f4up
Wiadomości z tagiem Mińsk  RSS
"Superwizjer": Tomasz Kaczmarek oskarża Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika

25.01.2020 22:16


Były agent CBA Tomasz Kaczmarek w reportażu "Superwizjera" oskarżył szefa MSWiA, ministra koordynatora służb specjalnych, byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego oraz byłego wiceszefa CBA Macieja Wąsika o wywieranie na niego nacisków podczas operacji dotyczącej rzekomej willi Kwaśniewskich.

Tagi: NATO, Mińsk, MSWiA
Źródło: fakty.interia.pl

Spowiedź agenta Tomka

25.01.2020 20:38

Spowiedź agenta Tomka "Miałem wytworzyć przeświadczenie, że dom w Kazimierzu Dolnym należy do Kwaśniewskich. (…) Moje notatki i złożone zeznania są efektem nacisków ze strony moich byłych przełożonych (…) Mariusza Kamińskiego oraz Macieja Wąsika" – twierdzi Tomasz Kaczmarek.

Tagi: TVN24, TVN, Mińsk
Źródło: tvn24.pl

ME w short tracku. Urszula Kamińska: Forma Natalii jest wystarczająco dobra, aby walczyć o medale. Wideo

24.01.2020 18:31


Natalia Maliszewska wywalczyła awans na wszystkich trzech dystansach pierwszego dnia Mistrzostw Europy w short tracku, które rozpoczęły się w węgierskim Debreczynie. O formie polskiej zawodniczki wypowiedziała się trenerka reprezentacji Urszula Kamińska.

Tagi: Mińsk
Źródło: sport.interia.pl

"Białorusini mnie zjedzą w ciągu roku". Łukaszenka nie chce być "ostatnim prezydentem"

24.01.2020 15:40

Białoruś nie zostanie częścią innego kraju, a ja nie chcę być ostatnim prezydentem - oświadczył w piątek Alaksandr Łukaszenka. To kolejna wypowiedź w tej sprawie białoruskiego przywódcy w czasie, gdy Mińska i Moskwa prowadzą rozmowy o pogłębianiu integracji w ramach Państwa Związkowego Rosji i Białorusi.

Źródło: tvn24.pl

Były kanclerz UWM został mianowany drugim wicewojewodą [ZDJĘCIA]

24.01.2020 14:07

Aleksander Socha jeszcze do niedawna pełnił rolę kanclerza Uniwersytetu Warmińskiego w Olsztynie. W piątek został powołany na stanowisko drugiego wicewojewody warmińsko-mazurskiego. Będzie prowadził nadzór m.in. nad Wydziałem Zdrowia czy Inspekcją Ochrony Środowiska Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

W Katowicach wykuwają wiedźmińskie miecze na licencji CD Projekt Red

24.01.2020 13:51

Chcielibyście poczuć się jak Geralt z Rivii? Wprawdzie niektóre z jego umiejętności mogą być niemożliwe do opanowania, ale nic (poza finansami) nie stoi na przeszkodzie, aby wejść w posiadanie jednego z wiedźmińskich mieczy.

Źródło: www.benchmark.pl

Julia Kamińska obala mit: Da się ze sobą pracować i mieszkać

24.01.2020 12:46


Zdaniem Julii Kamińskiej partnerzy w życiu prywatnym mogą być również dobrymi wspólnikami w pracy. Wszystko zależy od odpowiedniego ustalenia priorytetów i dopasowania charakterów. Taki zgrany duet aktorka tworzy właśnie z Piotrem Jaskiem, który napisał scenariusz między innymi do serialu „BrzydUla”, gdzie zagrała główną rolę.

Tagi: Mińsk
Źródło: www.pomponik.pl

Wypadek na Radzymińskiej. Są ranni

24.01.2020 12:10

Wypadek na Radzymińskiej. Są ranni Dwie osoby zostały ranne w wypadku na Radzymińskiej. Skrzyżowanie Radzymińskiej z Naczelnikowską było zablokowane przez ponad dwie godziny.

Źródło: tvn24.pl

Wypadek na Radzymińskiej. Są ranni i utrudnienia w ruchu

24.01.2020 9:36

Wypadek na Radzymińskiej. Są ranni i utrudnienia w ruchu Dwie osoby zostały ranne w wypadku na Radzymińskiej. Jak ostrzega nasz reporter, skrzyżowanie Radzymińskiej z Naczelnikowską jest zablokowane. Na miejscu tworzą się duże korki.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami