f4up
Wiadomości z tagiem PSL  RSS
Tarcza antykryzysowa. Władysław Kosiniak-Kamysz: W Senacie powinna powstać nowa ustawa

29.03.2020 13:17


"Senat powinien przyjąć nową ustawę w ramach tarczy antykryzysowej, a Sejm powinien ją przyjąć w ciągu 24 godzin" - uważa prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Ocenił, że uchwaloną w sobotę (28 marca) specustawę, zawierającą zmiany w Kodeksie wyborczym i ustawie o Rady Dialogu Społecznego, prezydent powinien zawetować.

Źródło: fakty.interia.pl

Estymator dla DoRzeczy.pl: Dudzie niewiele zabraknie do wygranej w pierwszej turze

29.03.2020 12:07


49,8 proc. ankietowanych deklaruje głosowanie w wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę. Kandydatkę PO Małgorzatę Kidawę-Błońską popiera 17,1 proc., a lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza 15,4 proc. - wynika z sondażu pracowni Estymator dla DoRzeczy.pl

Źródło: fakty.interia.pl

"Klasyczna pułapka założona przez Jarosława Kaczyńskiego". Jak głosowały kluby w nocy w Sejmie?

28.03.2020 13:14

W sobotę nad ranem Sejm przegłosował nowelizację ustawy dotyczącej koronawirusa. Wcześniej PiS zgłosiło poprawkę, która zmienia Kodeks wyborczy. PiS i Koalicja Obywatelska ostatecznie zagłosowali za nowelizacją ustawy. Przeciw była Lewica i PSL. Koalicja Obywatelska jednocześnie zagłosowała przeciwko poprawce zmieniającej Kodeks wyborczy. Teraz posłowie KO tłumaczą, że "to klasyczna pułapka założona przez Jarosława Kaczyńskiego". - Obliczył sobie, że opozycja zagłosuje przeciwko pomocy dla Polaków - mówił Cezary Tomczyk. - Chciał, by tylko PiS wyszedł na bohaterów - dodał lider PO Borys Budka. Sprawdziliśmy, jak głosowały kluby.

Źródło: tvn24.pl

"Niezgodne z wartościami, kompletnie rozbijające jakąkolwiek zasadę zaufania"

28.03.2020 12:08

Ocenia lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Źródło: tvn24.pl

"Niezgodne z wartościami, kompletnie rozbijające jakąkolwiek zasadę zaufania"

28.03.2020 11:43

Tarcza antykryzysowa, mająca zniwelować negatywne skutki epidemii, wciąż jest papierowa. Nie ochroni firm przed bankructwem - ocenił w sobotę lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, odnosząc się do przyjętej przez Sejm specustawy dotyczącej koronawirusa. Kandydat PSL na prezydenta skrytykował jedną z poprawek, która zmienia Kodeks wyborczy. - Jest to po prostu nie tylko niezgodne z zasadami, z wartościami, ale to jest kompletnie rozbijające jakąkolwiek zasadę zaufania - ocenił.

Źródło: tvn24.pl

"Niezgodne z wartościami, kompletnie rozbijające jakąkolwiek zasadę zaufania"

28.03.2020 11:43

Ocenia lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Źródło: tvn24.pl

Kosiniak-Kamysz: Nie mamy dzisiaj tarczy tytanowej, wciąż jest tarcza papierowa

28.03.2020 11:41


"Tarcza antykryzysowa, mająca zniwelować negatywne skutki epidemii koronawirusa, wciąż jest papierowa. Nie ochroni firm przed bankructwem" – ocenił w sobotę lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, odnosząc się do przyjętych przez Sejm ustaw tzw. tarczy antykryzysowej.

Źródło: www.rmf24.pl

Sondaż dla DoRzeczy.pl: Wzrost poparcia dla PiS

28.03.2020 10:08


Gdyby wybory odbywały się pod koniec marca, PiS wygrałoby je z poparciem 44,3 proc. - wynika z sondażu pracowni Estymator dla portalu DoRzeczy.pl. Koalicja Obywatelska uzyskałaby wynik 22,9 proc., a Lewica 15 proc. Do Sejmu weszłyby jeszcze PSL (12,3 proc.) i Konfederacja (5,2 proc.).

Tagi: Sejm, PSL, Wybory
Źródło: fakty.interia.pl

Kosiniak-Kamysz: Krzyczeli o zamachu stanu. Głosowali z PiS

28.03.2020 9:51

Czy jakby Prawo i Sprawiedliwość wpisało do ustawy antykryzysowej, że Jarosław Kaczyński zostaje królem Polski, to Platforma Obywatelska też by za tym zagłosowała? - pytał w sobotę lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami