Prointegra
Wiadomości z tagiem Poznań  RSS
Jest zgoda na rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego Wandy Błeńskiej

25.02.2020 13:06


Watykańska Kongregacja ds. Kanonizacyjnych zgodziła się na rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego polskiej lekarki i misjonarki Wandy Błeńskiej. Pismo w tej sprawie otrzymał metropolita poznański.

Tagi: Poznań
Źródło: fakty.interia.pl

Strzelali racami w sektor rodzinny. Jeden z pseudokibiców skazany

25.02.2020 12:57

Strzelali racami w sektor rodzinny. Jeden z pseudokibiców skazany Na trzy najbliższe mecze Lecha Poznań nie wejdą kibice gości, klub wydał też dwuletni zakaz stadionowy dla zorganizowanych grup kibiców Lechii Gdańsk. Tymczasem sąd skazał pierwszego z chuliganów, którzy brali udział w zajściach podczas niedzielnego meczu obu drużyn.

Źródło: tvn24.pl

Strzelali racami w sektor rodzinny. Jeden z pseudokibiców skazany

25.02.2020 12:57

Strzelali racami w sektor rodzinny. Jeden z pseudokibiców skazany Na trzy najbliższe mecze Lecha Poznań nie wejdą kibice gości.

Źródło: tvn24.pl

Samolot z Mediolanu wylądował w Poznaniu. Nikt nie zgłosił objawów chorobowych

25.02.2020 12:45


Samolot linii Ryanair z włoskiego lotniska Mediolan-Bergamo wylądował we wtorek przed godz. 10 na poznańskim lotnisku Ławica. Nikt z pasażerów, którzy przeszli kontrolę, nie zgłosił żadnych objawów chorobowych - poinformował rzecznik prasowy lotniska Błażej Patryn.

Źródło: fakty.interia.pl

Lech Poznań wynagrodzi swoim kibicom przykre doświadczenia z meczu z Lechią Gdańsk

24.02.2020 20:08

Na oficjalnej stronie internetowej Lecha Poznań opublikowano komunikat, w którym władze Kolejorza odniosły się do skandalicznych wydarzeń z niedzielnego meczu PKO Ekstraklasy pomiędzy poznańskim zespołem i Lechią Gdańsk.

Źródło: sport.onet.pl

2-letni zakaz stadionowy dla kibica zatrzymanego po meczu Lech - Lechia

24.02.2020 18:06

2-letni zakaz stadionowy oraz grzywnę orzekł w poniedziałek poznański sąd wobec jednego z kibiców Lechii Gdańsk, zatrzymanego po niedzielnym meczu piłkarskiej ekstraklasy na stadionie w Poznaniu. Policja w związku z zajściami wylegitymowała pół tysiąca gdańskich kibiców.

Źródło: sport.onet.pl

Burdy podczas meczu Lech - Lechia. Ranna nastolatka, zatrzymany kibic będzie miał zarzuty

24.02.2020 14:07

Po meczu Lecha Poznań z Lechią Gdańsk policja zatrzymała sześciu kibiców gości. Pięciu zostało już wypuszczonych, a jedna osoba pozostaje do dyspozycji władz i będzie miała postawione zarzuty. To efekt ostrzelania racami sektora zajmowanego przez fanów Lecha. W zamieszkach ranna została 17-letnia poznanianka, którą z poparzeniami przetransportowano karetką do szpitala.

Źródło: sport.onet.pl

Przeżyli razem ponad 20 lat. Kobe Bryant był kochającym mężem

24.02.2020 14:07

Kobe Bryant swoją żonę, młodszą o cztery lata Vanessę Lainę poznał w listopadzie 1999 roku, gdy ta tańczyła na planie teledysku The Eastsidaz "G'd Up", w tym samym budynku, w którym nad swoją płytą pracował koszykarz. Płyta Bryanta nigdy nie została wydana, jednak jego miłość do młodszej kobiety rosła w siłę. Kilka miesięcy od pierwszego spotkania zawodnik Los Angeles Lakers oświadczył się swojej partnerce.

Źródło: sport.onet.pl

Kolejne budynki przejdą sporą metamorfozę. Miasto otrzymało dofinansowanie na ten cel

24.02.2020 10:21


Kamienice, remizy OSP, filia biblioteki – to budynki, które zostaną wyremontowane w Zawierciu. Aż 16 obiektów zmieni się nie do poznania, dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej. Miasto otrzyma ponad 6 milionów złotych dofinansowania na termomodernizację budynków. Pieniądze pochodzą m.in. z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko i jest to unijna dotacja na likwidację niskiej emisji. […]

Źródło: twojezaglebie.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami