f4up
Wiadomości z tagiem Parlament  RSS
Rafał Trzaskowski chce zatrzymać przekop Mierzei Wiślanej. Kacper Płażyński komentuje

29.05.2020 18:07


"To, co proponuje Rafał Trzaskowski, nie jest programem ratunku polskiej gospodarki. To program biedy i bezrobocia" - mówił w piątek, 29 maja, poseł PiS Kacper Płażyński. Zaapelował do pomorskich samorządowców i parlamentarzystów, aby stanęli w obronie inwestycji dotyczącej przekopu Mierzei Wiślanej.

Szef unijnej dyplomacji: decyzja Pekinu podważa zasady, na jakich oparte są nasze stosunki z Chinami

29.05.2020 16:22

Szef unijnej dyplomacji: decyzja Pekinu podważa zasady, na jakich oparte są nasze stosunki z Chinami Świat reaguje na czwartkową decyzję chińskiego parlamentu, zatwierdzającą narzucenie Hongkongowi prawa o bezpieczeństwie narodowym. Szef unijnej dyplomacji Josep Borrell wyraził obawę, że decyzja Pekinu zagraża zasadzie "jednego kraju, dwóch systemów" i autonomii Hongkongu. Niemiecki minister spraw zagranicznych zaznaczył, że w tej sprawie Unia Europejska musi mówić jednym głosem. 

Źródło: tvn24.pl

Jazda bez prawa jazdy w portfelu. Ruszyły prace w Sejmie

29.05.2020 14:47

Jazda bez prawa jazdy w portfelu. Ruszyły prace w Sejmie Zniesienie obowiązku posiadania przy sobie prawa jazdy na terenie Polski oraz możliwość zachowania dotychczasowego numeru rejestracyjnego na wniosek właściciela pojazdu. To niektóre z ułatwień w nowelizacji Prawa o ruchu drogowym, nad którą pracuje parlament.

Źródło: tvn24.pl

Władysław Kosiniak-Kamysz: Mam największe szanse na pokonanie Andrzeja Dudy

29.05.2020 12:08


Powołujemy parlamentarny zespół ds. wyjaśnienia afery ministra Szumowskiego - zapowiada prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Źródło: www.rmf24.pl

Tarcza antykryzysowa 4.0. Pracodawcy z możliwością obniżki pensji i redukcji etatów. Nie jest to jednak nowość

29.05.2020 10:54

Parlament pracuje nad wersją 4.0 tarczy antykryzysowej. W firmach, które mają problemy ekonomiczne, będzie możliwa obniżka pensji o 50 procent....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Władysław Kosiniak-Kamysz dla "Rzeczpospolitej": Tylko ja mogę pokonać Andrzeja Dudę

29.05.2020 7:26


"Mam największe szanse na pokonanie Andrzeja Dudy w drugiej rundzie, dlatego będę walczył do samego końca" - prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Zapowiedział także powołanie parlamentarnego zespołu ds. wyjaśnienia afery ministra Szumowskiego.

Źródło: fakty.interia.pl

Działania Pekinu "w bezpośredni konflikcie z międzynarodowymi zobowiązaniami Chin"

29.05.2020 5:21

Działania Pekinu Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Australia i Kanada wyraził "głębokie zaniepokojenie" w związku z narzuceniem przez Chiny nowego prawa o bezpieczeństwie narodowym w Hongkongu. Zdaniem krajów działanie to naruszy chińsko-brytyjską umowę z 1984 roku w sprawie autonomii byłej kolonii.

Działania Pekinu "w bezpośredni konflikcie z międzynarodowymi zobowiązaniami Chin"

29.05.2020 5:21

Działania Pekinu Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Australia i Kanada apelują w sprawie Hongkongu.

Władysław Kosiniak-Kamysz: Tylko ja mogę pokonać Andrzeja Dudę

28.05.2020 18:28

Powołujemy parlamentarny zespół ds. wyjaśnienia afery ministra Szumowskiego zapowiada prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Źródło: www.rp.pl

RMF: Groził śmiercią Katarzynie Lubnauer. Były strażnik marszałkowski stanie przed sądem

28.05.2020 15:10


Były strażnik marszałkowski, który we wrześniu 2019 r. groził Katarzynie Lubnauer śmiercią, odpowie przed sądem. Jak dowiedział się reporter RMF FM Grzegorz Kwolek, biegli psychiatrzy powołani przez prokuraturę stwierdzili, że w momencie wysyłania pogróżek mężczyzna był poczytalny. Strażnik od 2017 r. miał leczyć się psychiatrycznie. Po zatrzymaniu i postawieniu mu zarzutów został zwolniony z formacji, która ochrania parlament.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami