Hopaj
Wiadomości z tagiem Azja  RSS
Na mecz Ligi Mistrzów lecieli w kombinezonach ochronnych

19.11.2020 12:07

Od miesięcy specjalne kombinezony ochronne kojarzą nam się głównie z pracownikami służby zdrowia, którzy walczą z pandemią koronawirusa. Właśnie w takich strojach piłkarze chińskiego Beijing Guoan udali się do Kataru na mecz Azjatyckiej Ligi Mistrzów.

Źródło: sport.onet.pl

Kamala Harris - pierwsza kobieta na stanowisku wiceprezydenta [SYLWETKA]

15.11.2020 20:08

Kamala Harris już w sobotę zapisała się w historii USA. Dzięki zwycięstwu Joe Bidena w wyborach będzie pierwszą kobietą, Afroamerykanką i pierwszą osobą południowoazjatyckiego pochodzenia na stanowisku wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych. A niewykluczone, że za cztery lata go zastąpi.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Black Friday 2020. To może być zupełnie inny Czarny Piątek. Sklepy szykują promocje w internecie

13.11.2020 11:00

Black Friday to dzień, na który czekają fani promocji na całym świecie. W Polsce Czarny Piątek to okazja na znalezienie świetnej oferty na różne...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Słowackie media po awansie na Euro 2020: fantazja, otwierajcie szampany

13.11.2020 8:06

"Fantazja", "dramatyczne zwycięstwo", "otwierajcie szampany, jedziemy na Euro" - to niektóre tytuły słowackich mediów po awansie piłkarskiej reprezentacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy, gdzie zagra w grupie z Polską, Hiszpanią i Szwecją.

Źródło: sport.onet.pl

Złoty posąg psa w stolicy. Prezydent uhonorował ulubioną rasę

12.11.2020 18:08

Złoty posąg psa w stolicy. Prezydent uhonorował ulubioną rasę Prezydent Turkmenistanu Kurbankuły Berdymuchammedow odsłonił w stolicy kraju pozłacany pomnik czworonoga. Pięć lat temu w mieście powstał już monument przedstawiający przywódcę kraju siedzącego na koniu.

Tagi: TVN24, TVN, Loty, Azja
Źródło: tvn24.pl

Złoty posąg psa w stolicy. Prezydent uhonorował ulubioną rasę

12.11.2020 18:08

Złoty posąg psa w stolicy. Prezydent uhonorował ulubioną rasę Kurbankuły Berdymuchammedow odsłonił w stolicy kraju pozłacany pomnik czworonoga.

Tagi: TVN24, TVN, Loty, Azja
Źródło: tvn24.pl

Eksperci ostrzegają przed promocjami i okazjami. "Lepiej płacić kartą"

11.11.2020 0:06

Eksperci ostrzegają przed promocjami i okazjami. W zakupowym szaleństwie nie traćmy głowy.

Źródło: tvn24.pl

Eksperci ostrzegają przed promocjami i okazjami. "Lepiej płacić kartą"

10.11.2020 21:43

Eksperci ostrzegają przed promocjami i okazjami. Wyjątkowe okazje i specjalne oferty powinny budzić szczególną ostrożność - wskazują eksperci. Radzą też, jak nie dać się oszukać podczas tak zwanego Black Friday, czyli Czarnego Piątku. Gdy nie mamy pewności, czy sklep jest wiarygodny - lepiej zapłacić kartą. To ułatwi ewentualne odzyskanie pieniędzy.

Źródło: tvn24.pl

Szkoła w czasie pandemii. Aleksandra Radecka gościem Porannej rozmowy w RMF FM

10.11.2020 7:41


Gościem Porannej rozmowy w RMF FM będzie Aleksandra Radecka. Nauczycielka z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim odpowie na nasze pytania o sytuację w oświacie po kolejnym już, drugim w tym roku, przejściu szkół w całości na nauczanie zdalne. Czy nauczyciele i uczniowie są przygotowani na kolejne tygodnie pracy przy komputerach i tabletach? Czy taki system nauczania może skutecznie zastąpić prace w klasie? Czy tegoroczne matury powinny zostać przystosowane do nowej pandemicznej rzeczywistości?

Źródło: www.rmf24.pl

MEN. Akcja "Szkoła do hymnu"

09.11.2020 20:51

W tym tygodniu będziemy świętować 102. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. To doskonała okazja do tego, aby przypomnieć sobie słowa...

Tagi: Azja
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami