Hopaj
Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Polacy wśród turystów uwięzionych w hotelu na Teneryfie. U dwóch gości wykryto koronawirusa

25.02.2020 18:35

Polacy wśród turystów uwięzionych w hotelu na Teneryfie. U dwóch gości wykryto koronawirusa Wejścia do hotelu pilnują policjanci. Nikt nie może wejść do budynku ani go opuścić.

Tagi: Policja, TVN24, TVN
Źródło: tvn24bis.pl

Pościg za poszukiwanym. Był pod wpływem narkotyków

25.02.2020 17:36


Zgorzeleccy policjanci zatrzymali po pościgu 33-latka poszukiwanego wydanym w Niemczech Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki i prowadził auto pod ich wpływem. W samochodzie był 20-letni pasażer, również poszukiwany, ale przez polski wymiar sprawiedliwości.

Źródło: www.rmf24.pl

150 tysięcy w kasetce. "17-latek okradał szefa, jego starszy o dwa lata krewny kupił auto". Wpadł, bo próbował uciekać

25.02.2020 15:09

150 tysięcy w kasetce. Mechanik nie zorientował się, że z warsztatu zniknęło mu 170 tysięcy złotych. Policjanci dużą ilość gotówki znaleźli w bmw, którym jechał 19-latek. Nie uwierzyli, że to pieniądze nastolatka. Okazało się, że to krewny 17-latka, który miał praktyki u mechanika, który od policjantów dowiedział się, że został okradziony.

Źródło: tvn24.pl

Pomorze: Zbierał w Miastku podpisy pod listą poparcia Andrzeja Dudę i został pobity

25.02.2020 14:41


Mieszkańcowi Miastka tak bardzo nie spodobało się zbieranie podpisów pod listą poparcia kandydata na prezydenta, że wyrwał dokumenty 60-latkowi. Uderzył go także w brzuch. Policjanci prowadzą już postępowanie. Zdarzenie miało miejsce późnym popołudniem w sobotę na osiedlu Śródmieście w Miastku. Jeden z mieszkańców, 60-latek, zadzwonił domofonem do jednego z lokali w budynku wielorodzinnym. Powiedział, że […]

Źródło: wiadomosci.com

Lubuskie: 29-latek ma spłacić pożyczkę, której nie zaciągnął

25.02.2020 13:56


29-letni mieszkaniec powiatu wschowskiego (woj. lubuskie) otrzymał nakaz zapłaty 26 tys. zł za niespłaconą pożyczkę, której w rzeczywistości nigdy nie zaciągnął. Sprawę wyjaśnia policja i apeluje o ochronę naszych danych osobowych - poinformowała we wtorek Maja Piwowarska z Komendy Powiatowej Policji we Wschowie.

Tagi: Policja
Źródło: fakty.interia.pl

Przełom w śledztwie dotyczącym organizacji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, podczas którego zaatakowano Pawła Adamowicza

25.02.2020 13:36


Przełom w śledztwie dotyczącym organizacji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, podczas którego zaatakowano Pawła Adamowicza. Zarzuty w tej sprawie ma usłyszeć 7 osób. To urzędnik z Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni, dwaj policjanci z komendy wojewódzkiej, dwaj przedstawiciele organizatora koncertu – Regionalnego Centrum Wolontariatu oraz przedstawiciele agencji ochrony, która pilnowała porządku podczas imprezy. […]

Źródło: wiadomosci.com

Policyjne psy zginęły po awarii ciepłowniczej. Jest śledztwo

25.02.2020 12:58


Jest śledztwo w sprawie śmierci sześciu policyjnych psów w Warszawie - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. W piątek po południu specjalnie szkolone do rozpoznawania zapachów zwięrzęta zginęły w wyniku awarii magistrali ciepłowniczej na Pradze Północ.

Źródło: www.rmf24.pl

Indie: siedem osób zginęło w protestach przeciwko nowemu prawu o obywatelstwie

25.02.2020 12:08

W starciach z policją, do jakich doszło w poniedziałek w stolicy Indii, Delhi, podczas protestów przeciwko nowemu prawu o obywatelstwie, zginęło co najmniej siedem osób, a 150 zostało rannych – poinformował we wtorek przedstawiciel policji, Anil Mittal. Wśród zabitych jest jeden z szefów policji – dodał. Były to najkrwawsze zamieszki, do jakich doszło w ramach […]

Tagi: Policja, Indie
Źródło: prasowki.org

Wśród zabitych jeden z szefów policji. Kulminacja krwawych zamieszek podczas wizyty Trumpa

25.02.2020 11:52

Wśród zabitych jeden z szefów policji. Kulminacja krwawych zamieszek podczas wizyty Trumpa W starciach z policją, do jakich doszło podczas protestów przeciwko nowemu prawu o obywatelstwie w poniedziałek w stolicy Indii Delhi, zginęło co najmniej siedem osób, a 150 zostało rannych - poinformował przedstawiciel policji Anil Mittal. Do zamieszek doszło podczas dwudniowej wizyty w Indiach prezydenta USA Donalda Trumpa.

Tagi: Policja, TVN24, TVN
Źródło: tvn24.pl

Pijany 19-latek bez prawa jazdy pędził przez Elbląg

25.02.2020 9:53


Warmińsko-mazurska policja opublikowała nagranie z monitoringu pokazujące nieodpowiedzialną jazdę młodego mężczyzny ulicami Elbląga. 19-latek był kompletnie pijany, usiadł za kierownicą bez prawa jazdy. Na ul. Grota Roweckiego stracił panowanie nad autem i uderzył słup.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami