Wiocha
Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Adwokaci Kucharskiego: jest konieczność zaskarżenia postanowień prokuratury

28.10.2020 20:07

- Policjanci weszli do domu naszego klienta o 6 rano. Przeszukano mieszkanie, zabrano również dzieciom komputery, które miały służyć do nauki on-line. Już teraz widzimy konieczność niezwłocznego wniesienia środków zaskarżenia na postanowienia prokuratury - piszą w oficjalnym oświadczeniu adwokaci Cezarego Kucharskiego.

Źródło: sport.onet.pl

Godek: W związku z falą agresji nie przebywam w swoim mieszkaniu

28.10.2020 19:10


W związku z narastającą falą agresji nie przebywam w mieszkaniu przy ul. Książąt Mazowieckich w Warszawie - ani ja, ani nikt z mojej rodziny - poinformowała w środę inicjatorka projektu "Zatrzymaj Aborcję" Kaja Godek. We wtorek aktywistka zawiadomiła policję o groźbach i poprosiła o ochronę.

Źródło: www.rmf24.pl

Napisali na katedrze "piekło kobiet", proboszcz wycofał zawiadomienie. "Przeprosili, wyrazili skruchę"

28.10.2020 18:48

Napisali na katedrze Proboszcz parafii katedralnej w Płocku (Mazowieckie) wycofał złożone na policji zawiadomienie w sprawie zniszczenia mienia w związku z wymalowaniem na murze bazyliki napisu "piekło kobiet". Wcześniej zapowiedział, że wycofa je pod warunkiem, że autorzy napisu zgłoszą się do niego i wyrażą żal.

Źródło: tvn24.pl

Inicjatorka projektu “Zatrzymaj aborcję” Kaja Godek złożyła wniosek o ochronę

28.10.2020 18:32


Kaja Godek złożyła wniosek o ochronę. Inicjatorka projektu “Zatrzymaj aborcję” poinformowała o tym we wpisie na Facebooku. “Złożyłam na policji zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oraz wniosek o ochronę osobistą w trybie pomocy dla świadka i pokrzywdzonego. Czekam na decyzję policji” – napisała. Kaja Godek. Zawiadomienie jest związane z upublicznieniem jej danych adresowych w mediach […]

Źródło: wiadomosci.com

"Rewolucja jest kobietą". Przepychanka z policją przy sejmowych garażach

28.10.2020 18:08

Protest relacjonujemy na tvnwarszawa.pl.

Źródło: tvn24.pl

Policja ma pilnować tylko kościołów i mieszkań posłów PiS

28.10.2020 17:00

Od środy funkcjonariusze policji z Warszawy będą przez całą dobę chronić kościołów, mieszkań i biur posłów PiS. Decyzja taka miała zapaść na wideokonferencji z Komendantem Stołecznym Policji - podaje nieoficjalnie Polsat News.

Źródło: www.rp.pl

Kaja Godek chce ochrony policyjnej. Złożyła wniosek

28.10.2020 16:25


​Aktywistka antyaborcyjna Kaja Godek wnioskuje o ochronę policji w związku z protestami w okolicy jej domu. Godek poinformowała, że złożyła także zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Źródło: www.rmf24.pl

Są zarzuty dla byłego menadżera Roberta Lewandowskiego

28.10.2020 15:54


Milion euro poręczenia - czyli ponad 4,5 mln złotych. Ponadto zakaz zbliżania się do Roberta Lewandowskigo i jego żony, zakaz kontaktowania z nimi, dozór policji i zatrzymany paszport z zakazem opuszczania kraju. Takie środki zapobiegawcze zastosowała prokuratura wobec Cezarego Kucharskiego, byłego menedżera Roberta Lewandowskiego. Nie przyznał się on do szantażowania piłkarza w celu wymuszenia 20 mln euro zapłaty.

Źródło: www.rmf24.pl

Polska firma zaskarżyła opłaty autostradowe w Niemczech. Unijny trybunał sprawiedliwości przyznał jej rację

28.10.2020 15:48

Polska firma zaskarżyła opłaty autostradowe w Niemczech. Unijny trybunał sprawiedliwości przyznał jej rację Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał zasadność zaskarżenia przez polskie przedsiębiorstwo przewozowe sposobu obliczania opłat za korzystanie z niemieckich autostrad, który uwzględnia także wydatki na policję drogową - wynika z ogłoszonego w środę orzeczenia prejudycjalnego.

Źródło: tvn24.pl

Media: To funkcjonariusz służb specjalnych kierował samochodem, który w Warszawie potrącił protestujące kobiety

28.10.2020 15:42


W poniedziałek o godzinie 17 w Warszawie samochód potrącił dwie kobiety, które brały udział w protestach przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Według nieoficjalnych ustaleń „Gazety Wyborczej” i portalu tvn24.pl, kierowca pojazdu to funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. To funkcjonariusz z długim stażem w służbie. Po tym zdarzeniu i zatrzymaniu przez policję został zawieszony w […]

Tagi: Policja, TVN24, TVN
Źródło: wiadomosci.com

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami