f4up
Wiadomości z tagiem BMW  RSS
DTM: BMW przygotowało zmodyfikowaną kierownicę dla Roberta Kubicy. Wystarczyło kilka dni

06.12.2019 21:16

BMW na wyraźne życzenie Roberta Kubicy przygotowało mu zmodyfikowaną kierownicę, dopasowaną do ograniczeń fizycznych Polaka. Wszystko po to, aby Kubica wypadł jak najlepiej podczas zbliżających się testów DTM w Jerez.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

DTM: Robert Kubica o szczegółach testów z BMW. "Może się okazać, że w roku 2020 będę bardzo zajęty"

06.12.2019 16:13

- Poza aspektem sportowym DTM pozostawia mi dużą elastyczność jeśli chodzi o inne obowiązki - mówi Robert Kubica. Polak chce się ścigać w tej serii i łączyć to z pracą w F1. Ma przy tym nadzieję, że rok 2020 będzie dla niego lepszy niż obecny.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Robert Kubica dla Interii: Racing Point? Hass? Nie ma sensu gdybać. Wideo

06.12.2019 13:22


- Na razie jadę na przyszłotygodniowe testy wyścigów DTM w barwach BMW do Hiszpanii i zobaczymy co będzie dalej. Chciałbym pojeździć tym autem, seria DTM jest bardzo konkurencyjna i na wysokim poziomie. Czy będę zawodnikiem testowym Racing Pointa lub Hassa w przyszłym sezonie? Nie ma sensu gdybać, zobaczymy - mówi w rozmowie z Interią Robert Kubica.

Źródło: sport.interia.pl

Wypadek helikoptera, "Latający Fin" i szwagier Bierhoffa. Wspólna historia Formuły 1 i DTM

06.12.2019 12:06

Robert Kubica weźmie udział w testach serii DTM, które odbędą się w hiszpańskim Jerez (10-13 grudnia). Polak zasiądzie za kierownicą BMW. Choć nie jest jeszcze przesądzone, że krakowianin będzie brał udział w wyścigach, jeśli zdecydowałby się na taki ruch, dołączyłby do szerokiego grona kierowców F1, którzy spróbowali swoich sił w niemieckich mistrzostwach.

Źródło: sport.onet.pl

Kubica w testach DTM. Czym jest nowa dla Polaka seria wyścigowa

06.12.2019 10:06

Już wkrótce Robert Kubica rozpocznie testy w barwach BMW w nowej dla siebie serii wyścigowej DTM. Wyjaśniamy czego mogą spodziewać się kibice oraz jak wyglądają wyścigi w tej kategorii.

Źródło: sport.onet.pl

DTM: Robert Kubica nie będzie mieć czasu na odpoczynek. Pracowite miesiące przed Polakiem

06.12.2019 8:14

Ledwo dobiegł końca sezon F1, a Robert Kubica weźmie udział w testach DTM jako kierowca BMW. To początek nowej drogi Polaka. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Kubicy, to będzie on jednym z najbardziej zapracowanych kierowców w roku 2020.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kubica blisko Racing Point, Polak miał już podjąć decyzję

06.12.2019 8:06

Po potwierdzeniu przez Roberta Kubicę udziału w testach serii DTM, a co za tym idzie także możliwości występu w wyścigach w barwach BMW, powoli ma się klarować także ewentualna rola Polaka w Formule 1.

Źródło: sport.onet.pl

DTM: Robert Kubica ma już za sobą wizytę w siedzibie BMW. Pracował w symulatorze przed testami (foto)

05.12.2019 19:25

Robert Kubica weźmie udział w testach DTM w hiszpańskim Jerez w dniach 10-13 grudnia. Polak będzie do nich dobrze przygotowany. Ma już za sobą wizytę w siedzibie bawarskiej firmy i pracę w symulatorze BMW.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Oficjalnie: Robert Kubica wystąpi w testach serii DTM w barwach BMW

05.12.2019 18:06

Team BMW potwierdził udział Roberta Kubicy w testach serii DTM. Próbne jazdy zaplanowano na 13-15 grudnia w hiszpańskim Jerez. - Mogę sobie wyobrazić przyszłość w DTM - powiedział Polak.

Źródło: sport.onet.pl

Robert Kubica blisko testów w serii DTM w barwach BMW

05.12.2019 10:06

Robert Kubica jest coraz bliżej startów w serii DTM w barwach BMW. Choć oficjalnego potwierdzenia nadal nie ma, niewykluczone, że już wkrótce Polak weźmie udział w testach nowego samochodu.

Źródło: sport.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami