Hopaj
Wiadomości z tagiem Katar  RSS
Gdańsk: Oddziały dziecięce wznawiają działalność

25.03.2020 10:07


Oddział pediatrii i SOR dla dzieci szpitala św. Wojciecha na Zaspie w Gdańsku wznowiły w środę działalność po czasowym zamknięciu z powodu koronawirusa, którego zdiagnozowano u lekarki i pielęgniarki - poinformowała Katarzyna Brożek, rzeczniczka zarządzającej szpitalem spółki Copernicus.

Źródło: fakty.interia.pl

Katarzyna Dziurska robi porządki. Nie uwierzycie, ile ma butów!

25.03.2020 0:07

Katarzyna Dziurska, trenerka fitness, która stała się popularna dzięki występowi w "Tańcu z gwiazdami" na swoim profilu na Instagramie zamieściła niecodzienny wpis. W nim pokazała, ile ma par sportowego obuwia.

Źródło: sport.onet.pl

Udana interwencja RMF FM. Polska aktywowała unijny mechanizm obrony cywilnej

23.03.2020 12:19


Polska aktywowała unijny mechanizm ochrony cywilnej, co umożliwi sprowadzanie Polaków, którzy utknęli poza granicami UE także w ramach unijnej solidarności – dowiedziała się nasza dziennikarka Katarzyna Szymańska-Borginon. RMF FM jako pierwsze informowało w zeszłym tygodniu, że Polska sprowadza swoich obywateli do kraju tylko w ramach programu "LOT do domu", a nie korzysta z pomocy UE.

Źródło: www.rmf24.pl

Lekarka i pielęgniarka zakażone koronawirusem. SOR dla dzieci i pediatria w gdańskim szpitalu zamknięte

23.03.2020 8:56

Lekarka i pielęgniarka zakażone koronawirusem. SOR dla dzieci i pediatria w gdańskim szpitalu zamknięte Szpital św. Wojciecha w Gdańsku wstrzymał do odwołania działalność SOR dla dzieci i oddziału pediatrycznego - poinformowała Katarzyna Brożek, rzeczniczka zarządzającej szpitalem spółki Copernicus.

Źródło: tvn24.pl

Emerytury, renty oraz "trzynastki" będą wypłacane w terminieEmerytury, renty oraz "trzynastki" będą wypłacane w terminie

22.03.2020 14:02


Mimo, że - zgodnie z obostrzeniami - pracownicy ZUS-u nie mają bezpośredniego kontaktu z klientami, to na bieżąco wypłacają świadczenia - zapewnia rzeczniczka białostockiego ZUS-u Katarzyna Krupicka.
Pomimo ograniczeń, wynikających z zaleceń służb sanitarnych w...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Cz, 26 mar 16:40 (TVN Style) - Co nas truje

22.03.2020 8:15


W tym odcinku Katarzyna Bosacka prześwietli sekrety tak zwanej zdrowej żywności, czyli produktów kuchni wegańskiej, sałatek, ciasteczek owsianych i...

Źródło: teletydzien.interia.pl

WT w siatkówce plażowej. Kinga Wojtasik: Ten sezon poszedł już trochę na straty

22.03.2020 8:06


Siatkarki plażowe Kinga Wojtasik i Katarzyna Kociołek wciąż czekają na pierwszy w tym roku występ w World Tourze, ale z powodu koronawirusa muszą wstrzymać się z tym co najmniej do czerwca. - Ten sezon poszedł już trochę na straty - powiedziała Wojtasik.

Tagi: Katar
Źródło: sport.interia.pl

Wykryła polskiego "pacjenta zero". Dziś sama jest na kwarantannie

21.03.2020 20:13

Wykryła polskiego - Był już późny wieczór. Ci wszyscy, którzy byli jeszcze w pracy, przyszli obejrzeć wynik. Analizowaliśmy dane: nachylenie krzywej, tempo jej wzrostu, sprawdzaliśmy parametry. Wszyscy byli podekscytowani - doktor Katarzyna Pancer opowiada o momencie, w którym jej zespół wykrył pierwszy w Polsce przypadek koronawirusa. Z dr Pancer, wirusologiem, diagnostą i kierownikiem laboratorium BSL-3 w Warszawie, rozmawia Dariusz Kubik z magazynu "Czarno na białym" TVN24.

Źródło: tvn24.pl

Wykryła polskiego "pacjenta zero". Dziś sama jest na kwarantannie

21.03.2020 20:13

Wykryła polskiego Z dr Pancer, wirusologiem, diagnostą i kierownikiem laboratorium BSL-3 w Warszawie, rozmawiał Dariusz Kubik z magazynu "Czarno na białym" TVN24.

Źródło: tvn24.pl

Współpracownik wiceprezydenta USA Mike'a Pence'a zakażony koronawirusem

21.03.2020 8:09


Pracownik biura wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Mike'a Pence'a uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa - poinformowała rzeczniczka prasowa Pence'a Katie Miller. Nie podano nazwiska zakażonej osoby.

Źródło: fakty.interia.pl

« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami