Hopaj
Wiadomości z tagiem Parlament  RSS
"Andrzej Duda udowodnił, ze liczy się i porozumiewa tylko z jednym środowiskiem"

25.02.2020 18:24

W momencie, kiedy obejmuje się najwyższy urząd w państwie, powinno się być apolitycznym prezydentem wszystkich Polaków - podkreślał w Sejmie Piotr Zgorzelski (PSL), który komentował obecność Andrzeja Dudy w wyjazdowym spotkaniu klubu parlamentarnego PiS. Borys Budka (PO) mówił, iż "spotkanie pokazało, że jest to prezydent jednej opcji". Stanisław Karczewski (PiS) tłumaczył, że "taka jest praktyka".

"Andrzej Duda udowodnił, ze liczy się i porozumiewa tylko z jednym środowiskiem"

25.02.2020 18:24

Prezydent wziął udział w wyjazdowym spotkaniu klubu parlamentarnego PiS.

Źródło: tvn24.pl

​Deklaracje i preferencje

25.02.2020 13:31


Polacy są jednym z najbardziej proeuropejskich społeczeństw, ale w wyborach - także tych do Parlamentu Europejskiego - najwięcej głosów oddają na partię antyeuropejską, skłóconą niemal ze wszystkimi europejskimi instytucjami. Badania wykazują wysokie poparcie Polaków dla zasad demokracji liberalnej, tymczasem ostatnie wybory wśród nich przeprowadzane wygrywa partia łamiąca je systematycznie i ostentacyjnie. Tylko niespełna 20 proc. Polaków preferuje rządy silnego przywódcy, lecz wodzowska partia kierowana przez samozwańczego przywódcę...

Źródło: fakty.interia.pl

Andrzej Duda na klubowych obradach PiS. "To formuła właściwa dla demokracji"

25.02.2020 12:15

Andrzej Duda na klubowych obradach PiS. Nie jest rzeczą nadzwyczajną, że prezydent rozmawia z większością parlamentarną. To jest oczywiście formuła absolutnie normalna, właściwa dla demokracji. Żadnej nadzwyczajnej historii w tym nie widzę - powiedział prezydencki minister Paweł Mucha, odnosząc się do udziału Andrzeja Dudy w wyjazdowym spotkaniu klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Poseł Tadeusz Cymański z Solidarnej Polski, współtworzącej klub PiS, zauważył, że przyjazd prezydenta nie odbył się "pod osłoną nocy, po cichu, żeby nikt nie widział".

Źródło: tvn24.pl

Andrzej Duda na klubowych obradach PiS. "To formuła właściwa dla demokracji"

25.02.2020 12:15

Andrzej Duda na klubowych obradach PiS. Prezydencki minister Paweł Mucha w "Rozmowie Piaseckiego" o udziale Andrzeja Dudy w wyjazdowym spotkaniu klubu parlamentarnego PiS.

Źródło: tvn24.pl

Spotkanie w Jachrance. Kancelaria Prezydenta tłumaczy się z udziału Dudy

25.02.2020 10:47


"Nie jest rzeczą nadzwyczajną, że prezydent rozmawia z większością parlamentarną, to formuła normalna, właściwa dla demokracji" - powiedział we wtorek zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha odnosząc się do udziału prezydenta Andrzeja Dudy w wyjazdowym spotkaniu klubu parlamentarnego PiS.

Źródło: fakty.interia.pl

Skrajna prawica jednak wejdzie do hamburskiego parlamentu

24.02.2020 20:08

Skrajna prawica jednak wejdzie do hamburskiego parlamentu Według oficjalnych cząstkowych wyników wyborów landowych.

Źródło: tvn24.pl

Mastalerek: Początek kampanii Andrzeja Dudy jest porażką

24.02.2020 20:08

To jest oczywiste, że można przegrać kampanię, a wygrać wybory. Dowodzą tego słabe kampanie PiS, zarówno europejska, samorządowa jak i parlamentarna - mówił w TVN24 Marcin Mastalerek, były poseł PiS i rzecznik tego ugrupowania, jeden ze współautorów wyborczego sukcesu Andrzeja Dudy.

Źródło: www.rp.pl

"Mobilizacyjne" posiedzenie klubu PiS z udziałem prezydenta

24.02.2020 19:29

W poniedziałek wieczorem w podwarszawskiej Jachrance odbywa się wyjazdowe posiedzenie klub parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy, premiera Mateusza Morawieckiego oraz lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Rekompensata za wzrost cen energii elektrycznej. Będziesz musiał złożyć wniosek do firmy, od której kupujesz się prąd

24.02.2020 14:24


Wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin spodziewa się, że projekt ustawy o rekompensatach za wzrost cen energii zostanie w najbliższym czasie skierowany do zatwierdzenia przez Radę Ministrów, a potem przez parlament. Dokument jest w konsultacjach międzyresortowych. “Tak, jak było zapowiadane, polskie rodziny dostaną rekompensatę za tę niewielką, ale jednak, podwyżkę cen energii elektrycznej” – dodał. […]

Źródło: wiadomosci.com

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami