f4up
Wiadomości z tagiem Kujawsko-pomorskie  RSS
Kujawsko-pomorskie: Otruto konie, które pomagały niepełnosprawnym dzieciom

25.02.2020 10:49


17 lutego w miejscowości Rodzone (woj. kujawsko-pomorskie) ktoś otruł konie należące do Fundacji Inter Pares. Dwa z nich nie przeżyły, trzeciego udało się uratować - informuje Polsat News. Wyznaczono nagrodę za pomoc w odnalezieniu sprawcy.

Źródło: fakty.interia.pl

Pod prąd, bo musieli stać kilka minut. "Autostradowa głupota dalej ma się świetnie"

25.02.2020 9:33

Pod prąd, bo musieli stać kilka minut. - Wysiadłem z auta, żeby lepiej zobaczyć, jak wygląda drogowa bezmyślność - opowiada Paweł. W weekend jechał nad morze. W pobliżu Lisewa (woj. kujawsko-pomorskie) stanął w korku, do którego doszło z powodu kolizji. I przy okazji nagrał kierowców, którzy czekać nie zamierzali i jechali pod prąd - blokując przy okazji korytarz życia.

Źródło: tvn24.pl

Otruto konie, które pomagały niepełnosprawnym dzieciom?

24.02.2020 13:42

Na terenie siedziby fundacji Inter Pares w miejscowości Rodzone w województwie kujawsko-pomorskim otruto konie, które pomagały dzieciom podczas zajęć z hipoterapii.

Źródło: www.rp.pl

Mocny wiatr w zachodniej i centralnej Polsce. IMGW ostrzega

22.02.2020 8:23


W piątek wieczorem IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla siedmiu województw na zachodzie i w centrum Polski. Alertem zostały objęte woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie i lubuskie.

Źródło: www.rmf24.pl

Niemowlę z licznymi złamaniami, skręceniami i obrzękami. Matka i jej partner z zarzutami, oboje aresztowani

17.02.2020 18:08

Niemowlę z licznymi złamaniami, skręceniami i obrzękami. Matka i jej partner z zarzutami, oboje aresztowani Matka 8-miesięcznego chłopca i 4-letniej dziewczynki z gminy Mrocza (Kujawsko-Pomorskie) jest podejrzana o znęcania się nad dziećmi. Kobieta została zatrzymana w szpitalu, do którego trafił jej syn. Zarzut usłyszał także jej konkubent. Oboje zostali aresztowani.

Źródło: tvn24.pl

Ruszyła kampanijna sztafeta Szymona Hołowni. Do Torunia dotrze, Bydgoszcz ominie

17.02.2020 16:36

Od poniedziałku do soboty planujący start w majowych wyborach prezydenckich Szymon Hołownia odwiedzi kilkanaście miast w kraju, otwierając w nich swoje regionalne biura. Największym miastem, którego brakuje na tej liście, jest Bydgoszcz. Choć największego miasta województwa kujawsko-pomorskiego nie ma na mapie […]

Źródło: metropoliabydgoska.pl

Niemowlę z licznymi złamaniami, skręceniami i obrzękami. Matka i jej partner z zarzutami

17.02.2020 10:40

Niemowlę z licznymi złamaniami, skręceniami i obrzękami. Matka i jej partner z zarzutami Matka 8-miesięcznego chłopca i 4-letniej dziewczynki z gminy Mrocza (Kujawsko-Pomorskie) jest podejrzana o znęcania się nad dziećmi. Zarzut usłyszał także jej konkubent. Kobieta została zatrzymana w szpitalu, do którego trafił jej syn. Jest aresztowana.

Źródło: tvn24.pl

Niemowlę z licznymi złamaniami. Matka usłyszała zarzuty

16.02.2020 22:20


Matka ośmiomiesięcznego chłopca i czteroletniej dziewczynki z gminy Mrocza (Kujawsko-Pomorskie) usłyszała w niedzielę zarzut znęcania się nad dziećmi. W piątek kobieta przywiozła swojego syna do szpitala w Bydgoszczy. Lekarze powiadomili policję, bo dziecko miało m.in. liczne złamania kończyn.

Źródło: fakty.interia.pl

W środę będzie mocno wiać. Ostrzeżenia IMGW

12.02.2020 8:58


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w środę ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i łódzkiego.

Źródło: www.rmf24.pl

IMGW: alert drugiego stopnia przed silnym wiatrem dla trzech województw

11.02.2020 11:25

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał alerty drugiego stopnia przed silnym wiatrem dla Podkarpacia oraz części Małopolski i Ziemi Świętokrzyskiej. W pozostałej części tych województw i dziewięciu innych wciąż obowiązują ostrzeżenia pierwszego stopnia. Chodzi o województwa: śląskie, łódzkie, opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie oraz zachodniopomorskie. Alerty dotyczą także północnych powiatów woj. pomorskiego: pow. puckiego, wejherowskiego, […]

Źródło: prasowki.org

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami