Wiocha
Wiadomości z tagiem Mińsk  RSS
El. LM: pierwsza wygrana Jastrzębskiego Węgla

22.09.2020 22:06

Jastrzębski Węgiel udanie rozpoczął rywalizację w eliminacjach do Ligi Mistrzów siatkarzy. Polski zespół pokonał Stroitel Mińsk 3:0.

Tagi: Węgry, Mińsk
Źródło: sport.onet.pl

Stroitel Mińsk - Jastrzębski Węgiel [RELACJA NA ŻYWO]

22.09.2020 22:06

Polska ekipa Jastrzębski Węgiel rozpoczyna zmagania w eliminacjach Ligi Mistrzów w siatkówce. Pierwszym wyzwaniem zawodników z Jastrzębia-Zdroju będzie zespół Stroitel Mińsk. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo. Początek spotkania we wtorek, 22 września, o godzinie 20:30.

Tagi: Węgry, Mińsk
Źródło: sport.onet.pl

Nadzieja w 20- i 30-latkach

22.09.2020 18:07


- Pozytywy wynikające z lekcji, którą nam dała pandemia to większa odpowiedzialność, szacunek dla podstawowych wartości. Wielu osobom kryzys dodaje sił - mówi Irena Pichola, wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego

Tagi: Mińsk
Źródło: fakty.interia.pl

Kamiński ostro. "Piątka dla zwierząt" leninowskim pomysłem?

22.09.2020 17:29

Senator Michał Kamiński był gościem programu "Newsroom" w Wirtualnej Polsce. Polityk Koalicji Polskiej był pytany m.in. o słynną "piątkę dla...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Co Jarosław Kaczyński powiedział Ziobrze? Michał Kamiński o "innych siłach" w Zjednoczonej Prawicy

22.09.2020 15:54

Michał Kamiński był gościem Mateusza Ratajczaka w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski. Wicemarszałek Senatu był pytany o to, jak mogły wyglądać...

Dwaj mężczyźni, podejrzani o zabójstwo sprzed dwóch lat, trafili do aresztu

22.09.2020 9:40


Po dwóch latach - policjantom - udało się zatrzymać mężczyzn podejrzanych o zabójstwo biznesmena z Lidzbarka koło Działdowa w woj. warmińsko-mazurskim. 35-latek i jego o rok starszy kolega są mieszkańcami Nowego Dworu Mazowieckiego. Nie przyznają się do winy. Grozi im dożywocie.

Źródło: www.rmf24.pl

Odrzucony wniosek o uchylenie aresztu dla Kalesnikawej. "Rabkowa więźniarką polityczną"

22.09.2020 7:06

Odrzucony wniosek o uchylenie aresztu dla Kalesnikawej. Sąd w Mińsku odrzucił wniosek o uchylenie aresztu białoruskiej opozycjonistki Maryi Kalesnikawej. Członkini prezydium Rady Koordynacyjnej pozostanie za kratami - podało Radio Swaboda. Z kolei koordynatorka wolontariuszy w centrum praw człowieka Wiasna Marfa Rabkowa, jak informują białoruscy obrońcy praw człowieka, została uznana za więźniarkę polityczną.

Źródło: tvn24.pl

​Warmińsko-mazurskie: Zginął 63-letni paralotniarz

21.09.2020 21:20


W miejscowości Radomin pod Nidzicą (woj. warmińsko-mazurskie) zginął paralotniarz. 63-latek był mieszkańcem Nidzicy - poinformowała w poniedziałek (21 września) policja.

Źródło: fakty.interia.pl

Liderka białoruskiej opozycji Swiatła Cichanouska zaapelowała w Brukseli o unijne sankcje wobec reżimu w Mińsku

21.09.2020 12:21


Liderka białoruskiej opozycji Swiatła Cichanouska zaapelowała w Brukseli o unijne sankcje wobec reżimu w Mińsku i wstrzymanie wsparcia finansowego dla władz. Swiatłana Cichanouska spotkała się z dziennikarzami po wspólnym śniadaniu z unijnymi ministrami spraw zagranicznych. Swiatłana Cichanouska powiedziała, że rozumie, iż Unia ma swoje powody, dla których jeszcze nie podjęła decyzji o sankcjach, ale wyraziła […]

Źródło: wiadomosci.com

​Warmińsko-Mazurskie: Pracowali w nielegalnej fabryce papierosów. Od kilku miesięcy nie byli na zewnątrz

21.09.2020 11:05


Pracownicy nielegalnej wytwórni papierosów miesiącami nie wychodzili na zewnątrz, z obawy, by ich nie dostrzeżono. Ich śmieci organizatorzy fabryki wywozili daleko poza powiat - poinformowała w poniedziałek (21 września) policja, która ujawniła kulisy działania zlikwidowanej w ubiegłym tygodniu wytwórni papierosów.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami