Wiocha
Wiadomości z tagiem Inwestycje  RSS
Robert Biedroń: Powiemy "do widzenia" wojnie polsko-polskiej

22.02.2020 14:07


"Po erze inwestycji w wielkie ośrodki miejskie, budowania wielkich autostrad, wielkich stadionów - muszą nadejść inwestycje w dobrą opiekę zdrowotną" - mówił w sobotę w Gnieźnie Robert Biedroń. Kandydat obiecywał, że po swojej wygranej będzie budować nowoczesne państwo dobrobytu.

Źródło: fakty.interia.pl

​"Rzeczpospolita": Spór o cenne tereny na warszawskiej Woli

21.02.2020 7:26


Dzielnica Wola chce odebrać właścicielowi działkę, na której są zabytkowe obiekty, bo twierdzi, że je zaniedbuje. Ci sami urzędnicy blokują powstanie w tym miejscu inwestycji - pisze w piątek "Rzeczpospolita".

Źródło: fakty.interia.pl

Górka bez krzyża! Prezydent nie wyraził zgody na ustawienie dużej konstrukcji

20.02.2020 9:47


Prezydent Sosnowca nie zgodził się na ustawienie sześciometrowego krzyża na szczycie Górki Środulskiej, o co zabiegali członkowie okolicznej parafii. Pomysłodawcom inwestycji nie pomogła także interwencja u wojewody. Grupa wiernych z parafii św. Floriana w Sosnowcu, w 2019 roku, wyszła z inicjatywą postawienia krzyża na Górce Środulskiej. Ideą pomysłu było upamiętnienie 101. rocznicy odzyskania przez Polską […]

Źródło: twojezaglebie.pl

Inwestycje typu mixed-use mogą stać się katalizatorem zmian dla całej dzielnicy

18.02.2020 12:50

Czy możemy ogłosić oficjalny koniec monofunkcyjnych dzielnic, dzielnic - sypialni czy Mordoru w jego poprzedniej odsłonie? Od mixed-use nie ma odwrotu i tendencja ta podbija polskie miasta, a nawet jeden, nowoczesny budynek może być początkiem zmian w dzielnicy – mówi Michał Leszczyński, architekt, prezes zarządu Grupa 5 Architekci.

Źródło: www.propertynews.pl

"Dziennik Gazeta Prawna": Idą trudne czasy w oświacie

18.02.2020 6:47


Liczniejsze klasy, mniej pedagogów, ograniczanie inwestycji. Tak samorządy zamierzają radzić sobie w kolejnym roku szkolnym – donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

Źródło: fakty.interia.pl

Awiator od środka. Zobacz niezwykłe wnętrza i widoki z ukończonej inwestycji AWZ na Bartodziejach [ZDJĘCIA]

17.02.2020 19:40

W grudniu 2019 zakończyła się budowa Awiatora – 36-metrowego apartamentowca w sercu osiedla Bartodzieje. Inwestycja AWZ Deweloper otrzymała już pozwolenie na użytkowanie, a klienci odbierają już klucze do swoich nowych mieszkań. Zajrzeliśmy do środka budynku, by zobaczyć jego niezwykłe wnętrza […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Wieża Generation Park wyznacza ekologiczne trendy

17.02.2020 11:04

Biurowa wieża Generation Park pnie się w górę i pokazuje wiele proekologicznych rozwiązań. Ściana zieleni w lobby, otwarte przestrzenie, nowe rozwiązania w recepcji, park kieszonkowy – o szczegółach inwestycji opowiada Marcin Citko z JEMS Architekci, pracowni odpowiedzialnej za projekt.

Źródło: www.propertynews.pl

Facebook: WhatsApp cieszy się ogromną popularnością

15.02.2020 18:17

To była dobra inwestycja. Kojarzycie WhatsAppa? W Polsce nie cieszy się on zbyt dużą popularnością, a już na pewno nie jest tak chętnie używany jak Messenger, ale nie zmienia to faktu, że program jest jednym z najchętniej wybieranych komunikatorów na świecie.

Źródło: pclab.pl

Monachium. Sekretarz stanu USA Mike Pompeo: Przekażemy miliard dolarów na finansowanie krajów Trójmorza

15.02.2020 17:14

Stany Zjednoczone chcą przekazać miliard dolarów na projekty energetyczne krajów Trójmorza. Zapowiedział to podczas światowej Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium amerykański sekretarz stanu, Mike Pompeo. Polityk wyjaśniał, że ma to pomóc w zmniejszeniu zależności krajów Europy Środkowej i Wschodniej od Rosji. “Nasz cel jest dosyć prosty. Pobudzać prywatne inwestycje w sektor energetyczny – by chronić wolność […]

Źródło: wiadomosci.com

USA przekażą krajom Trójmorza nawet miliard dolarów na inwestycje energetyczne

15.02.2020 11:11


Stany Zjednoczone zamierzają przekazać krajom Europy Środkowo-Wschodniej zaangażowanym w Inicjatywę Trójmorza do miliarda dolarów na inwestycje energetyczne - ogłosił sekretarz stanu USA Mike Pompeo w drugim dniu dorocznej Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa. Inicjatywa Trójmorza obejmuje 12 państw, wśród nich Polskę.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami