Prointegra
Wiadomości z tagiem Chiny  RSS
Intel Ice Lake-SP - 24-rdzeniowy serwerowy chip znaleziony w bazie benchmarka Geekbench

02.06.2020 8:30

Intel ma w swoich planach wydawniczych sporo nowych układów, na które czekamy od dłuższego czasu. Wśród nich są jednostki należące do rodziny serwerowych procesorów Ice Lake-SP i właśnie jej przedstawiciela odnaleziono w bazie benchmarka Geekbench. Nowy 24-rdzeniowy Xeon ze względu na fakt, że Intel wytwarza go w procesie 10 nm, a nie w dużo bardziej dopracowanym i już nieco starym 14 nm.

Tagi: Chiny, Intel
Źródło: pclab.pl

Samsung Galaxy Book S (2020) to pierwszy na rynku laptop z chipem Intel Lakefield

01.06.2020 11:50

Notebooki Samsunga nie są dostępne na polskim rynku, dlatego zwykle nie informujemy o nowych konstrukcjach Koreańczyków. Tym razem musimy zrobić wyjątek ze względu na nietypową specyfikację nowego Galaxy Book S. Jest to bowiem pierwsze, dostępne w sprzedaży urządzenie intelowskim procesorem z rodziny Lakefield. Mowa o chipie, korzystającym z technologii Foveros.

Źródło: pclab.pl

AMD Ryzen 9 3900XT, Ryzen 7 3800XT i Ryzen 5 3600XT - poznaliśmy wstępne ceny procesorów

01.06.2020 9:58

W ostatnim czasie poznaliśmy sporo danych o procesorach z linii Matisse Refresh, a teraz doczekaliśmy się również ofert w jednym z zagranicznych sklepów. Na listę trafiły wszystkie trzy ujawnione do tej pory jednostki AMD, dzięki czemu mamy możliwość sprawdzenia spodziewanych cen chipów.

Źródło: pclab.pl

Intel rezygnuje ze specjalnego opakowania Core i9-9900K

01.06.2020 9:26

Procesor Intel Core i9-9900K charakteryzował się nie tylko bardzo wysoką wydajnością, ale też ciekawym opakowaniem, które wyraźnie wyróżniało się na tle innych nie tylko w ofercie niebieskich. Dwunastościenne pudełko przyciągało uwagę i pokazywało, że mamy do czynienia ze specjalnym produktem. Teraz Intel ujawnił, że rezygnuje z tej formy opakowania, zapewne w związku premierą swoich chipów.

Tagi: Chiny, Intel
Źródło: pclab.pl

Szef brytyjskiego MSZ: Nie będziemy unikać naszych zobowiązań wobec Hongkongu

31.05.2020 15:33


Wielka Brytania nie będzie unikać zobowiązań, które ma wobec Hongkongu w sytuacji, gdy Chiny wprowadzają tam prawo o bezpieczeństwie narodowym - zapewnił w niedzielę brytyjski minister spraw zagranicznych Dominic Raab.

Źródło: www.rmf24.pl

​Chiny: Dwa nowe zakażenia koronawirusem

31.05.2020 12:07


Narodowa Komisja Zdrowia Chin poinformowała w niedzielę (31 maja) o dwóch nowych przypadkach lokalnego zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano ani jednego nowego zgonu.

Tagi: Chiny
Źródło: fakty.interia.pl

Plany Chin wobec Hongkongu "są tragedią dla świata". Donald Trump grozi sankcjami

30.05.2020 10:42

Plany Chin wobec Hongkongu Prezydent USA oświadczył w piątek, że plan narzucenia przez Chiny Hongkongowi przepisów dotyczących bezpieczeństwa narodowego podważy autonomię tego terytorium. Zapowiedział nałożenie sankcji wobec osób odpowiedzialnych za "zduszenie wolności Hongkongu".

Źródło: tvn24.pl

USA wycofują się ze Światowej Organizacji Zdrowia. Co Trump zarzuca WHO?

29.05.2020 22:23


Stany Zjednoczone zrywają relacje ze Światową Organizacją Zdrowia. Poinformował o tym prezydent Donald Trump, który zarzucił WHO, że jest w pełni kontrolowana przez Chiny. Amerykański prezydent oskarżył władze w Pekinie o zaniedbania, które doprowadziły do pandemii koronawirusa. Donald Trump powiedział, że cały świat cierpi z powodu zaniedbań ze strony Chin. “Tuszowanie przez Chiny wirusa z […]

Źródło: wiadomosci.com

Trump zrywa relacje ze Światową Organizacją Zdrowia. "Chiny kontrolują WHO"

29.05.2020 22:07


Prezydent USA Donald Trump oświadczył, że Stany Zjednoczone zrywają relacje z WHO. Pieniądze, której do tej pory USA wpłacały na działalność Światowej Organizacji Zdrowia mają trafić do innych organizacji. Trump wielokrotnie oskarżał władze WHO, że działają na korzyść Chin i zbyt późno ostrzegły świat przed pandemią koronawirusa.

Źródło: www.rmf24.pl

Trump: Zrywamy relacje z WHO

29.05.2020 21:04


Prezydent Donald Trump powiedział w piątek, że Stany Zjednoczone zrywają relacje ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO). Oskarżył władze w Pekinie o wywieranie presji na organizację. Chiny całkowicie kontrolują WHO - stwierdził.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami