f4up
Wiadomości z tagiem Kia  RSS
Ważne zmiany dla kierowców. Trwa montaż sygnalizacji świetlnej przy węźle S1

24.11.2020 9:52


Rozpoczęła się budowa nowej sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Lenartowicza z łącznicą S1. Takie rozwiązanie ma poprawić bezpieczeństwo i komfort kierowców. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w najbliższym czasie nie przebuduje węzłów między drogą S1 a ul. Lenartowicza w Sosnowcu. Miasto zdecydowało, że do czasu realizacji zadania przez GDDKiA zamontuje w tym miejscu sygnalizację świetlną. […]

Tagi: Kia, GDDKiA
Źródło: twojezaglebie.pl

Gorący grudzień u drogowców. Oto lista przetargów

23.11.2020 19:28

Gorący grudzień u drogowców. Oto lista przetargów Jeszcze w 2020 roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje ogłosić przetargi o wartości około 8,4 miliarda złotych na niemal 190 kilometrów. W przyszłym roku w planach są przetargi na nowe drogi krajowe o długości 660 kilometrów za około 17,6 miliarda złotych - podano w komunikacie na stronie GDDKiA.

Źródło: tvn24.pl

Łódzkie: Utrudnienia na A1. Ruch będzie wstrzymywany aż do piątku

23.11.2020 18:33


Będą utrudnienia w ruchu na łódzkim odcinku A1. Z powodu prowadzonych prac, do piątku należy się spodziewać zatrzymań ruchu - informuje Maciej Zalewski z łódzkiego oddziału GDDKiA.

Tagi: Kia, GDDKiA
Źródło: www.rmf24.pl

Hyundai dołącza do sieci rozwoju szybkich ładowarek

19.11.2020 23:01

Koreański koncern Hyundai Motor Group, zrzeszający marki Hyundai oraz Kia, postanowił dołączyć do Ionity. Jest to kolejna grupa, która wspiera działania na rzecz szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych oraz wspomaga rozwój infrastruktury.

Źródło: www.rp.pl

Słowacy zabierają Turkom Passata

17.11.2020 23:01

Miliard dolarów zainwestuje Grupa Volkswagena w fabrykę VW Slovakia w Bratysławie. Jak poinformował AutomotiveSuppliers.pl, w ramach rozbudowy zakładu powstanie nowa linia montażowa oraz nowa hala nadwozi. Do Bratysławy trafi produkcja VW Passata, produkowanego w niemieckim Emden.

Źródło: www.rp.pl

Pandemia uderza w stacje paliw. Chcą obniżek opłat za dzierżawę

17.11.2020 6:49

Malejący ruch na drogach drastycznie obniżył obroty na stacjach paliw. W szczególnie trudnej sytuacji znalazły się te działające w Miejscach Obsługi Podróżnych zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych. W poniedziałek Konfederacja Lewiatan zwróciła się o pomoc dla nich do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) oraz Ministerstwa Infrastruktury.

Źródło: www.rp.pl

Kia zbuduje nowe samochody dla wojska

08.11.2020 23:01

Koreańska marka Kia nie jest znana w Europie z samochodów terenowych o przeznaczeniu wojskowym. Zdecydowanie inaczej jest w Republice Korei. Zgodnie z doniesieniami, koncern dostarczający tego typu pojazdy od lat 70. poprzedniego stulecia, opracowuje nowe, lekkie auta dla wojska.

Źródło: www.rp.pl

Nowy model Kii bez gwiazdek w teście zderzeniowym

06.11.2020 5:55

Samochód samochodowi nie równy. Takie stwierdzenie, choć może wydawać się nierealne, w obecnych czasach, jest jak najbardziej adekwatne. Potwierdza to choćby Kia Picanto dedykowana na południowoamerykański rynek. Auto w testach zderzeniowych wykonanych przez Latin NCAP uzyskało 0 gwiazdek.

Źródło: www.rp.pl

Mały lockdown wpływa na ruch drogowy. Dwucyfrowe spadki

27.10.2020 15:56

Mały lockdown wpływa na ruch drogowy. Dwucyfrowe spadki Dane GDDKiA.

Tagi: TVN24, TVN, Kia, GDDKiA
Źródło: tvn24.pl

Drogowcy zerwali umowę, teraz szukają nowego wykonawcy. Siedem ofert w sprawie zakopianki

20.10.2020 6:44

Drogowcy zerwali umowę, teraz szukają nowego wykonawcy. Siedem ofert w sprawie zakopianki Oferty siedmiu firm na kontynuację budowy drogi ekspresowej S7 na odcinku Lubień – Naprawa, czyli popularnej zakopianki, rozpatrzy GDDKiA w drodze przetargu. Zadaniem będzie dokończenie prawej jezdni tego odcinka, którą w lipcu porzucił poprzedni wykonawca.

Tagi: TVN24, TVN, Kia, GDDKiA
Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami