Prointegra
Wiadomości z tagiem Michał Kamiński  RSS
Bortniczuk: Jest konkretny termin, warunki i prowadzący debatę. Dziwicie się, że Andrzej Duda podchodzi bez entuzjazmu

30.06.2020 19:41

Bortniczuk: Jest konkretny termin, warunki i prowadzący debatę. Dziwicie się, że Andrzej Duda podchodzi bez entuzjazmu Nie dziwię się Andrzejowi Dudzie. Ja też nie chciałbym brać udziału w konkursie Miss Polonia ani w Festiwalu San Remo, bo też uważałbym, że nie wygrałbym - przyznał w "Tak Jest" w TVN24 wicemarszałek Senatu Michał Kamiński. Odpowiadał mu poseł Porozumienia Kamil Bortniczuk, który zwrócił uwagę, że to nieprawda, że Duda "unika jakichkolwiek debat". Goście programu dyskutowali o zapowiadanej na czwartek wspólnej debacie TVN, TVN24 oraz portali Onet i WP.

Kamiński: prezydent boi się debaty, bo boi się prawdy. #czasdebaty

30.06.2020 19:41

Kamiński: prezydent boi się debaty, bo boi się prawdy. #czasdebaty Michał Kamiński i Kamil Bortniczuk w "Tak Jest" o debacie organizowanej przez TVN, TVN24, Onet i WP.

Źródło: tvn24.pl

"Kaczyński nie może się pogodzić z tym, że nie będzie miał swojej marionetki w Pałacu Prezydenckim"

10.06.2020 20:05

Mam wrażenie, że ten uniwersał Jarosława Kaczyńskiego jest aktem totalnej desperacji, w którym chce doskonale przypomnieć wszystkim Polakom, dlaczego za chwilę straci władzę nad Polską - powiedział w "Tak jest" w TVN24 Michał Kamiński (Koalicja Polska). Odniósł się w ten sposób do listu prezesa PiS do członków swojego ugrupowania. - Jest wielka panika w obozie Zjednoczonej Prawicy. Pan prezes Kaczyński postanowił postraszyć swoich zwolenników złą opozycją - ocenił Tomasz Trela (Lewica). Jego zdaniem, w liście "jest tylko jedna rzecz prawdziwa – imię i nazwisko autora".

Źródło: tvn24.pl

​Wybory 2020. Kamiński dla wPolityce.pl: To Budka szkodzi Trzaskowskiemu

01.06.2020 15:26


To przewodniczący PO Borys Budka szkodzi kandydatowi KO na prezydenta Rafałowi Trzaskowskiemu - powiedział portalowi wPolityce.pl wicemarszałek Senatu Michał Kamiński (KP-PSL).

Źródło: fakty.interia.pl

"Ktoś podjął polityczną decyzję, żeby Polskę w ten stan zamieszania wprowadzić"

29.05.2020 8:40

Przyjdzie czas, że organy państwa polskiego do tego uprawnione będą badać, kto podjął polityczną decyzję, kto był sprawcą kierowniczym tego zamieszania konstytucyjnego, które zafundowała Polsce władza Prawa i Sprawiedliwości - mówił w "Jeden na jeden" w TVN24 wicemarszałek Senatu Michał Kamiński, mówiąc o nieprzeprowadzonych 10 maja wyborach. Jak powiedział, "gdzieś zapadła polityczna decyzja, by z politycznych powodów obejść polską konstytucję".

"Ktoś podjął polityczną decyzję, żeby Polskę w ten stan zamieszania wprowadzić"

29.05.2020 8:40

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński w "Jeden na jeden" w TVN24.

Źródło: tvn24.pl

Kamiński: Kaczyński najchętniej użyłby siły

29.05.2020 6:43

- Nie ufam Jarosławowi Kaczyńskiemu. Nie ma dobrych intencji - mówił w rozmowie z TVN24 wicemarszałek Senatu, polityk Koalicji Polskiej, Michał Kamiński.

Źródło: www.rp.pl

Kamiński pyta Kaczyńskiego: Skąd ta zmiana?

28.05.2020 6:38


Niedawno liderzy PiS mówili, że nie da się przeprowadzić legalnych wyborów po 23 maja - podkreślił wicemarszałek Senatu Michał Kamiński (PSL). Dopóki Jarosław Kaczyński nie wytłumaczy skąd zaszła zmiana w stosunku PiS do konstytucji, trudno mi ustosunkować się do jego środowego oświadczenia - dodał.

Wybory prezydenckie: Koalicja Obywatelska dąży do ich przeciągnięcia w czasie, a PSL z Kukiz’15 stawia warunki

27.05.2020 9:34


Posłanka Agnieszka Ścigaj powiedziała, że wybory prezydenckie powinny odbyć się jak najszybciej. Dodała jednak, że przed wskazaniem konkretnego terminu, powinniśmy poznać harmonogram odmrażania gospodarki. Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński zaproponował wczoraj, aby wybory prezydenckie odbyły się w połowie października. Agnieszka Ścigaj poinformowała w Polskim Radiu 24, że na najbliższym posiedzeniu klubu parlamentarnego Koalicja Polska – Polskie […]

"To nie jest normalny kraj, w którym obywatel jest postawiony sam na sam przeciwko władzy"

26.05.2020 2:06

Wicemarszałek Senatu Michał Kamiński (PSL-Kukiz'15) i wiceminister klimatu Jacek Ozdoba (klub PiS) w "Kropce nad i".

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami