Wiocha
Wiadomości z tagiem MSWiA  RSS
"Superwizjer": Tomasz Kaczmarek oskarża Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika

25.01.2020 22:16


Były agent CBA Tomasz Kaczmarek w reportażu "Superwizjera" oskarżył szefa MSWiA, ministra koordynatora służb specjalnych, byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego oraz byłego wiceszefa CBA Macieja Wąsika o wywieranie na niego nacisków podczas operacji dotyczącej rzekomej willi Kwaśniewskich.

Tagi: NATO, Mińsk, MSWiA
Źródło: fakty.interia.pl

Joachim Brudziński będzie szefem sztabu wyborczego Andrzeja Dudy

23.01.2020 18:20


Europoseł, były szef MSWiA Joachim Brudziński został szefem sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi; to wynik ustaleń kierownictwa partii z Kancelarią Prezydenta - dowiedziała się PAP od polityków PiS.

Źródło: fakty.interia.pl

Brudziński ma być szefem sztabu PiS w wyborach prezydenckich

23.01.2020 18:06


Europoseł, b. szef MSWiA Joachim Brudziński został szefem sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi; to wynik ustaleń kierownictwa partii z Kancelarią Prezydenta - dowiedziała się PAP od polityków PiS.

Źródło: www.rmf24.pl

Stopnie alarmowe w całym kraju. Co oznaczają ALFA i BRAVO?

23.01.2020 10:22

Z uwagi na obchody 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau od 23 do 29 stycznia w Małopolsce obowiązywać będzie 2. stopień alarmowy BRAVO, a w całym kraju 1. stopień ALFA i ALFA-CRP - poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Z kolei szef MSWiA wprowadził zakaz noszenia lub przemieszczania w stanie rozładowanym broni w Oświęcimiu i Brzezince.

Nie żyje były wiceszef MSWiA Zbigniew Rau

18.01.2020 10:07

W wieku 45 lat w szpitalu w Nowym Tomyślu zmarł Zbigniew Rau - policjant, nauczyciel akademicki, współzałożyciel Polskiej Platformy Bezpieczeństwa...

Tagi: Policja, MSWiA
Źródło: wiadomosci.wp.pl

​Kontrola w Wyższej Szkole Policji. Raport MSWiA

18.01.2020 7:36


W wyniku kontroli przeprowadzonej w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie nie potwierdzono, aby komendant rektor korzystał z pomocy osób w niej zatrudnionych przy pisaniu monografii habilitacyjnej lub też wykorzystywał ich dorobek naukowy - wynika z raportu MSWiA.

Źródło: fakty.interia.pl

Zmarł Zbigniew Rau, były wiceszef MSWiA

17.01.2020 20:06


Zmarł Zbigniew Rau – policjant, nauczyciel akademicki, współzałożyciel Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego, wiceszef MSWiA w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. O śmierci Raua poinformował jego asystent Michał Laskowski-Szofer.

Tagi: Policja, MSWiA
Źródło: fakty.interia.pl

Białystok. Narkotyki w szpitalu MSWiA. Kim jest dealer?

15.01.2020 11:26

Białystok. Afera w szpitalu MSWiA. W garażu dla karetek znaleziono prawie ćwierć kilo marihuany. Zatrzymano 33-latka i postawiono mu zarzuty.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami