Hopaj
Wiadomości z tagiem Pieniądze  RSS
Trump zrywa relacje ze Światową Organizacją Zdrowia. "Chiny kontrolują WHO"

29.05.2020 22:07


Prezydent USA Donald Trump oświadczył, że Stany Zjednoczone zrywają relacje z WHO. Pieniądze, której do tej pory USA wpłacały na działalność Światowej Organizacji Zdrowia mają trafić do innych organizacji. Trump wielokrotnie oskarżał władze WHO, że działają na korzyść Chin i zbyt późno ostrzegły świat przed pandemią koronawirusa.

Źródło: www.rmf24.pl

Pieniądze z Unii na polskie drogi. Drogowcy pokazali rozliczenia

29.05.2020 8:06

Pieniądze z Unii na polskie drogi. Drogowcy pokazali rozliczenia Na 92 projekty mamy już 61 umów.

Źródło: tvn24.pl

Pieniądze z Unii na polskie drogi. Drogowcy pokazali rozliczenia

29.05.2020 7:43

Pieniądze z Unii na polskie drogi. Drogowcy pokazali rozliczenia Na 92 projekty mamy już 61 umów o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej - poinformowała w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Drogowcy podali, że wartość dofinansowania przewidywanego dla wszystkich inwestycji to blisko 44 miliardy złotych.

Źródło: tvn24.pl

Wymieniali fałszywe funty w kantorach. Wpadli w ręce CBŚP i prokuratury

29.05.2020 7:00


Policjanci CBŚP wspólnie z Prokuraturą Regionalną w Gdańsku przerwali dystrybucję fałszywych pieniędzy. Mowa o podrabianych funtach szterlingach. Banknoty w wielu przypadkach miały identyczne numery seryjne. Tak przygotowane pieniądze były wymieniane w wielu kantorach na terenie województwa pomorskiego. W sprawie podejrzane są trzy osoby.

Źródło: www.rmf24.pl

Komisarz ds. budżetu: Pieniądze na odbudowę będą przyznawane warunkowo

28.05.2020 20:06

Pieniądze na odbudowę gospodarczą będą przyznawane po spełnieniu przez państwa UE odpowiednich warunków, np. wprowadzania reform dot. wieku emerytalnego czy dążenia do celu neutralności klimatycznej - oświadczył w czwartek komisarz ds. budżetu Johannes Hahn.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Media: Trzy dni po tym nagraniu zginął w katastrofie. Teraz może być dowodem w sporze o miliony

28.05.2020 17:17

Media: Trzy dni po tym nagraniu zginął w katastrofie. Teraz może być dowodem w sporze o miliony To może być zwrot w sprawie konfliktu na linii FC Nantes - Cardiff City o pieniądze za transfer Emiliano Sali.

Źródło: eurosport.tvn24.pl

Za napadami na staruszki w Pile stało …troje nastolatków. Pieniądze wydawali w galeriach

28.05.2020 14:59


Sąd rodzinny i nieletnich zdecyduje o dalszych trójki nastolatków z Piły, którzy stoją za ostatnimi napadami na staruszki. Plan wymyślili wspólnie. Potem wcielili go w życie. Mają po 15 i 16 lat. Znają się ze szkoły. Ten, na którym ciążą najpoważniejszy zarzuty, jest najmłodszy. Jako jedyny był już wcześniej notowany. Dwójka pozostałych to 16-latek i […]

Źródło: wiadomosci.com

Kazik: Każda władza ma aktywnych kretynów

28.05.2020 11:04

- Prezydent Duda nie zna realiów, podejrzewam, rynku muzycznego, więc radziłbym mu się nie wypowiadać na tematy, o których nie ma pojęcia - powiedział Kazik Staszewski, odnosząc się do słów prezydenta, że na piosence "Twój ból jest lepszy niż mój" zarobi "grube pieniądze". W rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem lider Kultu stwierdził także, że nie ma poczucia, by utworem naruszył sferę prywatną prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. - Ludzie stanowiący rozporządzenia uważają, że prawo ma obowiązywać...

Źródło: www.rp.pl

Pieniądze z Unii na odbudowę gospodarek. Morawiecki o "wielkim impulsie finansowym"

28.05.2020 10:28

Pieniądze z Unii na odbudowę gospodarek. Morawiecki o Fundusz odbudowy w połączeniu z budżetem Unii Europejskiej to bardzo duża nowa inicjatywa, to wielki impuls finansowy, który da perspektywę rozwoju gospodarczego Europie, w tym Polsce - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: tvn24.pl

Pieniądze z Unii na odbudowę gospodarek. Morawiecki o "wielkim impulsie finansowym"

28.05.2020 10:28

Pieniądze z Unii na odbudowę gospodarek. Morawiecki o Nowa inicjatywa.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami