f4up
Wiadomości z tagiem Kia  RSS
Potaniała budowa dróg. GDDKiA zaskoczona

19.09.2020 16:07

Niedawna tendencja wzrostu kosztów budowy dróg i przebijania w ofertach przetargowych budżetów planowanych inwestycji to już przeszłość. Według Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), w ostatnich miesiącach trend odwrócił się.

Źródło: www.rp.pl

Na jakim etapie jest budowa parku nad tunelem POW? "Decyzja kierunkowa o uszczegółowieniu porozumienia"

19.09.2020 8:41

Na jakim etapie jest budowa parku nad tunelem POW? Przy okazji sporu o tranzyt przez Ursynów, powrócił też temat parku linearnego nad tunelem POW. Wciąż nie wiadomo, jak ma on wyglądać, a ratusz i GDDKiA przerzucają się odpowiedzialnością za to, że projekt stoi w miejscu.

Źródło: tvn24.pl

"Zderzenie było tak silne, że wszystkie osoby podróżujące fiatem zginęły"

13.09.2020 12:06

Tragiczny wypadek na obwodnicy Olecka w województwie warmińsko-mazurskim. Nie żyją cztery osoby z jednego auta. - Obwodnicą jechała kia. W tym samym czasie do ruchu chciał się włączyć fiat, który nie ustąpił pierwszeństwa. Doszło do zderzenia - przekazała podkomisarz Justyna Sznel z policji w Olecku. Droga jest zablokowana.

Źródło: tvn24.pl

Ekspresówka przez Mazury. Wariant B ma być kręgosłupem województwa

10.09.2020 8:07

Ekspresówka przez Mazury. Wariant B ma być kręgosłupem województwa Zarekomendowano do dalszej realizacji wariant B przebiegu drogi ekspresowej S16 przez Mazury, który ma zatwierdzić Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad. Drogowcy złożą teraz wniosek o wydanie decyzji środowiskowej - podał rzecznik GDDKiA w Olsztynie Karol Głębocki.

Źródło: tvn24.pl

Wykorzystali kwarantannę na przemalowanie szkoły. Teraz na ścianach są lemury i krakowskie legendy

01.09.2020 16:09

Wykorzystali kwarantannę na przemalowanie szkoły. Teraz na ścianach są lemury i krakowskie legendy Efekt jest oszałamiający.

Tagi: TVN24, TVN, Kia, Szkoły
Źródło: tvn24.pl

Wykorzystali kwarantannę na przemalowanie szkoły. Teraz na ścianach są lemury i krakowskie legendy

01.09.2020 15:46

Wykorzystali kwarantannę na przemalowanie szkoły. Teraz na ścianach są lemury i krakowskie legendy Przez dwa miesiące, czasem po 12 godzin dziennie, rodzice uczniów jednej z krakowskich podstawówek pokrywali ściany szkoły malunkami. Efekt jest oszałamiający.

Tagi: TVN24, TVN, Kia, Szkoły
Źródło: tvn24.pl

GDDKiA szuka firmy, która dokończy budowę porzuconego odcinka zakopianki

01.09.2020 9:28


Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg, który ma wyłonić firmę, która dokończy budowę zakopianki na odcinku Lubień – Naprawa. Od grudnia zeszłego roku gotowy jest tu tylko jeden pas jezdni. Drugiego nie udało się skończyć bo polsko – ukraińskie konsorcjum porzuciło plac budowy. – Zgodnie z zapowiedziami przed końcem wakacji do publikacji w […]

Źródło: wiadomosci.com

Jest chętny na dokończenie robót na ekspresówce po Włochach. Podpisano umowę

26.08.2020 8:57

Jest chętny na dokończenie robót na ekspresówce po Włochach. Podpisano umowę GDDKiA prosi kierowców o zachowanie ostrożności. Na czas wykonywania prac wykonawca może wprowadzić ograniczenia.

Tagi: TVN24, TVN, Kia, GDDKiA
Źródło: tvn24.pl

Zderzenie trzech samochodów na A1. Zginęła 1 osoba

22.08.2020 18:33


Jedna osoba zginęła, a sześć zostało rannych w wyniku zdarzenia trzech aut osobowych na autostradzie A1 pomiędzy węzłami Włocławek Północ i Ciechocinek — poinformował dyżurny z bydgoskiego oddziału GDDKiA. Trasa w kierunku Gdańska jest nadal zablokowana.

Źródło: www.rmf24.pl

Pomorskie: Samochód wpadł w poślizg na łuku drogi. Nie żyją 2 osoby

22.08.2020 17:48


Dwie osoby zginęły w zderzeniu dwóch samochodów osobowych w pobliżu Jaromierza (Pomorskie) na drodze krajowej nr 22. Droga jest zablokowana - poinformował w sobotę dyżurny Punktu Informacji Drogowej gdańskiego oddziału GDDKiA Łukasz Błotnicki.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami