Hopaj
Wiadomości z tagiem Małgorzata Rozenek  RSS
Urocze brzuszkowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Zdradziła, jak się czuje

26.03.2020 14:07

Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim profilu na Instagramie zamieściła wyjątkowe zdjęcie, do którego pozowała razem z mężem, prezentując swoje ciążowe krągłości. Przy okazji postu prezenterka telewizyjna zdradziła, jak się czuje, będąc w siódmym miesiącu ciąży, gdy na świecie panuje koronawirus.

Małgorzata Rozenek-Majdan o ciąży: szukamy możliwości, o których nie myśleliśmy...

26.03.2020 12:07

Małgorzata i Radosław Majdanowie wystąpili w programie stacji TVN "Uwaga! Koronawirus", w którym przyznali, że obawiają się pandemii koronawirusa, stąd starają się trzymać z dala od ludzi, jednak podejrzewają, że ich problemy dopiero się zaczną...

Źródło: sport.onet.pl

Ostatnia sesja Małgorzaty Rozenek-Majdan wzburzyła jej fanów

24.03.2020 14:07

Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim profilu na Instagramie zamieściła nagranie z ostatniej sesji zdjęciowej zrobionej przed pandemią koronawirusa, podczas której pracowała razem z koniem. Fani celebrytki dziwią się gwieździe, że zgodziła się na takie zdjęcia i zastanawiają się, czy można było zrobić sesję, nie męcząc przy tym zwierząt...

Wyjątkowy apel Małgorzaty Rozenek-Majdan w sprawie koronawirusa

17.03.2020 18:06

Małgorzata Rozenek-Majdan, która od lat jest znana z tego, że pomaga bezbronnym zwierzętom, tym razem ponownie staje w obronie czworonogów. Na swoim profilu na Instagramie żona Radosława Majdana apeluje to ludzi, by nie pozbywali się zwierząt, gdyż od nich nie da się zarazić koronawirusem.

Małgorzata Rozenek-Majdan ze specjalną wiadomością dla "tropicieli braku brzuszka"

16.03.2020 16:07

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny pokazała, że ma duże poczucie humoru. Żona Radosława Majdana w zabawny sposób zareagowała na komentarze mówiące o tym, że na najnowszych zdjęciach nie widać u niej brzucha.

"To jest czas, który został nam dany w prezencie"

16.03.2020 15:15

- To jest taki moment, który może być potraktowany jako kłopot. Z drugiej strony to jest także czas, który został nam dany w prezencie - tak o pozostawaniu w domach w związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan, która była gościem "Dnia na żywo" w TVN24. - Można przeczytać książki, zrobić porządki, ale przede wszystkim należy spędzić go razem i potraktować jako czas do refleksji - dodała.

"To jest czas, który został nam dany w prezencie"

16.03.2020 15:15

Mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan, która była gościem "Dnia na żywo" w TVN24.

Majdanowie mają kandydatów na rodziców chrzestnych dla syna

10.03.2020 10:07

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan za kilka miesięcy powitają na świecie długo wyczekiwane dziecko. Ostatnio prezenterka telewizyjna wyznała, że mają już kandydatów na rodziców chrzestnych syna. - To nietypowe - podkreśliła "Perfekcyjna Pani Domu".

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, jak czuje się w ciąży

08.03.2020 12:06

Małgorzata Rozenek-Majdan, która jest w zaawansowanej ciąży, wyznała, jak się czuje w tym wyjątkowym stanie. Prezenterka telewizyjna w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że nie ma żadnych sensacyjnych dolegliwości ciążowych.

Źródło: sport.onet.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan szczerze o tym, czy czuje presję...

05.03.2020 12:07

Małgorzata Rozenek-Majdan już w niejednym wywiadzie mówiła o tym, że w ciąży sporo tyje, ale nie przejmuje się zbytnio dodatkowymi kilogramami, bo cieszy się z tego, że wkrótce powita na świecie kolejnego potomka. Teraz prezenterka telewizyjna wypowiedziała się na temat tego, czy czuje presję związaną z szybkim powrotem do formy po porodzie.

Źródło: sport.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami