Hopaj
Wiadomości z tagiem Mińsk  RSS
Duże osłabienia Lecha. Z Rangers nie zagrają Tiba, Kamiński i Crnomarković

28.10.2020 18:08

Tiba, Jakub Kamiński oraz Djordje Crnomarković – tych piłkarzy zabraknie w składzie Lecha Poznań w czwartkowym meczu z Rangers FC (godz. 21.00) w 2. kolejce fazy grupowej Ligi Europy. Żaden z nich nie poleciał w środę do Glasgow. To znaczące osłabienia Kolejorza.

Źródło: sport.onet.pl

Łukaszenka: Pijany, zwariowany, naćpany, napalony i napity tłum. To nie jest normalne, to nie jest do wytrzymania

28.10.2020 14:27

Łukaszenka: Pijany, zwariowany, naćpany, napalony i napity tłum. To nie jest normalne, to nie jest do wytrzymania To był mój rozkaz, żeby zapewnić bezpieczeństwo ludziom - oświadczył Alaksandr Łukaszanka w telewizji Bełaruś 1, odnosząc się do rozpędzenia niedzielnego protestu w Mińsku. Łukaszenka mówił, że celem protestujących było "zajęcie centrum".

Źródło: tvn24.pl

Szef MSWiA ws. ataków na kościoły: Nie ma przyzwolenia

28.10.2020 9:26

"Niektórym demonstracjom towarzyszą oburzające działania wymierzone w miejsca kultu religijnego, polegające na wtargnięciach do kościołów podczas odprawianych nabożeństw, profanacji symboli religijnych, niszczeniu elewacji świątyń czy obrażaniu duchownych i uczestników mszy świętych" - pisze na stronie MSWiA minister Mariusz Kamiński.

Źródło: www.rp.pl

Koronawirus. Mariusz Kamiński na kwarantannie

27.10.2020 8:54

Mariusz Kamiński przebywa na kwarantannie. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Mariusz Kamiński na kwarantannie

27.10.2020 8:17

Mariusz Kamiński na kwarantannie Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński po konsultacji z Głównym Inspektorem Sanitarnym od 23 października przebywa na kwarantannie. Miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Źródło: tvn24.pl

Mariusz Kamiński na kwarantannie

27.10.2020 8:17

Mariusz Kamiński na kwarantannie Miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.

Źródło: tvn24.pl

Szef MSWiA na kwarantannie. Kontakt z zakażonym

27.10.2020 7:45

"W związku z bezpośrednim kontaktem z osobą zakażoną koronawirusem, po konsultacji z Głównym Inspektorem Sanitarnym, od 23 października przebywam na kwarantannie" - poinformował na stronie internetowej MSWiA szef resortu, Mariusz Kamiński.

Źródło: www.rp.pl

Łukaszence skończył się czas, w kraju rozpoczął się strajk. Ponad dwieście osób zatrzymanych

26.10.2020 21:14

Łukaszence skończył się czas, w kraju rozpoczął się strajk. Ponad dwieście osób zatrzymanych Podczas poniedziałkowych akcji protestacyjnych na Białorusi przeciw Alaksandrowi Łukaszence zatrzymano ponad 230 osób - poinformowało centrum praw człowieka Wiasna. Fakt zatrzymań potwierdziła mińska milicja.

Źródło: tvn24.pl

"Ludzie w czerni z pałkami" wdarli się do mieszkania. Nagranie z interwencji funkcjonariuszy

26.10.2020 16:15

"Czego chcecie?", "Proszę, nie", "Proszę, odejdźcie", "Błagam" - krzyczy kobieta do zamaskowanych, uzbrojonych w pałki funkcjonariuszy białoruskiego OMON-u. Agencja Reutera opublikowała amatorskie nagranie pokazujące przebieg interwencji milicjantów w prywatnym mieszkaniu w Mińsku. Funkcjonariusze wdarli się tam, ścigając uczestników demonstracji przeciwko reżimowi Alaksandra Łukaszenki.

Źródło: tvn24.pl

"Ryzykują swoją wolność osobistą, abyśmy mogli osiągnąć wolność dla naszego kraju"

26.10.2020 12:12

Na ulice Mińska i innych miast wychodzą pracownicy zakładów i studenci. Niezależne białoruskie media informują też o pierwszych zatrzymaniach.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami