Prointegra
Wiadomości z tagiem Francja  RSS
Tour de France: drugie zwycięstwo Kragha Andersena

18.09.2020 18:06

Duńczyk Soeren Kragh Andersen z ekipy Sunweb odniósł drugie zwycięstwo etapowe w tegorocznym Tour de France, triumfując po samotnym finiszu na mecie 19. odcinka w miejscowości Champagnole. Żółtą koszulkę lidera zachował Słoweniec Primoz Roglic (Jumbo-Visma).

Źródło: sport.onet.pl

Szukali jego ciała 84 lata, znaleźli obrączkę. "To dowód, że szczątki mojego dziadka są w tym grobie"

18.09.2020 10:52

Szukali jego ciała 84 lata, znaleźli obrączkę. Rodzina szukała jego ciała przez 84 lata. Ojciec Rosy Marii został rozstrzelany przez żołnierzy generała Franco. W odkrytym właśnie niedaleko Madrytu masowym grobie znaleziono jego ślubną obrączkę. Materiał programu "Polska i Świat".

Źródło: tvn24.pl

Niemcy i Francja chcą wspólnie budować nowy samolot bojowy. "Wokół nas rosną zagrożenia"

18.09.2020 10:44

Niemcy i Francja chcą wspólnie budować nowy samolot bojowy. Francja i Niemcy są zdeterminowane, aby wspólnie bronić bezpieczeństwa Europy, ponieważ "wokół nas rosną zagrożenia" - powiedziała niemiecka minister obrony Annegret Kramp-Karrenbauer. Szefowe resortów obrony zapewniły, że oba kraje będą kontynuowały współpracę przy budowie nowego europejskiego samolotu bojowego oraz rozpoznawczego drona.

Źródło: tvn24.pl

Niemcy i Francja chcą wspólnie budować samolot bojowy

18.09.2020 10:44

Niemcy i Francja chcą wspólnie budować samolot bojowy "Wokół nas rosną zagrożenia".

Źródło: tvn24.pl

Najwyższa dzienna liczba nowych zakażeń. Ministerstwo wyjaśnia to darmowymi testami

18.09.2020 9:12

Najwyższa dzienna liczba nowych zakażeń. Ministerstwo wyjaśnia to darmowymi testami W czwartek ministerstwo zdrowia we Francji poinformowało o 10 593 nowych zakażeniach SARS-CoV-2 wykrytych w ciągu ostatniej doby. Jest to najwyższy dobowy wzrost liczby infekcji koronawirusem od początku epidemii w tym kraju.

Źródło: tvn24.pl

Adam Bodnar kawalerem Orderu Legii Honorowej

18.09.2020 0:19


Jest pan prawdziwym strażnikiem praw obywatelskich i wartości; pana głos jest ważny; liczą się z nim zarówno pana rodacy, jak i cała Europa - powiedział ambasador Francji Frederic Billet wręczając Adamowi Bodnarowi insygnia kawalera Orderu Legii Honorowej.

Źródło: www.rmf24.pl

Legia Honorowa dla Adama Bodnara. "Prawdziwy strażnik praw obywatelskich i wartości unijnych"

17.09.2020 23:14

Legia Honorowa dla Adama Bodnara. Ambasador Francji Frederic Billet w imieniu prezydenta Francji Emmanuela Macrona odznaczył w czwartek rzecznika praw obywatelskich Adama Bodnara orderem Legii Honorowej w randze kawalera. - Musiał bronić zasad trójpodziału władzy i państwa prawa – podkreślił ambasador.

Źródło: tvn24.pl

Tour de France. Michał Kwiatkowski o kulisach triumfu. "To Richard zaproponował mi zwycięstwo"

17.09.2020 23:00

Michał Kwiatkowski został czwartym Polakiem w historii, który zwyciężył etap Tour de France. Na metę wjechał w objęciach Richarda Carapaza.- To Richard wyszedł z propozycją, że to ja wygrywam etap - zdradził "Kwiato".

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Afera na Tour de France. Dyrektor sportowy ekipy lidera wykluczony z wyścigu

17.09.2020 22:07

Dyrektor sportowy ekipy Jumbo-Visma Merjin Zeeman został wykluczony z Tour de France za obrażanie przedstawiciela Międzynarodowej Unii Kolarskiej. W barwach tej drużyny jedzie lider wyścigu Słoweniec Primoz Roglic.

Źródło: sport.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami