Prointegra
Wiadomości z tagiem Poznań  RSS
Projekt "Stop LGBT". Nie ma zgody abpa Stanisława Gądeckiego

22.09.2020 16:07


Metropolita poznański abp Stanisław Gądecki nie wyraził zgody na promowanie na terenach kościelnych archidiecezji poznańskiej społecznego projektu ustawy "Stop LGBT" oraz na zbieranie pod nim podpisów. Kuria Metropolitalna poinformowała o tym w specjalnym liście do proboszczów.

Źródło: fakty.interia.pl

Monika Chabel: nie mogę się już doczekać startu

22.09.2020 16:06

Za niespełna trzy tygodnie w Poznaniu rozegrane zostaną jedyne w tym roku międzynarodowe zawody wioślarskie - mistrzostwa Europy. Monika Chabel z czwórki bez sterniczki przyznała, że w tym sezonie, trudno sobie stawiać cele, ale liczy na dobry wynik.

Źródło: sport.onet.pl

Ciąg dalszy afery w Wiśle Kraków. Są wnioski o przedłużenie aresztu

22.09.2020 15:11


Prokuratura wystąpiła z wnioskami o przedłużenie aresztu dla 3 osób podejrzanych w śledztwie dotyczącym działalności byłych władz Wisły Kraków. Wśród nich jest była prezes tego klubu, Marzena S., która przebywa w areszcie już od prawie pół roku - ustalił reporter RMF FM Marek Wiosło. Decyzje ma podjąć Sąd Apelacyjny w Poznaniu.

Źródło: www.rmf24.pl

Projekt "Stop LGBT". Abp Stanisław Gądecki zakazał zbierania podpisów na terenie kościołów

22.09.2020 10:23

Projekt "Stop LGBT" nie może być promowany na terenach kościelnych archidiecezji poznańskiej. Decyzję wydał arcybiskup Stanisław Gądecki....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

W czwartek podróżował pociągiem, w sobotę okazało się, że ma koronawirusa

22.09.2020 10:10

W czwartek podróżował pociągiem, w sobotę okazało się, że ma koronawirusa U pasażera podróżującego pociągiem relacji Poznań-Toruń potwierdzono zakażenie koronawirusem - poinformował sanepid.

Źródło: tvn24.pl

PKO Ekstraklasa: Lech Poznań z najlepszą frekwencją

22.09.2020 10:06

Mimo obostrzeń sanitarnych derby Poznania cieszyły się najlepszą frekwencją ze wszystkich dotychczasowych meczów PKO Ekstraklasy. Obejrzało je aż 17 546 widzów. Zaskakująco mało kibiców chodzi na mecze Lechii Gdańsk.

Źródło: sport.onet.pl

Kiedy poznamy ustalenia po naradzie na Nowogrodzkiej?

22.09.2020 8:08


"Zakończyła się narada kierownictwa PiS. Podjęto decyzje o zdecydowanych rozstrzygnięciach. O szczegółach poinformujemy w stosownym czasie" - taki wpis na Twitterze rzeczniczki Prawa i Sprawiedliwości pojawił się w poniedziałek po godzinie 16. Rozmowy na Nowogrodzkiej w Warszawie ruszyły po godzinie 13. Spotkanie nie zakończyło się dymisją Zbigniewa Ziobro. To, jakie ustalenia zapadły, być może wyjaśni się nawet nie we wtorek, ale dopiero w środę.

Abp Gądecki: "Nie" dla zbiórki podpisów pod projektem Godek

21.09.2020 21:12

Metropolita poznański abp Stanisław Gądecki nie wyraził zgody, by na terenie kościołów w archidiecezji zbierane były podpisy pod społecznym projektem ustawy "Stop LGBT".

Źródło: www.rp.pl

Wielkopolska: Pasażer pociągu zakażony koronawirusem

21.09.2020 19:42


U pasażera podróżującego pociągiem relacji Poznań-Toruń potwierdzono zakażenie koronawirusem - poinformował w poniedziałek sanepid z Gniezna (woj. wielkopolskie).

Źródło: www.rmf24.pl

Rewolucyjny wyrok dotyczący abonamentu RTV: Niepłacący wygrał sprawę w sądzie

21.09.2020 12:30


Każdy posiadacz odbiornika radiofonicznego i telewizyjnego zobowiązany jest do jego rejestracji w ciągu 14 dni od wejścia w jego posiadanie i regularnego wnoszenia opłat abonamentowych. Wyrok sądu w Poznaniu jest korzystny dla osoby, która nie płaciła abonamentu RTV. Czy przełomowy wyrok może być ratunkiem dla Polaków? Abonament RTV nadal jest obowiązkowy. Każdy posiadacz odbiornika radiowo-telewizyjnego […]

Źródło: wiadomosci.com

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami