Prointegra
Wiadomości z tagiem Mieszkania  RSS
“Gazeta Polska” prześwietla fundację Ogólnopolski Strajk Kobiet i jej szefową Martę Lempart

25.11.2020 8:42


Tygodnik “Gazeta Polska” napisał, że Ogólnopolski Strajk Kobiet, to prywatna fundacja Marty Lempart. W artykule czytamy, że wrocławską siedzibą organizacji jest prywatne mieszkanie aktywistki. Autorka artykułu, Dorota Kania pisze, że pierwotnie siedziba fundacji mieściła się w Wysokiej pod Wrocławiem, pod fikcyjnym adresem. Następnie została przeniesiona do prywatnego mieszkania Marty Lempart we Wrocławiu. Tygodnik “Gazeta Polska” […]

Źródło: wiadomosci.com

Brat i siostra wypadli z okna na dziewiątym piętrze, zginęli. "To był nieszczęśliwy wypadek"

23.11.2020 10:49

Brat i siostra wypadli z okna na dziewiątym piętrze, zginęli. Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci czteroletniej dziewczynki i jej pięcioletniego brata, którzy wypadli z okna mieszkania na dziewiątym piętrze bloku. Jak ustalili śledczy, był to nieszczęśliwy wypadek, nie doszło do przestępstwa. Rodzeństwo wypadło z okna w swoim pokoju, gdy ich matka położyła je do snu i w kuchni zajmowała się najmłodszym dzieckiem.

Źródło: tvn24.pl

Brat i siostra wypadli z okna na dziewiątym piętrze, zginęli. "To był nieszczęśliwy wypadek"

23.11.2020 10:49

Brat i siostra wypadli z okna na dziewiątym piętrze, zginęli. Prokuratura umorzyła śledztwo.

Źródło: tvn24.pl

Areszt dla "Tulipana" z Łódzkiego. Oszukiwał kobiety i… internatutów

22.11.2020 14:19


Na trzy miesiące trafił do aresztu 31-latek z Tomaszowa Mazowieckiego. Usłyszał zarzuty oszustwa internetowego: prowadził sklepy, w których przyjmował wpłaty za sprzęt elektroniczny, którego nie posiadał. Mężczyzna działał jak serialowy "Tulipan". Podawał różne dane osobowe i często zmieniał miejsce zamieszkania.

Źródło: www.rmf24.pl

Ofiary czadu w Zakopanem. Dogrzewali mieszkanie piecykiem elektrycznym

22.11.2020 9:28


Zwłoki dwóch mężczyzn w wieku około 70 lat znaleźli strażacy w budynku przy ul. Jaszczurówka. Mężczyźni dogrzewali szczelnie zamknięte mieszkanie piecykiem elektrycznym. Wybuchł pożar - ofiary zaczadziły się.

Źródło: www.rmf24.pl

Wyszła od córki w kapciach, do domu miała tylko 30 metrów. Zaginęła. Tragiczny finał poszukiwań

21.11.2020 13:18

Wyszła od córki w kapciach, do domu miała tylko 30 metrów. Zaginęła. Tragiczny finał poszukiwań Jedenaście dni policjanci z Nowej Soli i okolic szukali zaginionej 79-latki. W sobotę rano znaleźli jej ciało trzy kilometry od miejsca zamieszkania.

Źródło: tvn24.pl

W mieście powstaną mieszkania socjalne. Jest to odpowiedź na potrzeby mieszkańców

19.11.2020 9:55


Ruszyła budowa mieszkań socjalnych przy ul. Bema w Siewierzu. W ramach inwestycji powstanie kilkanaście mieszkań wraz z komórkami lokatorskimi i innymi pomieszczeniami gospodarczymi i technicznymi. Ruszyła budowa mieszkań socjalnych przy ul. Bema w Siewierzu. Na terenie inwestycji powstanie budynek mieszkalny wielorodzinny, czterokondygnacyjny, składający się z 16 mieszkań socjalnych, 16 komórek lokatorskich oraz innych pomieszczeń gospodarczych […]

Źródło: twojezaglebie.pl

Pandemia nie zatrzymała wzrostu cen mieszkań

18.11.2020 9:25

Pandemia nie zatrzymała wzrostu cen mieszkań Mieszkania wciąż drożeją, choć wolniej niż przed wybuchem epidemii - wynika z analizy Bartosza Turka z HRE Investments. Pomimo obaw związanych z koronawirusem popyt na mieszkania pozostaje wysoki - stwierdził ekspert.

Źródło: tvn24.pl

Zabetonowane drzewo w Krakowie. Kolejny poziom absurdu przekroczony

16.11.2020 10:25


Pod koniec października pisaliśmy o tym, że w rejonie ulicy Obozowej w Krakowie ktoś dosłownie zabetonował drzewo. Wokół sosny wylana została gruba warstwa betonu, co wygląda kuriozalnie. Teraz na sprawę zwrócił uwagę w mediach społecznościowych m.in. radny Łukasz Maślona, u którego interweniowali mieszkańcy. – Zdjęcie zalanego betonem drzewa dostałem od jednej z mieszkanek. Sprawa jest […]

Źródło: wiadomosci.com

Łazy. Objęty był policyjnym dozorem, złamał zakaz i zaatakował żonę

16.11.2020 0:20

Był agresywny, awanturował się i znęcał nad bliskimi. Mimo zakazu, wtargnął do mieszkania. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami