Prointegra
Wiadomości z tagiem Ford  RSS
"We Are One" - globalny festiwal filmowy startuje w sieci 29 maja

28.05.2020 18:51

100 filmów wybranych przez przedstawicieli 21 najważniejszych międzynarodowych festiwali, takich jak Cannes, Berlin, Wenecja, oraz spotkania i dyskusje z twórcami - m.in. z Francisem Fordem Coppolą, Stevenem Soderberghiem, czy Bong Joon-ho, to atrakcje dziesięciodniowego internetowego festiwalu We Are One: A Global Film Festival. Start 29 maja.

Źródło: tvn24.pl

Anglia: piłkarz Watfordu dostaje pogróżki, bo odmówił powrotu do treningów

28.05.2020 16:07

Piłkarz występującego w angielskiej ekstraklasie Watfordu Troy Deeney dostaje pogróżki i jest hejtowany w internecie, bo odmówił udziału w treningach z drużyną. Napastnik i kapitan zespołu obawia się o swojego pięciomiesięcznego syna, który ma kłopoty z oddychaniem.

Źródło: sport.onet.pl

Ford uruchamia salon On-Line

26.05.2020 14:12

Kolejna marka samochodowa uruchamia internetową sprzedaż samochodów. Teraz można wybrać swojego Forda bez wychodzenia z domu, zamówić dedykowaną prezentację wideo i skorzystać z odroczonej płatności.

Tagi: Internet, Ford
Źródło: www.rp.pl

Trump: Druga fala koronawirusa? Nie wrócimy do restrykcji

22.05.2020 6:06


Prezydent Donald Trump zapewnił, że w USA nie będzie powrotu do surowych ograniczeń w przypadku drugiej fali koronawirusa. "Będziemy gasić ogień, ale nie zamkniemy kraju" - powiedział Trump podczas wizyty w zakładach Forda w stanie Michigan.

Źródło: www.rmf24.pl

USA nie wrócą do ograniczeń. Trump: będziemy gasić ogień, ale nie zamkniemy kraju

22.05.2020 5:21

USA nie wrócą do ograniczeń. Trump: będziemy gasić ogień, ale nie zamkniemy kraju Prezydent Stanów Zjednoczonych nie planuje powrotu do surowych ograniczeń w przypadku drugiej fali koronawirusa. - Będziemy gasić ogień, ale nie zamkniemy kraju – powiedział w czwartek Donald Trump podczas wizyty w zakładach Forda w stanie Michigan. Liczba zmarłych zakażonych w USA wzrosła w ciągu doby o 1255 osób.

Źródło: tvn24.pl

Kapitan, lider, legenda. Trzy lata temu John Terry pożegnał się z Chelsea

21.05.2020 16:06

Wystarczą tylko trzy słowa, by podsumować jego karierę w Chelsea: kapitan, lider, legenda. Baner właśnie z tymi hasłami do dziś powiewa na każdym spotkaniu na Stamford Bridge, bo zasług dla klubu Johnowi Terry’emu nikt nie zabierze i nie zapomni. Trzy lata temu, 21 maja 2017 roku, Anglik rozegrał ostatni mecz dla Chelsea.

Tagi: Banki, Ford
Źródło: sport.onet.pl

Boją się i nie chcą trenować. Angielski klub ma problem

21.05.2020 6:47

Boją się i nie chcą trenować. Angielski klub ma problem Informuje serwis "The Athletic".

Tagi: TVN24, TVN, Ford
Źródło: eurosport.tvn24.pl

Anglia: Adrian Mariappa wśród sześciu zakażonych

20.05.2020 22:06

Piłkarz Watfordu Adrian Mariappa jest jedną z sześciu osób związanych z angielską ekstraklasą, u których wykryto koronawirusa. 33-letni obrońca z Jamajki nie odczuwa żadnych objawów, ale musi być odizolowany od reszty drużyny.

Źródło: sport.onet.pl

Bunt w Premier League. Piłkarze odmawiają treningów

20.05.2020 12:07

Kolejni piłkarze Watfordu idą za przykładem kapitana zespołu Troya Deeneya i odmawiają powrotu do treningów. To reakcja na informację, że trzy z sześciu pozytywnych wyników testów na koronawirusa przeprowadzonych w drużynach Premier League odnotowano w klubie z hrabstwa Hertfordshire.

Źródło: sport.onet.pl

Umieralność w Szwecji wyższa niż u sąsiadów

20.05.2020 11:45

Umieralność w Szwecji wyższa niż u sąsiadów Na tle europejskich krajów, które zamykały szkoły, restauracje i parki, Szwecja stała się symbolem innego, liberalnego podejścia do epidemii COVID-19. Jednak, jak podaje agencja Reutera, powołując się na badania naukowców Uniwersytetu Oksfordzkiego, w ciągu ostatniego tygodnia Szwecja ma najwyższy w Europie współczynnik umieralności z powodu COVID-19 w przeliczeniu na milion mieszkańców.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami