Prointegra
Wiadomości z tagiem Banki  RSS
Próba napadu na bank. Trwa policyjna obława

22.10.2020 18:54


Policyjna obława w Krakowie na osoby próbujące obrabować bank. Do próby napadu doszło przy ulicy Kapelanka w Krakowie.

Źródło: www.rmf24.pl

Gruzja: Uzbrojony mężczyzna zamknął się z zakładnikami [FILM]

21.10.2020 15:37


Uzbrojony mężczyzna wziął zakładników w banku w gruzińskim mieście Zugdidi - informują miejscowe media. Według ich ustaleń w pomieszczeniach może przetrzymywać co najmniej 60 osób. Negocjatorzy próbują rozmawiać z mężczyzną, jednak jednym z jego warunków, które postawił, jest oddalenie się policji z okolic banku.

Źródło: www.rmf24.pl

Przerwy w bankach pod lupą Rzecznika Finansowego. "To niepokojące zjawisko"

20.10.2020 15:26

Przerwy w bankach pod lupą Rzecznika Finansowego. Klienci skarżą się do Rzecznika Finansowego na niedostępność oferowanych przez banki usług online, a w szczególności na sposoby informowania i traktowania klientów w takich sytuacjach - poinformowało biuro RF. Rzecznik wystąpił do banków oraz do Komisji Nadzoru Finansowego o udzielenie informacji dotyczących zakresu i częstotliwości występowania przerw.

Tagi: TVN24, TVN, Banki
Źródło: tvn24.pl

Milionowe kary nałożone na dwa największe banki w Polsce

19.10.2020 14:54

Milionowe kary nałożone na dwa największe banki w Polsce W sumie około 62 miliony złotych kary zostało nałożonych na PKO BP i Pekao - poinformował Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Chodzi o niedozwolone postanowienia zawarte w aneksach do umów kredytów hipotecznych odnoszących się do walut obcych. Oba banki zapowiedziały odwołania od tych decyzji.

Źródło: tvn24.pl

Milionowe kary nałożone na dwa największe banki w Polsce

19.10.2020 14:54

Milionowe kary nałożone na dwa największe banki w Polsce Banki zapowiedziały odwołania od decyzji UOKiK.

Tagi: TVN24, TVN, Banki, UOKiK
Źródło: tvn24.pl

Spowolnienie gospodarcze będzie niższe niż NBP szacował w lipcowej projekcji

19.10.2020 12:07

Spowolnienie gospodarcze będzie niższe niż NBP szacował w lipcowej projekcji - powiedział na konferencji Banking Forum prezes NBP Adam Glapiński.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Trudniej o kredyt mieszkaniowy. Jak można zwiększyć swoje szanse?

19.10.2020 9:45

Trudniej o kredyt mieszkaniowy. Jak można zwiększyć swoje szanse? Wrócił popyt na kredyty hipoteczne. W związku z pandemią banki zaostrzyły jednak kryteria ich przyznawania - wiele wniosków zapewne zostanie odrzuconych. Zakup mieszkania warto rozważyć zanim zdecydujemy się na dzieci, bo ich posiadanie może zmniejszyć nasze szanse na otrzymanie kredytu - wynika z najnowszej analizy Expandera.

Źródło: tvn24.pl

Polin to przestępczy „słup” finansowy wyłudzający kredyty z zachodnich i chińskich banków dla Izraela! Izrael drenuje finansowo kolonię „Polin”.

17.10.2020 13:45

Sceny niczym z filmu sensacyjnego: ogromne pieniądze… debatujący przestępcy i finansiści przy stole… spisek przeciwko Polsce… agenci Mossadu jako uczestnicy spisku… akcja toczy się w Brooklyn’ie, NY! Ale to fakty! … A nie żaden scenariusz do super-produkcji najnowszego filmu. Niestety! CHRONOLOGIA FAKTÓW: Rok 2012 – kilka central diaspory żydowskiej spotyka się w Nowym Jorku. Powodem są kłótnie...

Źródło: wolna-polska.pl

Banki ostrzegają przed utrudnieniami. "Na wszelki wypadek miej przy sobie gotówkę"

17.10.2020 0:06

Banki ostrzegają przed utrudnieniami. Lista banków.

Tagi: TVN24, TVN, Banki
Źródło: tvn24.pl

Banki ostrzegają przed utrudnieniami. "Na wszelki wypadek miej przy sobie gotówkę"

16.10.2020 17:23

Banki ostrzegają przed utrudnieniami. Bank Pekao, Santander Bank Polska oraz ING Bank Śląski - to tylko niektóre banki, które zapowiedziały prace serwisowe. Klienci muszą przygotować się na utrudnienia w dostępie do konta. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami