Hopaj
Wiadomości z tagiem Azja  RSS
Lazio - Juventus: skrót meczu

08.12.2019 4:06

Historyczna sobota na Stadio Olimpico. Po 16 latach Lazio wygrało z Juventusem, świętując zarazem siódme zwycięstwo z rzędu. Doskonała dyspozycja Wojciecha Szczęsnego, zmarnowana okazja Dybali i emocje sięgające zenitu w doliczonym czasie gry. Zobacz skrót meczu Lazio - Juventus.

Tagi: Azja
Źródło: sport.onet.pl

UK Championship: pozostała najlepsza czwórka

07.12.2019 12:06

John Higgins to kolejny wielki faworyt, który odpadł z tegorocznego UK Championship. Czterokrotny mistrz świata nie sprostał Yanowi Bingtao przegrywając z młodym Azjatą 3:6. Dla 19-latka to pierwszy w karierze awans do półfinału tych prestiżowych zawodów.

Tagi: Azja
Źródło: sport.onet.pl

Skoki narciarskie. Puchar Świata Niżny Tagił 2019. Nie tylko Stoch kręcił nosem. Media odpuściły Rosję, wyjątkiem Polacy

06.12.2019 15:56

Nie tylko skoczkowie nie są fanami konkursów Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Odwiedziny w mieście w azjatyckiej części Rosji nie uśmiechały się też zagranicznym mediom. Jedynym wyjątkiem są Polacy.

Tagi: Rosja, SKOK, Azja
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Operatorzy kuszą klientów świątecznymi promocjami telefonów. Czy to rzeczywiście się opłaca?

06.12.2019 11:58

Święta to dobra okazja, by zachęcić większą liczbę klientów do zakupu różnorodnych produktów czy usług. Firmy oferują wysokie obniżki cen, które nie raz tylko z pozoru są opłacalne. Dotyczy to również sieci komórkowych. Operatorzy wykorzystują hasło “świąteczna promocja” by przekonać klienta zakupu nowego smartfona. Zanim skorzystamy z takiej oferty, warto zapoznać się z pozostałymi propozycjami sprzedawcy.

Źródło: di.com.pl

Inwazja białych niedźwiedzi sparaliżowała życie rosyjskiego miasteczka

06.12.2019 6:59


Od kilku dni 56 niedźwiedzi polarnych grasuje na ulicach miasteczka Ryrkaipij w Czukockim Okręgu Autonomicznym, zamieszkanego przez 766 mieszkańców. Władze okręgu ogłosiły stan nadzwyczajny. Zawieszono wszystkie wydarzenia publiczne.

Tagi: Azja
Źródło: fakty.interia.pl

Mieszkańcy miasteczka żyją w strachu. Inwazja białych niedźwiedzi

06.12.2019 6:51

W poszukiwaniu pożywienia aż 56 niedźwiedzi polarnych od kilku dni grasuje po ulicach miasteczka Ryrkaipij (we wschodniej Rosji, nad Morzem...

Tagi: Rosja, Azja
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Stan nadzwyczajny w miasteczku. Powodem inwazja białych niedźwiedzi

06.12.2019 6:32


56 niedźwiedzi polarnych grasuje od kilku dni na ulicach miasteczka Ryrkaipij w Czukockim Okręgu Autonomicznym. W liczącym 766 mieszkańców miasteczku władze okręgu ogłosiły stan nadzwyczajny. Zawieszono wszystkie wydarzenia publiczne.

Tagi: Azja
Źródło: www.rmf24.pl

Artur Skowronek: czas działa na naszą korzyść

05.12.2019 16:06

- Czas działa na naszą korzyść – stwierdził trener piłkarzy Wisły Kraków Artur Skowronek przed piątkowym meczem 18. kolejki ekstraklasy z Górnikiem w Zabrzu. Dla Białej Gwiazdy będzie to kolejna okazja, aby przerwać rekordową w historii klubu serię dziewięciu porażek.

Źródło: sport.onet.pl

Kidawa-Błońska: Instytucje, które powinny budować stabilność kraju, rozpadają się

04.12.2019 23:20


"Na naszych oczach te instytucje, które powinny budować stabilność naszego kraju, rozpadają się" – mówiła w Białymstoku wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka w prawyborach prezydenckich PO. W tym kontekście wymieniła nie tylko sprawę prezesa Najwyższej Izby Kontroli Mariana Banasia, ale też m.in. reformę edukacji likwidującą gimnazja czy zmiany w sądownictwie.

Źródło: www.rmf24.pl

PISA: polscy gimnazjaliści rozbili bank

04.12.2019 14:08

Na podium w matematyce i naukach przyrodniczych, czwarte miejsce pod względem czytania i interpretacji tekstu. Polscy uczniowie w światowej czołówce.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami