Prointegra
Wiadomości z tagiem Pieniądze  RSS
"Wykorzystują RODO, aby wyłudzić pieniądze"

25.01.2020 20:08

Urząd ostrzega.

Źródło: tvn24bis.pl

Andrzej Duda w podcaście RMF FM: Polskę wreszcie widać w Davos

25.01.2020 15:25


"Polskę wreszcie widać w Davos" - mówi prezydent zaraz po powrocie ze Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. Andrzej Duda opisuje jak pokazała się tam Polska, tłumaczy, że nasz kraj potrzebuje czasu, by odejść od węgla. W podcaście "Wielkie Pieniądze Wielki Świat" dziennikarz RMF FM pytał też prezydenta, co osobiście sądzi o zmianach klimatu, a także z czego były zrobione... kubki w Davos i ile było śniegu?

Źródło: www.rmf24.pl

"Wykorzystują RODO, aby wyłudzić pieniądze". Urząd ostrzega

25.01.2020 14:25

Oszuści podają się za kontrolerów UODO.

Źródło: tvn24bis.pl

Duże pieniądze za spotkanie i lunch z Robertem Lewandowskim. Licytacja na rzecz WOŚP zakończona

25.01.2020 12:06

Robert Lewandowski w tym roku po raz kolejny wsparł WOŚP, przekazując na licytację możliwość spotkania z nim oraz zjedzenia wspólnego lunchu. Aukcja dobiegła końca, a zwycięzca będzie musiał zapłacić 93 tys. 599 zł.

Źródło: sport.onet.pl

Dzieci spały, gdy wybuchła bomba. Prokuratura: podejrzany o zlecenie zamachu miał dług wobec ich ojca

24.01.2020 18:08

Dzieci spały, gdy wybuchła bomba. Prokuratura: podejrzany o zlecenie zamachu miał dług wobec ich ojca 35-letni przedsiębiorca współpracował z mieszkańcem Wyr, był mu winny pieniądze. Tak wynika z ustaleń śledczych, którzy zarzucają mu zlecenie wykonania i podłożenia bomby pod dom. W środku była dwójka małych dzieci. Domniemany zleceniodawca wpadł, gdy ze swoją rodziną wracał z wakacji.

Źródło: tvn24.pl

Pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości wsparły kolejny świętokrzyski szpital

24.01.2020 16:49

Szpital Powiatowy we Włoszczowie wzbogacił się o nowy sprzęt. 290 tys. złotych na ten cel pochodziło z Funduszu Sprawiedliwości.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Uwaga! Oszuści działający 'na wnuczka' znów aktywni. 71-letnia kobieta straciła 60 tysięcy złotych

24.01.2020 16:40


Telefoniczni oszuści działający metodą na wnuczka znów uaktywnili się w regionie. Opolska policja apeluje o wzmożoną czujność.Ostatnio ofiarą takich oszustów padła 71-letnia mieszkanka gminy Pakosławice w powiecie nyskim, do której zadzwoniła rzekoma 'wnuczka'. Podczas rozmowy telefonicznej seniorka usłyszała, że jej syn potrącił dziewczynkę w Holandii i potrzebuje pieniędzy na wyjście z aresztu, a w sprawie ma kontaktować się z nią tłumacz z holenderskiej prokuratury. Już po chwili do jej mieszkania przyszedł mężczyzna, podający się za adwokata, który odebrał od starszej kobiety 40 tysięcy złotych. Po około 10 minutach do 71-letniej kobiety ponownie zadzwoniła fałszywa „wnuczka” tym razem informując, że potrącona dziewczynka zmarła i potrzebna jest większa kwota pieniędzy. Chcąc pomóc synowi, mieszkanka Pakosławic przekazała dodatkowe pieniądze. W sumie łupem oszustów padło 60 tysięcy złotych.Opolska policja przypomina, że oszuści cały czas modyfikują swoje metody działania i apelują, aby uczulać rodziców i dziadków o zagrożeniu. W sytuacjach budzących podejrzenie oszustwa...

Źródło: radio.opole.pl

Potrzebne pieniądze na sprzęt dla SOR w Ostrowcu

24.01.2020 15:54

Milion złotych przekaże ostrowieckie starostwo na wyposażenie nowego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Taką decyzję podjęli radni na ostatniej sesji. Jak informowaliśmy, budowa nowego SOR-u dofinansowana została prawie 6 mln zł z resortu zdrowia. Dofinansowanie nie objęło jednak wyposażenia.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Prezydent Białegostoku jednak przyznał pieniądze na tegoroczną Podlaską Oktawę Kultur

24.01.2020 15:50


A było to około 150 tysięcy złotych, czyli jedna czwarta kosztów wydarzenia.
"Nastąpiła zmiana decyzji i przekażemy sto tysięcy złotych" - mówi rzeczniczka prezydenta miasta - Urszula Boublej.
Pomimo trudnego budżetu chcemy, aby...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Nowe oblicze Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie

24.01.2020 15:00


Dzięki pieniądzom pozyskanym z funduszy unijnych, rzeszowska Podziemna Trasa Turystyczna zmieni się w nowoczesną, interaktywną instytucję kultury - zapewniają władze miasta.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami