f4up
Wiadomości z tagiem Gdańsk  RSS
PKO Ekstraklasa: Lech Poznań z najlepszą frekwencją

22.09.2020 10:06

Mimo obostrzeń sanitarnych derby Poznania cieszyły się najlepszą frekwencją ze wszystkich dotychczasowych meczów PKO Ekstraklasy. Obejrzało je aż 17 546 widzów. Zaskakująco mało kibiców chodzi na mecze Lechii Gdańsk.

Źródło: sport.onet.pl

Budka: Kaczyński zafundował wszystkim spektakl

21.09.2020 23:30


"Jarosław Kaczyński zafundował wszystkim spektakl, aby przykryć istotne problemy Polaków" – tak lider Platformy Obywatelskiej Borys Budka skomentował w TVN24 tarcia w szeregach Zjednoczonej Prawicy."Zbigniew Ziobro złoży hołd lenny, być może odda ministerstwo, a jego posłowie dadzą się przekupić Kaczyńskiemu, ale to nie zmieni faktu, że tysiące górników przygotowują się do strajku, nie zmieni to faktu, że szpital zakaźny w Gdańsku nie przyjmuje pacjentów, bo brakuje łóżek, mamy rekordowy deficyt budżetowy i nie rozmawiamy o prawdziwych...

Lech Wałęsa przeprosił byłego pracownika Stoczni Gdańskiej

21.09.2020 16:09


Były prezydent Lech Wałęsa opublikował przeprosiny dla byłego pracownika Stoczni Gdańskiej Henryka Jagielskiego za nazwanie go agentem Służby Bezpieczeństwa. Publikacja została nakazana wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Gdańsku z maja 2019 r.

Źródło: fakty.interia.pl

Gdańsk: Są wyniki badań wody z ujścia Wisły

21.09.2020 14:08


Poniedziałkowe (21 września) wyniki badania wody pobranej dwa dni wcześniej z Zatoki Gdańskiej w rejonie ujścia Wisły wykazały, że jej jakość odpowiada wymaganiom sanitarnym. Analizy bakteriologiczne wody mają związek z awaryjnym zrzutem ścieków do rzeki w Warszawie.

Źródło: fakty.interia.pl

Na przekopie Mierzei Wiślanej praca wre. Oglądają to turyści jadący do Krynicy Morskiej [FOTO]

21.09.2020 12:26


Kanał żeglugowy z Zalewu Wiślanego do Zatoki Gdańskiej, przecinający Mierzeję Wiślaną, będzie miał nieco ponad 1 km i głębokość 5 metrów. Na razie trwają prace ziemne i budowa falochronów od strony zalewu i morza. Na zalewie powstaje też sztuczna wyspa, którą zobaczycie na naszych zdjęciach z perspektywy bydgoskich kajakarzy.  – brak opisu  – brak […]

Źródło: wiadomosci.com

Malbork-Gdańsk. Po katastrofie MiG-a 29 jest akt oskarżenia. Prokuratura oskarżyła jednak trzy osoby

21.09.2020 9:35


Ponad dwa lata trwało śledztwo po katastrofie malborskiego MiG-a 29, w której zginął kpt. pil. Krzysztof Sobański. Jest akt oskarżenia w tej sprawie. Prokuratura Okręgowa w Gdańsku objęła nim nie dwie, a ostatecznie trzy osoby – byłych pracowników Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 w Bydgoszczy. Do tragedii doszło w nocy z 5 na 6 lipca […]

Źródło: wiadomosci.com

PlusLiga: zdecydowana wygrana Trefla Gdańsk

21.09.2020 0:06

Trefl Gdańsk z tygodniowym opóźnieniem rozpoczął zmagania w PlusLidze i na początek zdecydowanie pokonał Cerrad Eneę Czarnych Radom 3:0. MVP meczu został wybrany Mariusz Wlazły.

Źródło: sport.onet.pl

Wielkie sprzątanie plaży w Gdańsku. "Dużo roboty nas tu czeka"

20.09.2020 15:39

Wielkie sprzątanie plaży w Gdańsku. Na gdańskiej plaży w niedzielę od rana można zobaczyć aktywistów, nurków i żołnierzy. Wszyscy spotkali się, żeby w ramach akcji "Sprzątamy Bałtyk" organizowanej przez Fundację MARE zebrać zalegające tam śmieci.

Źródło: tvn24.pl

Wielkie sprzątanie plaży w Gdańsku. "Dużo roboty nas tu czeka"

20.09.2020 15:39

Wielkie sprzątanie plaży w Gdańsku. Akcja "Sprzątamy Bałtyk".

Źródło: tvn24.pl

"Jakość wody w Zatoce Gdańskiej odpowiada wymaganiom sanitarnym"

20.09.2020 13:11

Jakość wody z Zatoki Gdańskiej w rejonie ujścia Wisły odpowiada wymaganiom sanitarnym - przekazał w niedzielę gdański sanepid. Próbki do badań pobrano dwa dni wcześniej. Analizy mają związek ze zrzutem ścieków do rzeki po awarii w Warszawie.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami