Wiocha
Wiadomości z tagiem Katar  RSS
WTA w Dosze: Swietłana Kuzniecowa - Iga Świątek. O której godzinie mecz i gdzie oglądać?

25.02.2020 10:07

Swietłana Kuzniecowa - Iga Świątek to spotkanie 1/16 finału tenisowego turnieju WTA w Dosze. O której godzinie Polka rozpocznie mecz drugiej rundy w stolicy Kataru? Transmisja w tv online live stream. Jak poradzi sobie Iga Świątek w starciu ze starszą o 16 lat rywalką, która w przeszłości była drugą rakietą świata?

Tagi: Rakiety, Katar
Źródło: sport.onet.pl

WTA w Dosze: Iga Świątek - Dona Vekić. O której godzinie pierwszy mecz Polki i gdzie oglądać?

24.02.2020 10:07

Iga Świątek - Dona Vekić to spotkanie 1/32 finału tenisowego turnieju WTA w Dosze. O której godzinie Polka rozpocznie swój pierwszy mecz w stolicy Kataru? Transmisja w tv online live stream. Rywalizacja zapowiada się niezwykle interesująco, eksperci nieznacznie więcej szans na triumf dają niespełna 19-letniej warszawiance.

Tagi: Triumph, Katar
Źródło: sport.onet.pl

Żona martwi się o agenta Tomka. Kryminolog: warunki mogą być groźne. Rzecznik SW uspokaja

24.02.2020 7:33

- Boję się o życie swojego męża - mówi Katarzyna Kaczmarek. Były szef polskiego więziennictwa twierdzi, że "obawy są uzasadnione, bo zawsze może...

Tagi: Katar
Źródło: wiadomosci.wp.pl

O kampanii wyborczej oraz politycznej wojnie na gesty i słowa w "Faktach po Faktach"

23.02.2020 16:18

O kampanii wyborczej oraz politycznej wojnie na gesty i słowa w W niedzielnym wydaniu "Faktów po Faktach" polityka bez polityków. Najpierw socjologicznym okiem na kampanię prezydencką spojrzą doktor Łukasz Pawłowski (Kultura Liberalna) i profesor Radosław Markowski (Uniwersytet SWPS), a następnie o politycznej wojnie na gesty i wojnie na słowa porozmawiają profesor Katarzyna Kłosińska (językoznawca, przewodnicząca Rady Języka Polskiego) i Jacek Santorski (psycholog).

Źródło: tvn24.pl

Kardynał Nycz mówi o "wielkiej empatii" dla oskarżonego biskupa. A wobec ofiary? "Także, oczywiście"

22.02.2020 19:15

Kardynał Nycz mówi o Z metropolitą warszawskim, przy okazji przygotowań do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia, rozmawiała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Tagi: TVN24, TVN, Katar
Źródło: fakty.tvn24.pl

Spór o "pieniądze na propagandę". Szefowa kampanii Dudy o mediach państwowych: to nie tylko kanały informacyjne

22.02.2020 16:51

Spór o Kampania będzie pod znakiem ukradzionych dwóch miliardów - oceniła Katarzyna Piekarska z Koalicji Obywatelskiej. Rozmówczynie "Babilonu" TVN24 BiS komentowały uchwalenie przepisów, przewidujących przekazanie mediom państwowym kwoty, którą opozycja chciała przeznaczyć na onkologię. Ustawa czeka na podpis prezydenta. Jolanta Turczynowicz-Kieryłło, szefowa kampanii wyborczej Andrzeja Dudy przekonywała, że "media publiczne to nie tylko kanały informacyjne". - Podpisanie tej ustawy to byłby wstyd i hańba - oświadczyła Urszula Pasławska z PSL.

Źródło: tvn24.pl

Lubnauer: Wezwanie Petru służy prawicowym mediom

22.02.2020 2:06

- Takie wezwania, które pisze Ryszard Petru, służą głównie prawicowym mediom. Nie będę im (mediom - red.) dostarczać żadnego pokarmu - powiedziała w Radiu Plus posłanka KO i była szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer, odnosząc się do sporu między nią a wcześniejszym liderem partii o sprawę długów ugrupowania.

Źródło: www.rp.pl

Nowa propozycja budżetu Unii Europejskiej. Nieoficjalnie: Ukłon w stronę najbogatszych krajów

21.02.2020 17:31


Jest nowa propozycja budżetu Unii Europejskiej. Na szczycie w Brukseli przedstawiono projekt, który jest wynikiem wielogodzinnych narad i spotkań z 27 przywódcami. Jak się dowiadują nasi wysłannicy do Brukseli Katarzyna Szymańska-Borginon i Michał Zieliński - to krok w stronę kilku najbogatszych krajów, które chcą mniej płacić na rozwój Polski i innych biedniejszych państw. W Brukseli już drugi dzień trwają targi o nowy 7-letni plan dochodów i wydatków Unii Europejskiej.

Źródło: www.rmf24.pl

"Może gdyby prezydent sam chodził po sklepach, wiedziałby, że drożyzna nie jest przejściowa"

21.02.2020 13:00

Prezydent ma problem z cenami, bo przestał bywać w sklepach kilka lat temu - mówił Krzysztof Gawkowski z Lewicy. Komentował słowa ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudy, że ceny w kraju wzrastają, ale wiele z nich "rośnie tylko przejściowo". Zdaniem Katarzyny Lubnauer prezydent "nie zdaje sobie sprawy, z jakimi problemami wynikającymi z programu 'drożyzna plus' borykają się zwykli Polacy". - Wzrasta liczba mieszkańców Polski w skrajnym ubóstwie - dodał lider PSL i kandydat tego ugrupowania na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz.

Katarzyna Kaczmarek: Został wydany na nas wyrok

20.02.2020 19:22


"Przyjechał do nas agent CBA i powiedział, że spotka nas kara. Plan jest taki, żeby nas wyeliminować, byśmy nie wypowiadali się o nadużyciach władzy" – powiedziała w czwartek Katarzyna Kaczmarek, żona aresztowanego "agenta Tomka".

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami