Hopaj
Wiadomości z tagiem Mińsk  RSS
Warmińsko-mazurskie: Komendant komisariatu odwołany

14.12.2019 20:06


Komendant komisariatu w Barczewie został odwołany ze stanowiska - podała policja. Prokuratura wyjaśnia, czy funkcjonariusze tego komisariatu nie dopełnili obowiązków przy zapewnieniu bezpieczeństwa uczniom podczas pozorowanego ataku terrorystycznego.

Źródło: fakty.interia.pl

Zniszczono mury zamku w Olsztynie

13.12.2019 9:35


Wandale pomazali farbą mury zamku kapituły warmińskiej w Olsztynie. Zniszczenia są widoczne od strony Łyny i w pobliżu pozostałości baszty w parku Podzamcze.

Źródło: fakty.interia.pl

Tragiczny wypadek w Ełku. Zginęła młoda kobieta

12.12.2019 8:52

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 20-latki, która zginęła w wypadku w Ełku w woj. warmińsko-mazurskim. Jej auto wypadło z jezdni i wjechało do...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Uwaga na oblodzenia na drogach w sześciu województwach. IMGW ostrzega

12.12.2019 0:07


Rano mogą wystąpić oblodzenia na drogach w kilku regionach kraju. Alert IMGW dotyczy województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, śląskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Źródło: www.rmf24.pl

​Minister Kamiński dostał od CIA odtajnione materiały dotyczące upadku komunizmu

11.12.2019 13:01


Szef MSWiA, minister koordynator służb specjalnych Mariusz Kamiński, podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych otrzymał od Centralnej Agencji Wywiadowczej odtajnione materiały dotyczące upadku komunizmu m.in. w Polsce. Po powrocie do kraju przekaże je IPN.

Źródło: fakty.interia.pl

Cegłów. Obława na złodziei i wybuch bankomatu. Akcja antyterrorystów

11.12.2019 6:45

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy wysadzili i próbowali okraść bankomat w Cegłowie w okolicach Mińska Mazowieckiego. Szajka była...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Uwaga na oblodzenia! Alert IMGW

10.12.2019 21:59


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed oblodzeniem. Alert dotyczy woj. warmińsko-mazurskiego i północnych powiatów woj. podlaskiego.

Źródło: www.rmf24.pl

Mariusz Kamiński w USA. Na prestiżowej konferencji mówił o "rosyjskim państwie służb"

10.12.2019 19:25

- Każdy, kto chce robić interesy z Rosją, polityczne czy gospodarcze, robi te interesy ze służbami specjalnymi Rosji - stwierdził we wtorek w USA...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Kamiński: Druga kadencja Dudy przyśpieszy rewolucję PiS

10.12.2019 10:58

Michał Kamiński w programie "Onet Rano” wypowiedział się na temat zbliżających się wyborów prezydenckich. - Andrzej Duda, mając takie możliwości, nie uczynił w praktyce nic, by zastopować złe pomysły Prawa i Sprawiedliwości i powstrzymać ich przed pazernością na władzę, pieniądze i wolność - podkreślił.

Źródło: www.rp.pl

​Warmińsko-mazurskie: Pijany wikary przyjechał autem na pogrzeb

10.12.2019 10:35


Jedna z osób przybyłych na pogrzeb w miejscowości Wydminy (woj. warmińsko-mazurskie) poinformowała policję, że na posesję, na której miała rozpocząć się ceremonia pogrzebowa, przyjechał pijany wikary. Policja zatrzymała księdza na plebanii. Alkomat wykazał 2,5 promila alkoholu.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami