f4up
Wiadomości z tagiem Prokuratura  RSS
Prezydent Otwocka: wykorzystano moje dane osobowe, wzięto 40 tysięcy złotych pożyczki

03.08.2020 17:09

Prezydent Otwocka: wykorzystano moje dane osobowe, wzięto 40 tysięcy złotych pożyczki Prezydent Otwocka Jarosław Margielski przekonuje, że ktoś wykorzystał jego dane osobowe, by wyłudzić z banków pożyczki. Jak twierdzi, na jego nazwisko zostały zaciągnięte zobowiązania spłaty blisko 40 tysięcy złotych. Śledztwo w tej sprawie prowadzi otwocka prokuratura.

Źródło: tvn24.pl

Prezydent Otwocka: wykorzystano moje dane osobowe, wzięto 40 tysięcy złotych pożyczki

03.08.2020 17:09

Prezydent Otwocka: wykorzystano moje dane osobowe, wzięto 40 tysięcy złotych pożyczki Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Źródło: tvn24.pl

​Prezydent Otwocka: Ktoś ukradł moją tożsamość i wziął na mnie pożyczki

03.08.2020 16:08


Oszuści, posługując się moimi danymi osobowymi, wzięli na mnie łącznie prawie 40 tys. pożyczki - powiedział w poniedziałek 3 sierpnia prezydent Otwocka (woj. mazowieckie) Jarosław Margielski. Poinformował, że sprawą zajmuje się prokuratura.

Źródło: fakty.interia.pl

Prezydent Otwocka: Padłem ofiarą kradzieży tożsamości. Oszuści wzięli pożyczki na moje nazwisko

03.08.2020 15:09


Oszuści posługując się moimi danymi osobowymi wzięli na mnie łącznie prawie 40 tys. pożyczki - powiedział prezydent Otwocka Jarosław Margielski. Poinformował, że sprawą zajmuje się prokuratura.

Źródło: www.rmf24.pl

Drag queen i symulowanie podcinania gardła kukle z twarzą arcybiskupa. Do sądu trafił akt oskarżenia

03.08.2020 11:23

Drag queen i symulowanie podcinania gardła kukle z twarzą arcybiskupa. Do sądu trafił akt oskarżenia Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Markowi M., który podczas występu w poznańskim klubie miał symulować podcięcie gardła kukle symbolizującej abp. Marka Jędraszewskiego. Śledczy zarzucają oskarżonemu między innymi publiczne nawoływanie do zbrodni i do nienawiści na tle wyznaniowym.

Źródło: tvn24.pl

Kierowca tira wjechał pod pociąg, zginął na miejscu. Prokuratura: zignorował czerwone światło

03.08.2020 10:43

Kierowca tira wjechał pod pociąg, zginął na miejscu. Prokuratura: zignorował czerwone światło Prokuratura Rejonowa w Opolu umorzyła postępowanie w sprawie wypadku, do którego doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Nowa Schodnia. Stało się tak ze względu na śmierć sprawcy wypadku, czyli kierowcy tira, który wjechał pod pędzący pociąg osobowy.

Źródło: tvn24.pl

Sprawa kukły abpa Jędraszewskiego. Marek M. usłyszał akt oskarżenia

03.08.2020 10:28


Stołeczna prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Markowi M., który w ubiegłym roku symulował podcięcie gardła abp. Markowi Jędraszewskiemu - dowiedziała się Polska Agencja Prasowa w prokuraturze. Mężczyzna jest oskarżony o m.in. publiczne nawoływanie do zabójstwa duchownego i znieważenie katolików.

Źródło: fakty.interia.pl

Ryszard Czarnecki miał wyłudzić pieniądze z PE. Nowe doniesienia "Rz"

03.08.2020 7:19


Europejski Urząd ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF) zarzuca Ryszardowi Czarneckiemu, że pobierał nienależne zwroty kosztów podróży służbowych i diety. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez europosła trafiło do polskiej prokuratury. Nowe informacje w sprawie podaje "Rzeczpospolita".

Źródło: fakty.interia.pl

Tychy. Półtoraroczny chłopiec raniony nożem. Sąd zdecydował ws. aresztu dla matki

02.08.2020 10:59

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowanie tymczasowego aresztu dla matki podejrzanej o usiłowanie zabójstwa swojego dziecka. Stan...

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Śląskie: Matka podcięła dziecku gardło? 40-latka z zarzutem

01.08.2020 17:23


W sobotę 1 sierpnia matka ranionego w szyję półtorarocznego dziecka usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. 40-latka z Tychów dzień wcześniej podcięła gardło swojemu synowi. Prokuratura będzie wnioskować do sądu o aresztowanie podejrzanej. Stan dziecka jest ciężki, ale stabilny.

Źródło: fakty.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami