Wiocha
Wiadomości z tagiem Katar  RSS
"Bulwersuje nas to, co zrobiło PiS"

29.03.2020 0:10

"Czy chcemy, żeby za jakiś czas Polacy byli z tarczą czy na tarczy".

Tagi: TVN24, TVN, Katar
Źródło: tvn24.pl

"Kluczem jest odpowiedź na pytanie czy chcemy, żeby za jakiś czas Polacy byli z tarczą czy na tarczy"

28.03.2020 16:48

Bulwersuje nas to, co Prawo i Sprawiedliwość zrobiło z ordynacją wyborczą, ale jednocześnie zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Polaków jest w tej chwili ratowanie ich miejsc pracy, ich biznesów - mówiła w "Rozmowie Piaseckiego" Katarzyna Lubnauer (KO). Jej zdaniem, większość Polaków nie myśli o wyborach, ale czy będzie mogło iść do pracy.

"Kluczem jest odpowiedź na pytanie, czy chcemy, żeby za jakiś czas Polacy byli z tarczą czy na tarczy"

28.03.2020 16:48

"Bulwersuje nas to, co Prawo i Sprawiedliwość zrobiło z ordynacją wyborczą".

Źródło: tvn24.pl

"Nie boję się kolejnej chemioterapii tylko korytarza, na którym będę na nią czekać"

28.03.2020 7:33

Nie wychodzi na zakupy, właściwie to nigdzie się nie rusza, bo wie, że przez nowotwór jej odporność jest zerowa. Robi wyjątek, gdy przychodzi czas na kolejną chemioterapię. - Stawiłam się w poniedziałek i aż mnie zmroziło ze strachu. Szpitalny korytarz był pełen ludzi. Człowiek na człowieku. A procedury bezpieczeństw gdzie? - pyta pani Katarzyna z Poznania i pokazuje zdjęcie, bo "bez niego nikt, by jej nie uwierzył".

Tagi: TVN24, TVN, Katar
Źródło: tvn24.pl

Córka ​Katarzyny Kowalskiej w szpitalu. Piosenkarka apeluje

28.03.2020 0:07


Piosenkarka Katarzyna Kowalska opublikowała w mediach społecznościowych poruszające wideo. Poinformowała w nim, że jej córka, Aleksandra, przebywa w londyńskim szpitalu i została podłączona do respiratora. "Kochani, jeżeli nie musicie, nie wychodźcie, zostańcie w domu" - zaapelowała artystka do młodych ludzi.

Źródło: fakty.interia.pl

"Myślałam sobie, że Boga chyba jednak nie ma. Ale już mi to przeszło"

27.03.2020 20:06

- Ona po prostu uwielbiała ludzi, a ludzie ją. Gdzie nie pojechała, z każdym nawiązywała wspólny język. Nikogo nie dyskryminowała, nikogo nie traktowała z góry. Dla niej ludzie oznaczali otwarty świat. W tych najtrudniejszych dniach, gdy Małgosia była w śpiączce, słowa wsparcia napływały praktycznie z każdego zakątka świata - tak tragicznie zmarłą siostrę Małgorzatę wspomina Katarzyna Dydek. Dokładnie 20 lat temu razem z reprezentacją Polski zdobyły mistrzostwo Europy w koszykówce kobiet. Małgorzata Dydek tragicznie zmarła przed ośmioma laty, a jak się okazuje, to jednak nie arytmia serca była przyczyną śmierci.

Źródło: sport.onet.pl

Ambasador RP w Królestwie Niderlandów interweniuje ws. polskich pracowników

27.03.2020 14:29


Ambasador RP w Królestwie Niderlandów Marcin Czepelak wystosował list do ministra spraw społecznych i zatrudnienia Holandii w sprawie trudnej sytuacji polskich pracowników sezonowych w obliczu pandemii – poinformowała rzecznika MSZ w komunikacie przesłanym korespondentce RMF FM Katarzynie Szymańskiej – Borginon. Nasza dziennikarka jako pierwsza alarmowała o tym, że firmy pracy tymczasowej nie zapewniają odpowiedniej ochrony Polakom.

Źródło: www.rmf24.pl

Pandemia koronawirusa. Panika i strach wśród Polaków pracujących w Holandii

27.03.2020 11:10


Panika i strach – to sytuacja Polaków w Holandii. Nasi rodacy zatrudniani są przez agencji pracy tymczasowej, które nie zapewniają im ochrony przed koronawirusem. O tej dramatycznej sytuacji Polaków w Holandii alarmowała nasza dziennikarka Katarzyna Szymańska-Borginon.

Źródło: www.rmf24.pl

Koronawirus w Polsce. Próbne głosowanie nad "tarczą antykryzysową" z problemami

27.03.2020 10:24

"Próba logowania do systemu głosowania zdalnego. Przesłany kod nie działa" - pisze na Twitterze Katarzyna Lubnauer. Parlamentarzyści od godziny 10...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Polscy pracownicy sezonowi ofiarami szantażu. "Wracajcie do kraju, ale wam nie zapłacimy"

25.03.2020 16:08


W Belgii, w Holandii i w Niemczech w czasach epidemii koronawirusa zaczyna brakować pracowników sezonowych. Niektóre firmy są nieuczciwe - zdarza się, że w obawie przed wyjazdem polskich pracowników, szantażują ich - donosi korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami