f4up
Wiadomości z tagiem Inwestycje  RSS
Wiemy, kto zbuduje centrum przesiadkowe w Dąbrowie Górniczej

30.05.2020 5:58


Konsorcjum dąbrowskich spółek Nowak-Mosty i Complex wygrało przetarg i prawdopodobnie to ono wybuduje nowe centrum przesiadkowe oraz tunel pod torami kolejowymi, który połączy centrum miasta z terenami rekreacyjnymi. Kilka dni temu odbyła się licytacja elektroniczna, w której wykonawcy zaoferowali ostateczną cenę, za jaką mogą podjąć się najważniejszej inwestycji w tej kadencji dąbrowskiego samorządu. Postępowanie przetargowe […]

Źródło: twojezaglebie.pl

Muzyka, malarstwo, a może własna firma? Siatkarskie życie poza boiskiem

29.05.2020 20:06

Siatkówka to ich pasja i praca, ale nie tylko w sporcie szukają sposobów na życie. Dlatego raz są to studia na ASP, w innym wypadku granie na instrumentach albo inwestycja we własną firmę. W piątkowym "Magazynie Sportowym" godz. 19.30 gośćmi Edyty Kowalczyk będą: dwukrotna mistrzyni Europy - Katarzyna Skowrońska-Dolata, jedna z najlepszych rozgrywających globu - Joanna Wołosz oraz mistrz świata z 2014 roku - Andrzej Wrona. Porozmawiamy o tym jak wygląda życie siatkarzy i siatkarek poza boiskiem, również na sportowej emeryturze.

Źródło: sport.onet.pl

Rafał Trzaskowski chce zatrzymać przekop Mierzei Wiślanej. Kacper Płażyński komentuje

29.05.2020 18:07


"To, co proponuje Rafał Trzaskowski, nie jest programem ratunku polskiej gospodarki. To program biedy i bezrobocia" - mówił w piątek, 29 maja, poseł PiS Kacper Płażyński. Zaapelował do pomorskich samorządowców i parlamentarzystów, aby stanęli w obronie inwestycji dotyczącej przekopu Mierzei Wiślanej.

Claire Williams: nie możemy pokazać, że się poprawiliśmy

29.05.2020 16:07

Inwestycja z zewnątrz, zakup udziałów lub całej ekipy - Williams rozważa wszelkie opcje wyjścia z kryzysowej sytuacji, w której znalazł się... No właśnie. Szefowa ekipy zaprzecza, że prowadzony przez nią team ojca staczał się od wielu lat, choć fakty zdają się świadczyć inaczej. - Mówienie, że Williams jest na równi pochyłej od lat to prawdopodobnie drobna przesada lub błędne założenie - mówi jednak Claire Williams.

Źródło: sport.onet.pl

Rafał Trzaskowski: Postuluję zawieszenie trzech najbardziej kontrowersyjnych inwestycji rządu

27.05.2020 18:07


Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski zaapelował do rządu o odłożenie na dwa-trzy lata trzech najbardziej kontrowersyjnych inwestycji i przeznaczenie tych środków na walkę ze skutkami epidemii koronawirusa. Chodzi o budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego, przekop Mierzei Wiślanej i oraz finansowanie Polskiej Fundacji Narodowej.

Źródło: fakty.interia.pl

Trzaskowski: Zawiesić budowę CPK, przekop Mierzei Wiślanej i PFN

27.05.2020 17:10


Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski zaapelował do rządu o wstrzymanie trzech najbardziej kontrowersyjnych inwestycji i przeznaczenie tych środków na walkę ze skutkami epidemii. Chodzi o Centralny Port Komunikacyjny, przekop Mierzei Wiślanej i Polską Fundację Narodową. Kandydat KO zaznaczył też, że jest gotów na wybory prezydenckie w każdym terminie, tylko muszą być bezpieczne i demokratyczne.

Rusza długo wyczekiwany remont basenu

27.05.2020 5:18


Rusza długo wyczekiwany remont basenu w parku Grabek w Czeladzi. Miasto przekazało już wykonawcy plac budowy. Prawie 12 mln złotych ma kosztować przebudowa nieczynnego kąpieliska w parku Grabek w Czeladzi. Za inwestycję odpowiedzialna jest firma Cew z Sosnowca. – Pierwszym etapem remontu, który wkrótce się rozpocznie, będzie przebudowa i rozbudowa obecnego parkingu przed basenem. Powstanie […]

Źródło: twojezaglebie.pl

Vanesssa Bryant dostanie ogromne pieniądze dzięki jednej z inwestycji męża

25.05.2020 16:07

Vanesssa Bryant, wdowa po tragicznie zmarłym koszykarzu Kobe Bryancie, otrzyma 200 mln dol. dzięki jednej z inwestycji męża. W 2013 roku legendarny gracz Los Angeles Lakers kupił udziały za 5 mln dol. w firmie produkującej napoje dla sportowców. Przez lata wartość akcji znacznie wzrosła.

Źródło: sport.onet.pl

Dania: Po protestach wstrzymano zrzut nieczystości do Bałtyku

24.05.2020 21:10


W wyniku protestów odłożono na jesień zrzut nieczystości do bałtyckiej cieśniny Sund z systemu kanalizacji w Kopenhadze. Według władz duńskiej stolicy jest to konieczne w związku z budową inwestycji mieszkaniowej w dzielnicy Nordhavn.

Źródło: fakty.interia.pl

MI zatwierdziło inwestycje drogowe o wartości prawie 500 mln zł

20.05.2020 15:01

Minister Infrastruktury zatwierdził do realizacji dziewięć programów inwestycji drogowych, związanych m.in. poprawą bezpieczeństwa i wzmocnieniem nawierzchni, których łączny koszt to prawie 500 mln zł – podało MI w komunikacie. Według informacji resortu, inwestycje będą związane z rozbudową odcinków dróg i wzmocnieniem ich nawierzchni do przenoszenia obciążeń o nacisku 11,5 t/oś, poprawą odwodnienia, poprawą bezpieczeństwa uczestników […]

Źródło: prasowki.org

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami