f4up
Wiadomości z tagiem Katar  RSS
Katarzyna Dziurska cała na biało promuje swoją książkę. Kto pojawił się na premierze?

13.12.2019 8:06

Katarzyna Dziurska wydała książkę "Moje życie z hashimoto i SIBO", w której opowiada o swojej walce ze wspomnianymi chorobami. W Warszawie odbyła się premiera największego projektu trenerki personalnej. W tym wyjątkowym wydarzeniu sportsmence towarzyszył jej narzeczony, Emilian Gankowski. Na evencie pojawili się też m.in. Patricia Kazadi czy Antek Smykiewicz.

Źródło: sport.onet.pl

Limuzyna SOP zderzyła się z tirem

11.12.2019 8:42


W środę na trasie S7 w miejscowości Kuklin, w powiecie mławskim na Mazowszu, doszło do kolizji z udziałem samochodu Służby Ochrony Państwa, przewożącego osobę ochranianą - przekazał rzecznik SOP ppłk Bogusław Piórkowski. Autem podróżował wicepremier Jarosław Gowin - potwierdziła Katarzyna Zawada, rzeczniczka Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Źródło: fakty.interia.pl

Piekarska: Cyrki bez zwierząt jeszcze w tej kadencji

10.12.2019 21:35


"Zakaz występów zwierząt w cyrkach i przepisy umożliwiające budowę centralnego azylu dla skonfiskowanych zwierząt powinny zostać przyjęte szybko i bez problemów" - zapewniła szefowa Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt Katarzyna Piekarska.

Źródło: www.rmf24.pl

Ząbkowice Śląskie. Dziadek Marcela C.: wciąż wierzę, że to nie on

10.12.2019 13:26

Ząbkowice Śląskie. To tu doszło do rodzinnej tragedii, w której zginęli Tomasz i Katarzyna C. oraz ich 7-letni syn Kacper. Zbrodni na rodzicach i...

Tagi: Śląsk, Katar
Źródło: wiadomosci.wp.pl

Ponad pół miliona złotych uzbierano dla pani Katarzyny Kaim ze Szczyrku

10.12.2019 11:02


W jednej chwili, wraz z wybuchem gazu w jednym z domów w Szczyrku, pani Katarzyna Kaim straciła niemal całą najbliższą rodzinę i dom. Zostały jej tylko ubrania, które miała na sobie w dniu tragedii. Gdy doszło do eksplozji, była bowiem poza domem. Internauci zgromadzili się, by jej pomóc i uzbierali ponad pół miliona złotych. Do […]

Źródło: wiadomosci.com

Lubnauer: Przekaz Hołowni jak wybory miss świata

09.12.2019 20:49

Pokoju na świecie, głodnych wyżywić, biednych przytulić - takie są według byłej szefowej Nowoczesnej Katarzyny Lubnauer główne założenia programu Szymona Hołowni, który wczoraj ogłosił zamiar startu w wyborach prezydenckich.

Źródło: www.rp.pl

Reprezentacja Rosji nie zagra na mundialu 2022. Ale jest furtka

09.12.2019 18:07


Rosyjscy piłkarze - jeśli wywalczą awans na mistrzostwa świata, które rozegrane zostaną w 2022 roku w Katarze - będą mogli starać się o udział w nich pod neutralną flagą - przekazał przedstawiciel Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) Jonathan Taylor. Szczegółów tego rozwiązania nie podał.

Źródło: www.rmf24.pl

Rosjanie będą mogli zagrać na MŚ w Katarze? "Pod inną flagą, jeśli udowodnią, że są czyści"

09.12.2019 16:06

Nie milkną echa zakazu, jaki na Rosję nałożył Komitet Wykonawczy WADA. W jednej z wypowiedzi członek Światowej Organizacji Antydopingowej zasugerował, że piłkarze będą mogli zagrać na mundialu pod inną flagą.

Źródło: sport.onet.pl

Jedyna ocalała. Pani Katarzyna straciła dom i rodzinę. Wybuch gazu w Szczyrku zabrał jej wszystko

09.12.2019 9:26


Pani Katarzyna straciła wszystko. Wybuch gazu pozbawił ją domu i rodziny w tym jedynego syna. Ruszyła wielka akcja pomocy dla 34-letniej Katarzyny Kaim, mieszkanki Szczyrku, która straciła rodzinę i dom, który zniszczyła eksplozja gazu przy ul. Leszczynowej. Pieniądze zbierane są na portalu pomagam.pl, zbiórkę pieniężną uruchomiło miasto Szczyrk wraz z Caritas, a finansową pomoc zadeklarowało […]

Źródło: wiadomosci.com

Olga Tokarczuk odbiera nagrodę Nobla. Relacje specjalnych wysłanników RMF FM

09.12.2019 7:34


Przygotowania do gali wręczenia nagród Nobla są na ostatniej prostej. Jutrzejsze wydarzenie będzie kulminacją trwającego w Szwecji Tygodnia Noblowskiego. Literacką nagrodę Nobla odbiorą dwie osoby - austriacki pisarz Peter Handke za rok 2019 i Polka Olga Tokarczuk za rok 2018. W Sztokholmie są nasi specjalni wysłannicy: Katarzyna Sobiechowska-Szuchta, Tomasz Staniszewski i Mateusz Chłystun. To oni opisują nam ostatnie chwile przed ceremonią w stolicy Szwecji.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami