Prointegra
Wiadomości z tagiem Mieszkania  RSS
Mazowieckie: Zwłoki małżeństwa znalezione przez policję

29.05.2020 22:07


Ciała 73-letniego byłego milicjanta i jego 57-letniej żony znaleziono w piątek w budynku, gdzie w jednej części mieści się posterunek policji w Pomiechówku, a w drugiej są mieszkania.

Źródło: www.rmf24.pl

Mazowieckie: Ciała małżonków w budynku, w którym mieści się posterunek policji

29.05.2020 20:13


Ciała 73-letniego byłego milicjanta i jego 57-letniej żony znaleziono w piątek, 29 maja, w budynku, gdzie w jednej części mieści się posterunek policji w Pomiechówku, a w drugiej są mieszkania. "Wstępnie wykluczono udział osób trzecich" - przekazała Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Źródło: fakty.interia.pl

Słupsk: Czteroletnia dziewczynka wypadła z drugiego piętra

29.05.2020 18:07


Czteroletnia dziewczynka wypadła z okna w mieszkaniu na drugim piętrze w Słupsku (woj. pomorskie) Według wstępnych ustaleń policji dziecko było jedynie pod opieką siedmioletniej siostry. Do wypadku doszło w piątek przed południem (29 maja).

Źródło: fakty.interia.pl

Czterolatka wypadła z okna w Słupsku. Była pod opieką... 7-latki

29.05.2020 16:23


Czteroletnia dziewczynka wypadła z okna w mieszkaniu na drugim piętrze w Słupsku. Według wstępnych ustaleń policji, dziecko było pod opieką... siedmioletniej siostry. Do wypadku doszło w piątek przed południem.

Źródło: www.rmf24.pl

Naprawiają konstrukcję bloku przy Piaskowej. Wkrótce wyremontują pierwsze mieszkania

29.05.2020 11:39

Naprawiają konstrukcję bloku przy Piaskowej. Wkrótce wyremontują pierwsze mieszkania Wolski Zarząd Gospodarowania Nieruchomościami ogłosił przetarg na remont pierwszych lokali w bloku komunalnym przy Piaskowej. Nadal trwają tam prace nad wzmocnieniem konstrukcji. Z pośród mieszkańców 147 wykwaterowanych lokali 75 rodzin zadeklarowało, że chce powrócić po zakończeniu napraw.

Źródło: tvn24.pl

"Na pierwszy rzut oka w mieszkaniu nikogo nie było". Poszukiwanego znaleźli w pionie z rurami

29.05.2020 9:41

Policjanci zauważyli w oknie poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Zapukali do drzwi mieszkania, ale nikt nie otwierał. Na miejsce wezwali więc straż pożarną i wyważyli drzwi. W środku jednak nikogo nie było. 45-latka znaleźli schowanego w pionie z rurami.

Źródło: tvn24.pl

Szybka budowa domu – nawet w 3 miesiące. Dom z keramzytu pod klucz

29.05.2020 8:06


Dom w cenie mieszkania? To możliwe! Dowiedz się, jak powstaje dom z ceramicznych prefabrykatów keramzytowych. Szybko, bezpiecznie, tanio, kompleksowo i solidnie – tak w kilku zdaniach można podsumować działalność firmy Abakon, która od 17 lat buduje domy w technologi, która jest połączeniem tradycyjnej budowy z nowoczesną prefabrykacją. Dzięki zastosowaniu tej technologii firma wybudowała i przekazała […]

Źródło: twojezaglebie.pl

Najpierw zmarł mężczyzna, kilka dni później jego żona. Sąsiedzi słyszeli stukanie, ale myśleli, że to remont

29.05.2020 4:06

Najpierw zmarł mężczyzna, kilka dni później jego żona. Sąsiedzi słyszeli stukanie, ale myśleli, że to remont Policja siłowo weszła do mieszkania, bo para nie dawała znaków życia.

Źródło: tvn24.pl

Przeszukania u Mariana Banasia. Sąd oddalił zażalenia adwokatów szefa NIK

28.05.2020 12:53


"Immunitet formalny i przywilej nietykalności przysługujący prezesowi NIK, nie obejmują jednak między innymi jego prywatnych nieruchomości" - ocenił białostocki sąd i nie uwzględnił zażaleń związanych z przeszukaniami przeprowadzonymi przez CBA w gabinecie i mieszkaniach prywatnych Mariana Banasia.

Źródło: fakty.interia.pl

Najpierw zmarł mężczyzna, kilka dni później jego żona. Sąsiedzi słyszeli stukanie, ale myśleli, że to remont

28.05.2020 7:31

Najpierw zmarł mężczyzna, kilka dni później jego żona. Sąsiedzi słyszeli stukanie, ale myśleli, że to remont Ciała małżonków znaleziono po tym, jak interweniowali sąsiedzi. Policja siłowo weszła do mieszkania, bo para nie dawała znaków życia. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie - mówi prokurator. Ale śledztwo i tak wszczęto.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami