemal połowa zakażonych to członkowie sekty. Wysoki wzrost zakażeń koronawirusem

24.02.2020 6:21

Niemal połowa zakażonych to członkowie sekty. Wysoki wzrost zakażeń koronawirusem Liczba zakażonych koronawirusem w Korei Południowej wynosi już 763 - wynika z najnowszych danych Centrum Kontroli Zachorowań i Prewencji w Seulu. W niedzielę odnotowano 161 przypadków nowych zakażeń. W wyniku epidemii w tym azjatyckim kraju zmarło już siedem osób.

Źródło: tvn24.pl

"Iron Sky. Inwazja", Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru", "Ja teraz kłamię" - filmowy marzec w Canal+

23.02.2020 8:22

"Iron Sky. Inwazja", "Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru", "Ja teraz kłamię", "Wszyscy wiedzą" czy "Tajemnice Joan" to filmowe premiery marca Canal+ Polska. Wśród premier także polski serial "Mały Zgon".

Tagi: Canal+, Azja
Źródło: feedproxy.google.com

Afrykę nęka plaga szarańczy

22.02.2020 16:07


Róg Afryki zmaga się z potężną plagą szarańczy. Gigantyczne roje owadów pożerają każdego dnia ilość żywności, jaka mogłaby wyżywić kilkadziesiąt tysięcy osób. Władze państw afrykańskich nie były przygotowane na taką sytuację. Jednocześnie próbują walczyć z plagą i zapewnić bezpieczeństwo żywnościowe swoim krajom. Inwazja owadów może mieć katastrofalne skutki.

Tagi: Azja
Źródło: fakty.interia.pl

Jaki będzie budżet obywatelski? Trwają konsultacje społeczne

22.02.2020 12:32


Trwają konsultacje społeczne w ramach tegorocznej, siódmej już, edycji budżetu obywatelskiego w Sosnowcu. To nie tylko okazja, aby wymienić się uwagami, ale także porozmawiać o potrzebie jego funkcjonowania i przypomnienia zrealizowanych projektów. Celem przeprowadzenia konsultacji społecznych jest zebranie opinii i uwag mieszkańców dotyczących zasad budżetu obywatelskiego. Potrwają one do 3 marca. W tym czasie mieszkańcy […]

Tagi: Azja
Źródło: twojezaglebie.pl

Nie chciała zostawić psa. Utknęła w centrum epidemii

21.02.2020 12:08

Nie chciała zostawić psa. Utknęła w centrum epidemii Anastazja prosiła i tłumaczyła, ale niczego nie udało się osiągnąć.

Tagi: TVN24, TVN, Azja
Źródło: tvn24.pl

Nie chciała zostawić psa. Utknęła w centrum epidemii

21.02.2020 10:06

Nie chciała zostawić psa. Utknęła w centrum epidemii Anastazja prosiła i tłumaczyła, prosiła też ukraińska ambasada w Chinach, ale niczego nie udało się osiągnąć. Kobieta próbująca wyjechać z Wuhanu ostatecznie w nim została, bo chińskie władze nie zgodziły się na to, by zabrała ze sobą psa.

Źródło: tvn24.pl

Nie chciała zostawić psa. Utknęła w centrum epidemii

21.02.2020 10:06

Nie chciała zostawić psa. Utknęła w centrum epidemii Anastazja prosiła i tłumaczyła, ale niczego nie udało się osiągnąć.

Tagi: TVN24, TVN, Azja
Źródło: tvn24.pl

Koronawirus paraliżuje sport. Rośnie lista odwołanych imprez

21.02.2020 8:35

Koronawirus paraliżuje sport. Rośnie lista odwołanych imprez Problemy w azjatyckim sporcie.

Tagi: TVN24, TVN, Azja
Źródło: eurosport.tvn24.pl

Okazja! Wiosenny wypoczynek na Cyprze za 502 PLN. Loty z Katowic i 4 noclegi w hotelu ze śniadaniami

19.02.2020 11:05

W celu uzupełnienia niedoboru witaminy D, zalecam wam... podróż na południe Europy. Idealne warunki do tego typu „terapii” znajdziecie na Wyspie Afrodyty. Cypr kusi nie tylko pięknymi plażami - Nissi, Vathia Gonia czy Mackenzie, ale także zabytkami oraz bogatą historią.

Źródło: www.fly4free.pl

Co i jak codziennie ładujesz – baterie, akumulatory oraz jak je dobrze traktować

18.02.2020 21:04

Świętujecie dziś? W końcu to okazja, która dotyczy nas wszystkich. Tak, 18 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Baterii.  Chociaż, prawdę mówiąc, dużo lepszy byłby Międzynarodowy Dzień Akumulatorów. W języku potocznym niestety tak się utarło, że akumulator to jest w aucie pod maską, za to w smartfonie mamy baterie… Tyle, że to nieprawda. No ale nie chcemy [...]

Źródło: www.crazynauka.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami