f4up
Wiadomości z tagiem Gdańsk  RSS
Dr Jarosław Nocoń: “Szymon Hołownia kandydatem egzotycznym. Andrzejowi Dudzie głosy będzie odbierać fala anty-PiS”

09.12.2019 9:31


Emocje polskiego elektoratu mogą zbudować klimat dla “egzotycznych” kandydatów na prezydenta – mówi dr hab. Jarosław Nocoń, politolog z Uniwersytetu Gdańskiego. Czy Szymona Hołownię należy traktować jako egzotycznego kandydata w wyścigu prezydenckim? Przyznam, że właśnie do takiej kategorii kandydatów go zaliczam. Nie chodzi tylko o jego dotychczasową działalność,ale przede wszystkim fakt, że nie ma za […]

Źródło: wiadomosci.com

Szymon Hołownia wkracza do polityki. Chce być prezydentem

08.12.2019 20:04


Szymon Hołownia ogłosił w niedzielę w Gdańsku, że zamierza kandydować w wyborach prezydenckich. Zapowiedział, że chciałby być prezydentem wszystkich Polaków, a nie wyborców jednej partii. Zadeklarował, że chce przyjaznego rozdziału Kościoła od państwa.

Źródło: fakty.interia.pl

Szymon Hołownia oficjalnie ogłosił, że chce kandydować w wyborach prezydenckich

08.12.2019 19:11


Szymon Hołownia chce kandydować w wyborach prezydenckich. Swoją decyzję ogłosił podczas spotkania w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Szymon Hołownia zwrócił się do zebranych z prośbą o powierzenie mu – jak to określił – “funkcji stróża narodowej wspólnoty”. “Powiem to wprost. Po raz pierwszy publicznie. Na początku przyszłego roku zostaną ogłoszone wybory mające wyłonić spośród nas […]

Źródło: wiadomosci.com

Hołownia już nie hamletyzuje. Startuje w wyborach

08.12.2019 18:21

W Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku znany dziennikarz i publicysta ogłosił w niedzielę, że wystartuje w wyborach prezydenckich.

Źródło: www.rp.pl

Aleksander Śliwka: przełomowy był trzeci set

08.12.2019 18:06

"Przełomowy był trzeci set. Goniliśmy wynik i wygraliśmy bardzo długą batalię na przewagi" – powiedział siatkarz Grupy Azoty ZAKSA Aleksander Śliwka. W tej partii ekipa z Kędzierzyna-Koźla triumfowała 36:34, a w meczu ekstraklasy pokonała w Gdańsku Trefla 3:1.

Źródło: sport.onet.pl

PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wróciła na fotel lidera

08.12.2019 18:06

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała 3:1 Trefl Gdańsk w ramach dziewiątej serii meczów siatkarskiej PlusLigi. Dzięki zwycięstwie ZAKSA wyprzedziła w ligowej tabeli Jastrzębski Węgiel i ponownie jest liderem rozgrywek.

Źródło: sport.onet.pl

Szymon Hołownia uciął spekulacje. Chce wystartować w wyborach prezydenckich

08.12.2019 17:23


Szymon Hołownia zapowiedział, że chce wystartować w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Deklarację złożył podczas spotkania w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

Źródło: www.rmf24.pl

Szymon Hołownia zawalczy o fotel prezydenta?

08.12.2019 16:07


Dziś o godz. 17:00 w Gdańsku rozpocznie się spotkanie z z dziennikarzem i publicystą Szymonem Hołownią. Według nieoficjalnych informacji, Hołownia ma w jego czasie ogłosić start w nadchodzących wyborach prezydenckich i przedstawić swój sztab wyborczy.

Źródło: fakty.interia.pl

PKO Ekstraklasa. Lechia Gdańsk - Wisła Płock. Radosław Sobolewski: Walczyliśmy przede wszystkim z problemami

07.12.2019 22:34

Lechia Gdańsk pokonała Wisłę Płock 2:0 w meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy. Radosław Sobolewski podkreślił, że jego drużyna walczyła przede wszystkim z problemami i z chorobami. Piotr Stokowiec zwrócił uwagę na dobrą, agresywną grę swojej drużyny.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk z kolejną wygraną, niezawodny Flavio Paixao

07.12.2019 22:06

W meczu 18. kolejki PKO Ekstraklasy, Lechia Gdańsk pokonała na własnym boisku Wisłę Płock 2:0 (1:0). Bohaterem meczu był niezawodny w tym sezonie Flavio Paixao.

Źródło: sport.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami