f4up
Wiadomości z tagiem Azja  RSS
"Akt zabójczy". Watykan zabrał głos w sprawie eutanazji

22.09.2020 16:07


Eutanazja jest "aktem zabójczym", a jego wspólnikami są ci, którzy uchwalają prawa legalizujące ją - głosi dokument Kongregacji Nauki Wiary. Opublikowany we wtorek (22 września) list "Samaritanus bonus" dotyczy opieki nad osobami w krytycznych i końcowych fazach życia.

Tagi: Watykan, Azja
Źródło: fakty.interia.pl

Watykan: Eutanazja to akt zabójczy

22.09.2020 13:50


Eutanazja jest "aktem zabójczym", a jego wspólnikami są ci, którzy uchwalają prawa legalizujące ją - głosi dokument Kongregacji Nauki Wiary. Opublikowany we wtorek list "Samaritanus bonus" dotyczy opieki nad osobami w krytycznych i końcowych fazach życia. W liście ogłoszonym w Watykanie zawarto też stanowczy sprzeciw wobec badań prenatalnych w celach "eugenicznych".

Tagi: Watykan, Azja
Źródło: www.rmf24.pl

Lucjan Błaszczyk: chcę zmniejszyć dystans dzielący azjatycki tenis stołowy od europejskiego

22.09.2020 12:07

Lucjan Błaszczyk chce pracować na rzecz zmniejszenia dystansu dzielącego azjatycki tenis stołowy od europejskiego. Niedawno wszedł do zarządu europejskiej unii (ETTU) i z jej ramienia działa w Radzie Dyrektorów międzynarodowej federacji (ITTF).

Tagi: Azja
Źródło: sport.onet.pl

Ważą się losy koalicji. Prof. Andrzej Piasecki: Mamy kryzys gabinetowy i prawdopodobnie rządy mniejszościowe

21.09.2020 20:00


- Mamy kryzys gabinetowy i prawdopodobnie rządy mniejszościowe, ale to dobra okazja do robienia różnych politycznych układanek, co Kaczyński uwielbia - mówi w rozmowie z Interią prof. Andrzej Piasecki z Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, komentując kryzys w Zjednoczonej Prawicy.

Źródło: fakty.interia.pl

Bruksela: Chiński szpieg w unijnych strukturach

20.09.2020 19:53


Szef brukselskiego Centrum Unia Europejska – Azja z zarzutami o szpiegostwo i przekazywanie informacji władzom w Pekinie – poinformowały belgijskie media. Fraser Cameron zaprzecza. Szef centrum Unia Europejska – Azja to były brytyjski dyplomata i urzędnik w Komisji Europejskiej, gdzie pracował do 2006 roku. Przez lata zbudował siatkę wysokich rangą urzędników i dyplomatów – donosi […]

Źródło: wiadomosci.com

Lech Poznań - Warta Poznań [RELACJA NA ŻYWO]

20.09.2020 18:06

W czwartej kolejce PKO Ekstraklasy zmierzą się Lech Poznań i Warta Poznań, co oznacza, że po wielu latach ponownie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w będzie okazja śledzić derby Poznania. Zapraszamy na relację na żywo. Początek spotkania w niedzielę, 20 września, o godzinie 17:30.

Źródło: sport.onet.pl

Pochód pod hasłem "wspólnie brońmy rodziny". "Piękny marsz z udziałem pana prezydenta"

20.09.2020 14:09

Pochód pod hasłem Ulicami Warszawy przeszedł w niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku jego uczestnicy maszerowali pod hasłem "Wspólnie brońmy rodziny". - To okazja do manifestacji prorodzinnych postaw, a także naszego przywiązania do wartości pro life - oświadczył organizator manifestacji prezes Centrum Życia i Rodziny Paweł Ozdoba. Do marszu dołączył prezydent Andrzej Duda.

Źródło: tvn24.pl

Pochód pod hasłem "wspólnie brońmy rodziny". "Piękny marsz z udziałem pana prezydenta"

20.09.2020 14:09

Pochód pod hasłem To okazja do manifestacji prorodzinnych postaw - tłumaczyli organizatorzy pochodu.

Tagi: TVN24, TVN, Azja
Źródło: tvn24.pl

Bugatti: Połączenie luksusu, sportowego charakteru i elegancji

16.09.2020 11:35

Bugatti ma 111 lat. To dobra okazja żeby przyjrzeć się historii luksusu zmieszanego ze sportem i ekskluzywnością.

Tagi: Bugatti, Azja
Źródło: www.rp.pl

US Open: wielkie zwroty akcji w finale, pierwszy tytuł Dominica Thiema

14.09.2020 4:06

Fianł US Open dla Dominica Thiema. Austriak przegrywał już 0:2 w setach, ale zdołał wrócić z dalekiej podróży i pokonał Alexandra Zvereva 2:6, 4:6, 6:4, 6:3, 7:6(6). Dla obu tenisistów była to okazja do pierwszego tytułu w karierze.

Źródło: sport.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami