f4up
Wiadomości z tagiem Gdańsk  RSS
"Groził pozbawieniem życia członkom rady miasta". Akt oskarżenia

26.11.2020 11:29

Protestował przeciwko Europejskiej Karcie Równości Kobiet i Mężczyzn, a gdy uchwała została przyjęta, nie wytrzymał. - Groził pozbawieniem życia członkom rady miasta, nawiązując do zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - podaje Łukasz Wawrzyniak z poznańskiej prokuratury. Piotr P. odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Źródło: tvn24.pl

PGNiG Superliga: Wybrzeże Gdańsk nie dało rady Piotrkowianinowi

25.11.2020 22:07

W zaległym meczu 4. kolejki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych Torus Wybrzeże Gdańsk przegrało u siebie z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski 28:33.

Tagi: PGNiG, Gdańsk
Źródło: sport.onet.pl

Papież utworzył nową eparchię Kościoła greckokatolickiego w Polsce

25.11.2020 16:33

Papież utworzył nową eparchię Kościoła greckokatolickiego w Polsce "Ojciec Święty Franciszek ustanowił nową eparchię olsztyńsko-gdańską Kościoła greckokatolickiego w Polsce" - podała nuncjatura apostolska w Polsce. Jej biskupem został mianowany dotychczasowy proboszcz w Wałczu i protoprezbiter (dziekan) koszaliński ksiądz Arkadiusz Trochanowski.

Źródło: tvn24.pl

Na Pomorzu wykryto norki hodowlane zakażone koronawirusem! To pierwszy taki przypadek w naszym kraju

25.11.2020 16:32


Specjaliści z z Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i GUMed zidentyfikowali zakażenie koronawirusem wśród badanych norek hodowlanych. Zwierzęta pochodziły z fermy znajdującej się na Pomorzu. Potwierdzają się doniesienia z duńskich ferm, świadczące o możliwości transmisji wirusa SARS-CoV-2 z człowieka na norki. Przypomnijmy, że właśnie w tym […]

Źródło: wiadomosci.com

Nie żyje Zenon Plech, legenda polskiego żużla

25.11.2020 15:41


W wieku 67 lat zmarł jeden z najwybitniejszych polskich żużlowców Zenon Plech. O śmierci "Super Zenona", indywidualnego wicemistrza świata z Chorzowa z 1979 roku i wielokrotnego medalisty mistrzostw kraju poinformował klub Wybrzeże Gdańsk.

Tagi: Gdańsk
Źródło: www.rmf24.pl

Mistrz świata piłkarzem Lechii Gdańsk

25.11.2020 14:08

Lechia Gdańsk pozyskała juniorskiego mistrza świata. Ukrainiec Mykoła Musolitin po przejściu testów medycznych dołączył do treningów z pierwszą drużyną Lechii Gdańsk - poinformował klub.

Źródło: sport.onet.pl

Nie żyje aktor Aleksander Skowroński

25.11.2020 14:01

Nie żyje aktor Aleksander Skowroński Aktor Aleksander Skowroński, związany między innymi z Teatrem Lalki i Aktora Miniatura w Gdańsku, zmarł w wieku 84 lat. Rozpoznawalność przyniosła mu rola ogniomistrza Ignacego w filmie "U Pana Boga w ogródku".

Tagi: Gdańsk, TVN24, TVN
Źródło: tvn24.pl

Uciekał przed policjantami, uderzył w radiowóz. Kierowca i pasażerowie pod wpływem narkotyków

25.11.2020 8:59

Uciekał przed policjantami, uderzył w radiowóz. Kierowca i pasażerowie pod wpływem narkotyków 30-letni mężczyzna nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać ulicami Nowego Dworu Gdańskiego (Pomorskie). W trakcie pościgu zderzył się z radiowozem. W końcu udało się kierowcę zatrzymać. Jak się okazało, on i dwaj pasażerowie byli pod wpływem amfetaminy.

Źródło: tvn24.pl

Energa Basket Liga Kobiet: zwycięstwo koszykarek z Gorzowa Wielkopolskiego

24.11.2020 20:07

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski pokonała na własnym terenie DGT AZS Politechnikę Gdańską w zaległym meczu trzeciej kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Starcie zakończyło się wygraną gospodyń 80:73.

Źródło: sport.onet.pl

ME w klasie RS:X: Klepacka druga, Myszka ósmy po pierwszym dniu

24.11.2020 20:07

Zofia Klepacka (Legia Warszawa) zajmuje drugie, a Piotr Myszka (AZS AWFiS Gdańsk) ósme miejsce po pierwszym dniu rozgrywanych w Vilamourze mistrzostwach Europy w olimpijskiej windsurfingowej klasie RS:X. W Portugalii ściga się 88 żeglarzy z 26 państw.

Źródło: sport.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami