Prointegra
Wiadomości z tagiem Mariusz Kamiński  RSS
Święto Policji. Mariusz Kamiński: Będę dążył, by wasze uposażenia były coraz bardziej satysfakcjonujące

25.07.2020 16:06


Krok po kroku będę dążył do tego, żeby uposażenia, które otrzymujecie za waszą ciężką służbę były coraz bardziej satysfakcjonujące - zapewnił w sobotę podczas centralnych obchodów Święta Policji szef MSWiA Mariusz Kamiński.

Źródło: fakty.interia.pl

Sprawa Sławomira Nowaka. Kamiński: Oskarżenia sztabu Trzaskowskiego bezpodstawne

23.07.2020 15:50


"Oskarżanie CBA o wykorzystanie śledztwa w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej kierowanej przez Sławomira N. do inwigilowania sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego należy oceniać jako zupełnie bezpodstawne" - przekazał w oświadczeniu Koordynator Służb Specjalnych i szef MSWiA Mariusz Kamiński.

Źródło: fakty.interia.pl

Śledztwo w sprawie Nowaka. Kamiński odpowiada na zarzuty opozycji

23.07.2020 15:42

Śledztwo w sprawie Nowaka. Kamiński odpowiada na zarzuty opozycji Oskarżanie CBA o wykorzystanie śledztwa w sprawie Sławomira Nowaka do inwigilowania sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego jest zupełnie bezpodstawne - oświadczył minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński. Przyznał, że wobec Nowaka stosowano kontrolę operacyjną, ale zapewnił, że zakończyła się ona przed 1 października 2019 roku.

Źródło: tvn24.pl

Kukiz: Kamiński nie różni się od swoich poprzedników

16.07.2020 10:07


Mariusz Kamiński jako szef MSWiA nie różni się od poprzedników, nie jest ani lepszy ani gorszy, więc wstrzymałem się od głosu nad wotum nieufności dla niego - powiedział PAP w czwartek Paweł Kukiz. Był jednym z trzech takich posłów klubu KP-PSL-Kukiz'15.

Źródło: www.rmf24.pl

Wnioski o wota nieufności dla dwóch ministrów odrzucone. Niektórzy posłowie opozycji "wstrzymali się"

16.07.2020 8:18

Zarówno minister Mariusz Kamiński, jak i minister Zbigniew Ziobro utrzymali swoje stanowiska. Wieczorem Sejm odrzucił wnioski KO o wotum nieufności...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Mariusz Kamiński o rozmowie Andrzeja Dudy z rosyjskim youtuberem: Wiemy, kto zawiódł. Będą konsekwencje

16.07.2020 0:31


"Na Boga, służby specjalne, które mają kontrolować rozmowy międzynarodowe prezydenta czy premiera? No nie, szanowni państwo, tak nigdy nie było, nie jest i nie będzie" - tak w czasie sejmowej debaty koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński odpowiedział na zarzuty opozycji ws. słynnej już rozmowy prezydenta Andrzeja Dudy z rosyjskim youtuberem, który podszył się pod sekretarza generalnego ONZ. "Rzeczywiście ktoś zawiódł. Wiemy, kto" - stwierdził minister Kamiński i zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji.

Źródło: www.rmf24.pl

Kamiński o rozmowie prezydenta: Ktoś zawiódł. Wiemy kto

15.07.2020 22:06

Kamiński o rozmowie prezydenta: Ktoś zawiódł. Wiemy kto Wobec pracownika polskiej placówki przy ONZ, który zawiódł w weryfikacji telefonu rosyjskich komików do prezydenta Andrzeja Dudy, zostaną wyciągnięte konsekwencje - zapowiedział w środę w Sejmie koordynator służb specjalnych i minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński. Podkreślił, że służby nie kontrolują rozmów międzynarodowych prezydenta.

Źródło: tvn24.pl

Kamiński w sprawie rozmowy prezydenta: Ktoś zawiódł. Wiemy kto

15.07.2020 22:06

Kamiński w sprawie rozmowy prezydenta: Ktoś zawiódł. Wiemy kto Zapowiedział koordynator służb specjalnych i minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński.

Źródło: tvn24.pl

Mariusz Kamiński: W II turze wyborów jeszcze jedna edycja "Bitwy o Wozy"

03.07.2020 14:07


Szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zapowiedział, że przed II turą wyborów prezydenckich ogłoszona zostanie kolejna edycja "Bitwy o Wozy". Jak poinformował Mariusz Kamiński, tym razem do zdobycia będzie 49 wozów dla oddziałów Ochotniczej Straży Pożarnej. Dostaną je gminy z największą frekwencją w dawnych 49 województwach.

Źródło: fakty.interia.pl

"Bitwa o wozy" zakończona, promesy na ich zakup trafiły do 16 gmin

03.07.2020 13:17

Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński przekazał w piątek promesy na zakup wozów strażackich dla 16 gmin, które zwyciężyły w "Bitwie o wozy". Resort poinformował, że profrekwencyjna akcja odbędzie się również w drugiej turze wyborów. Tym razem wozy trafią do 49 gmin.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami