Prointegra
Wiadomości z tagiem Prokuratura  RSS
14-latka oblała się łatwopalną substancją i się podpaliła

30.05.2020 2:06

Białostocka prokuratura bada sprawę samopodpalenia 14-latki z Tykocina. Oblała się łatwopalną substancją i się podpaliła. Jej stan jest ciężki.

Źródło: www.rp.pl

Mężczyzna zmarł po interwencji policji. Były funkcjonariusz z zarzutami morderstwa

29.05.2020 21:35

Mężczyzna zmarł po interwencji policji. Były funkcjonariusz z zarzutami morderstwa Były funkcjonariusz policji z Minneapolis, który w trakcie interwencji miał przyczynić się do śmierci zatrzymanego mężczyzny, został aresztowany. Postawiono mu zarzuty morderstwa - przekazała w piątek prokuratura. W wyniku zajścia od trzech dni w niektórych amerykańskich miastach dochodzi do gwałtownych zamieszek. W Minneapolis podpalono komisariat. 

Źródło: tvn24.pl

Samopodpalenie 14-latki w Tykocinie. Jej stan jest ciężki

29.05.2020 18:07


​Prokuratura wyjaśnia sprawę samopodpalenia 14-latki z Tykocina na Podlasiu. Do tego tragicznego zdarzenia doszło dziś rano. Dziewczynka trafiła do szpitala.

Źródło: www.rmf24.pl

RMF: Samopodpalenie 14-latki w Tykocinie

29.05.2020 18:07


​Prokuratura wyjaśnia sprawę samopodpalenia 14-latki z Tykocina na Podlasiu. Do tego tragicznego zdarzenia doszło dziś rano. Dziewczynka trafiła do szpitala - informuje RMF FM.

Źródło: fakty.interia.pl

Prokuratura nie zgadza się na sprawdzenie telefonu prezydenta Brazylii

29.05.2020 17:27

Prokuratura nie zgadza się na sprawdzenie telefonu prezydenta Brazylii Prokuratura Generalna w Brazylii w czwartek sprzeciwiła się sprawdzeniu przez biegłych Sądu Najwyższego telefonu komórkowego prezydenta Jaira Bolsonaro. Trybunał Federalny prowadzi przeciw niemu dochodzenie w sprawie tak zwanych fake newsów.

Prokuratura nie zgadza się na sprawdzenie telefonu prezydenta Brazylii

29.05.2020 17:27

Prokuratura nie zgadza się na sprawdzenie telefonu prezydenta Brazylii Trybunał Federalny prowadzi przeciw niemu dochodzenie w sprawie tak zwanych fake newsów.

Źródło: tvn24.pl

Wybory 2020. Warszawscy radni PiS zawiadomili PKW ws. zbiórki podpisów

29.05.2020 14:08


Radni PiS z dzielnicy Praga-Południe złożyli w piątek (29 maja) zawiadomienie do Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie nielegalnej zbiórki podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego. Jeszcze w piątek mają złożyć także zawiadomienie do prokuratury.

Źródło: fakty.interia.pl

Przyczepa pełna beczek porzucona przy drodze. Pobrali próbki, prokuratura wszczęła śledztwo

29.05.2020 12:57

Przyczepa pełna beczek porzucona przy drodze. Pobrali próbki, prokuratura wszczęła śledztwo Mają różne kolory, taką samą pojemność i nieznaną zawartość. W Szczurach (woj. wielkopolskie) na parkingu przy krajowej "jedenastce" ktoś porzucił przyczepę pełną beczek. Otwarto je na chwilę, by sprawdzić zawartość. Sprawa już zajmuje się prokuratura.

Źródło: tvn24.pl

Nielegalna zbiórka podpisów dla Rafała Trzaskowskiego? Radni PiS zawiadomią prokuraturę i PKW

29.05.2020 12:08


Radni Prawa i Sprawiedliwości z warszawskiej Pragi-Południe mają zawiadomić dzisiaj Państwową Komisję Wyborczą i prokuraturę ws. rzekomej nielegalnej zbiórki podpisów poparcia dla prezydenckiej kandydatury Rafała Trzaskowskiego. Radna Koalicji Obywatelskiej, w której biurze - według doniesień portalu tvp.info - prowadzona miała być zbiórka, w rozmowie z szefem klubu KO zaprzeczyła zarzutom, a sprawę nazwała "PiS-owską prowokacją".

Źródło: www.rmf24.pl

Warszawska prokuratura porozumiała się z Allegro i OLX

29.05.2020 12:06

Stołeczny prokurator w ciągu kilkunastu godzin dostanie z serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych dane, które pomogą mu zidentyfikować sprawcę wyłudzeń w sieci.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami