Hopaj
Wiadomości z tagiem Olsztyn  RSS
Pod średniowiecznym zamkiem odkryli system nieznanych jaskiń i tuneli

03.08.2020 11:02

Pod średniowiecznym zamkiem odkryli system nieznanych jaskiń i tuneli Archeolodzy odkryli nieznane dotąd jaskinie pod zamkiem na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. We wnętrzu jaskini badacze dokopali się przedmiotów pochodzących ze średniowiecza, choć niewykluczone, że była wykorzystywana już wcześniej. Były tam też szczątki zwierząt sprzed dziesiątków tysięcy lat.

Źródło: tvn24.pl

Pod średniowiecznym zamkiem odkryli system nieznanych jaskiń i tuneli

03.08.2020 11:02

Pod średniowiecznym zamkiem odkryli system nieznanych jaskiń i tuneli We wnętrzu jaskini badacze dokopali się przedmiotów pochodzących ze średniowiecza, choć niewykluczone, że była wykorzystywana już wcześniej.

Źródło: tvn24.pl

Bukowiecki pchnął kulę na 20,51 w Olsztynie, szybki chód w Spale

02.08.2020 20:06

Konrad Bukowiecki wygrał konkurs kulomiotów na mityngu w Olsztynie. Wicemistrz Europy w ostatniej próbie uzyskał 20,51 m. Drugi był Sebastian Łykszo - 19,31. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się w Spale chodziarki. Katarzyna Zdziebło dystans 5000 m pokonała w 21.34,30.

Źródło: sport.onet.pl

Warmińsko-mazurskie: Na jeziorze Wałpusz znaleziono dryfującą łódź ze zmarłym

01.08.2020 15:29


Na jeziorze Wałpusz w powiecie szczycieńskim znaleziono w trzcinach dryfującą łódź, w której był zmarły mężczyzna - poinformował dyżurny straży pożarnej w Olsztynie.

Źródło: fakty.interia.pl

Mieli uprawiać seks na wieży widokowej. Nagranie z miejskiego monitoringu wyciekło do internetu

30.07.2020 19:09

Mieli uprawiać seks na wieży widokowej. Nagranie z miejskiego monitoringu wyciekło do internetu Prokuratura bada sprawę wycieku do internetu nagrania z miejskiego monitoringu na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Kamery miały zarejestrować dwie pary uprawiające seks. Burmistrz Wolsztyna potwierdził z "ubolewaniem", że do internetu wyciekł fragment nagrania i powiadomił organy ścigania.

Źródło: tvn24.pl

Wielkopolskie: Prokuratura bada sprawę nagrań z wieży widokowej w Świętnie

30.07.2020 17:23


Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie bada sprawę opublikowania w internecie nagrań z monitoringu wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna (woj. wielkopolskie). Na nagraniach zarejestrowano dwie pary uprawiające seks.

Źródło: fakty.interia.pl

Naukowcy odkryli system tuneli pod zamkiem w Olsztynie

30.07.2020 11:12

Nieznaną jaskinię, złożony system tuneli i szczelin odkryli archeolodzy pod zamkiem w Olsztynie na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Część z nich mogła być wykorzystywana przez ludzi w średniowieczu, a może zdecydowanie wcześniej – wynika z ustaleń.

Źródło: kopalniawiedzy.pl

Potrącił dziewczynkę na pasach. Zatrzymano motocyklistę

29.07.2020 14:02

Policjanci ustalili tożsamość kierowcy motocykla, który potrącił na pasach 6-letnią rowerzystkę. Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca na jednym ze skrzyżowań w Olsztynie.

Źródło: www.rp.pl

Motocyklista, który potrącił 6-latkę na pasach trafił w ręce policji

29.07.2020 11:10


Policjanci z Olsztyna ustalili personalia motocyklisty, który pod koniec czerwca potrącił przejeżdżającą przez pasy 6-letnią dziewczynkę i odjechał z miejsca zdarzenia. W szukanie motocyklisty zaangażowali się internauci, dzięki którym udało się ustalić jego personalia.

Źródło: www.rmf24.pl

Naukowcy odkryli system tuneli pod zamkiem w Olsztynie

29.07.2020 7:50


Nieznaną jaskinię, a także złożony system tuneli i szczelin - to najnowsze odkrycie archeologów pod zamkiem w Olsztynie na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Część z nich mogła być wykorzystywana przez ludzi w średniowieczu, a może zdecydowanie wcześniej - wynika z ustaleń.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami