Wiocha
Wiadomości z tagiem NATO  RSS
​Senat: Debata nad ustawą budżetową będzie kontynuowana w środę

25.02.2020 23:41


Debata nad ustawą budżetową na 2020 r. będzie kontynuowana w środę; o godz. 22 we wtorek wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz (KO) ogłosił przerwę w posiedzeniu. Podczas prawie siedmiogodzinnej dyskusji senatorowie złożyli około 70 poprawek.

Źródło: fakty.interia.pl

Mieszkanka Barcelony zarażona koronawirusem

25.02.2020 18:56


Pierwszy przypadek koronawirusa w kontynentalnej Hiszpanii. Zakażona jest mieszkanka Barcelony, która w ciągu ostatnich dni przebywała na północy Włoch. Rumuńska telewizja poinformowała natomiast o pierwszym przypadku zarażenia Covid-19 w tym kraju. Kilkadziesiąt minut później rumuńskie ministerstwo zdrowia zdementowało tę informację.

Źródło: www.rmf24.pl

Senackie komisje przerwały prace nad projektem zmian w regulaminie Izby

25.02.2020 11:45


Senackie komisje przerwały we wtorek prace nad projektem zmian w regulaminie Izby, w którym zaproponowano m.in. zmiany w procedurze odwołania marszałka Senatu. Komisje zajmą się nim ponownie w marcu, gdy będą gotowe ekspertyzy prawne w sprawie wątpliwości zgłaszanych przez senatorów PiS.

Tagi: NATO, Senat
Źródło: fakty.interia.pl

Duma: Temat koronawirusa może przykryć temat onkologii

25.02.2020 10:18

- Temat koronawirusa jest dla obozu rządzącego szansą, a z drugiej strony zagrożeniem. Szansą jest dlatego, że w obliczu zagrożenia garniemy się do władzy, natomiast jeśli władza nie zapewni nam poczucia bezpieczeństwa, to będzie ją ciągnąć w dół - ocenił szef IBRiS Marcin Duma.

Tagi: NATO
Źródło: www.rp.pl

Masz uwagi do projektu ustawy Senatu o KRS? Możesz je zgłosić osobiście podczas wysłuchania obywatelskiego

25.02.2020 9:26

Masz uwagi do projektu ustawy Senatu o KRS? Możesz je zgłosić osobiście podczas wysłuchania obywatelskiego Wszyscy, którzy chcą oficjalnie wyrazić opinię o przygotowanym przez senatorów projekcie ustawy dotyczącej między innymi Krajowej Rady Sądownictwa mogą to zrobić osobiście. Wystarczy pojawić się na Obywatelskim Wysłuchaniu Publicznym w Krakowie. Termin zgłoszeń na nie mija w ten wtorek.

Tagi: NATO, TVN24, TVN, Senat
Źródło: tvn24.pl

"Silny front północny". Natowski dowódca o bezpieczeństwie państw bałtyckich

25.02.2020 9:05

Finlandia, mająca w rezerwie około 280 tysięcy żołnierzy, tworzy "silny front północny" - ocenił dowodzący siłami NATO w Estonii pułkownik Paul Clayton. - Rosja nie jest w stanie zagrozić krajom bałtyckim z tej flanki - dodał.

Źródło: tvn24.pl

Dowódca sił NATO o bezpieczeństwie państw bałtyckich

25.02.2020 9:05

Dowódca sił NATO o bezpieczeństwie państw bałtyckich Finlandia, mająca w rezerwie około 280 tysięcy żołnierzy, tworzy "silny front północny" - ocenił pułkownik Paul Clayton, dowodzący siłami NATO w Estonii.

Źródło: tvn24.pl

"Nie ma w istocie poważniejszego zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego"

25.02.2020 8:44

Do nałożenia sankcji na Rosję w związku z pogłoskami, iż ponownie usiłuje mieszać się w wybory prezydenckie w USA, wzywa trzech senatorów Partii Demokratycznej. Napisali w tej sprawie list do sekretarza stanu Mike'a Pompeo i sekretarza skarbu Stevena Mnuchina - poinformował portal internetowy Politico.

Źródło: tvn24.pl

Wzywają do sankcji na Rosję

25.02.2020 8:44

Wzywają do sankcji na Rosję Senatorów Partii Demokratycznej chcą działań.

Tagi: NATO, TVN24, TVN, Senat
Źródło: tvn24.pl

"Nie był tylko tytanem w Hollywood, był gwałcicielem". Weinstein usłyszał wyrok

24.02.2020 21:14

Ława przysięgłych w Nowym Jorku uznała w poniedziałek Harvey'a Weinsteina za winnego napaści seksualnej i gwałtu trzeciego stopnia. Decyzja zapadła po pięciu dniach obrad. Magnatowi filmowemu grozi 25 lat więzienia.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami