f4up
Wiadomości z tagiem Kujawsko-pomorskie  RSS
Turyści i kuracjusze w Ciechocinku

02.08.2020 16:21


Pandemia koronawirusa nie zniechęciła do odwiedzenia Ciechocinka (woj. kujawsko-pomorskie). Turyści i kuracjusze pojawili się w jednym z najbardziej znanych uzdrowisk w Polsce, a miejscami było tłoczno. Nie zabrakło także tradycyjnego dancingu.

Źródło: fakty.interia.pl

Kujawsko-pomorskie: Wypadek cysterny wojsk amerykańskich

01.08.2020 12:32


W sobotę (1 sierpnia) na drodze krajowej nr 10 w Lisim Ogonie koło Bydgoszczy przewróciła się cysterna wojsk amerykańskich z paliwem. Wyznaczono objazd przez Bydgoszcz - poinformowali dyżurni Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu i Oddziału GDDKiA w Bydgoszczy.

Źródło: fakty.interia.pl

Wypadek amerykańskiej cysterny wojskowej na DK 10

01.08.2020 10:11


Na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Lisi Ogon (woj. kujawsko-pomorskie) doszło do wypadku amerykańskiej cysterny wojskowej. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Źródło: www.rmf24.pl

Burze z gradem w dziewięciu województwach. IMGW wydał ostrzeżenia II stopnia

28.07.2020 16:07


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w poniedziałek po południu ostrzeżenia pierwszego stopnia dla województwa: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego, opolskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Alert drugiego stopnia obowiązuje w wojództwie: mazowieckim, małopolskim, łódzkim oraz częściowo na Lubelszczyźnie i Opolszczyźnie.

Źródło: www.rmf24.pl

Burze z gradem w sześciu województwach. IMGW wydał ostrzeżenia II stopnia

28.07.2020 13:27


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami z gradem dla woj. wielkopolskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniej części opolskiego. Alert drugiego stopnia obowiązuje w woj. łódzkim i na wschodzie Opolszczyzny.

Źródło: www.rmf24.pl

Cysterna wywróciła się w poprzek drogi. Mleko się rozlało 

27.07.2020 15:25

Cysterna wywróciła się w poprzek drogi. Mleko się rozlało  Rowy były pełne mleka. Cysterna została poważnie uszkodzona, dobrze, że nikt nie odniósł poważnych obrażeń - tak o kolizji, do której doszło w miejscowości Szkocja (woj. kujawsko-pomorskie) informuje policja. Funkcjonariusze szukają kierowcy, który doprowadził do zdarzenia i odjechał bez udzielenia pomocy. 

Źródło: tvn24.pl

"Gazeta Pomorska": Kuria ma przeprowadzić proces karny ws. księdza z parafii w Sępólnie

23.07.2020 18:07


Jak poinformowała w czwartek (23 lipca) "Gazeta Pomorska" - watykańska Kongregacja Nauki Wiary zdecydowała, by Diecezja Bydgoska przeprowadziła wobec księdza z Sępólna Krajeńskiego (woj. kujawsko-pomorskie) proces karno-administracyjny. Ksiądz wysyłał małoletnim wiadomości o erotycznym podtekście.

Źródło: fakty.interia.pl

Burze z gradem możliwe niemal w całym kraju. IMGW ostrzega

16.07.2020 20:07


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej utrzymał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami i burzami z gradem. Alert obowiązuje w całym kraju z wyjątkiem województw: kujawsko-pomorskiego i pomorskiego oraz północnej części województwa zachodniopomorskiego.

Źródło: www.rmf24.pl

Chełmno. 3-latek wypadł z okna na drugim piętrze

11.07.2020 14:42

Nieszczęśliwy wypadek w Chełmnie (woj. kujawsko-pomorskie). Z okna mieszkania w bloku wypadło małe dziecko. Trzyletni chłopiec został...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Matka i bliźnięta zginęli na przejeździe kolejowym. Maszynista oskarżony. "Nie użył sygnałów dźwiękowych"

08.07.2020 12:16

Matka i bliźnięta zginęli na przejeździe kolejowym. Maszynista oskarżony. 31-letnia kobieta i jej dwoje ośmioletnich dzieci zginęli po potrąceniu przez pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Walentowie (Kujawsko-Pomorskie). Od początku śledczy podkreślali, że do tragedii doszło przez niezachowanie nieostrożności przez kobietę. Teraz, po niecałym roku śledztwa, prokuratura ustaliła, że winny jest również maszynista, który prowadził pociąg. Powinien użyć sygnałów dźwiękowych, ale tego nie zrobił.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami