Hopaj
Wiadomości z tagiem Prokuratura  RSS
Funkcjonariusz ABW, który potrącił kobiety, bez zarzutów. Prokuratura: to było wykroczenie w ruchu drogowym

28.10.2020 18:08

Funkcjonariusz ABW, który potrącił kobiety, bez zarzutów. Prokuratura: to było wykroczenie w ruchu drogowym Prokuratura uznała, że jego zachowanie nie nosi znamion przestępstwa.

Źródło: tvn24.pl

Cezary Kucharski usłyszał zarzuty ws. gróźb wobec Roberta Lewandowskiego

28.10.2020 16:06

Cezary Kucharski usłyszał zarzuty ws. gróźb stosowanych wobec Roberta Lewandowskiego. Prokuratura Regionalna w Warszawie poinformowała również o środkach zapobiegawczych wobec byłego menedżera Polaka.

Źródło: sport.onet.pl

Są zarzuty dla byłego menadżera Roberta Lewandowskiego

28.10.2020 15:54


Milion euro poręczenia - czyli ponad 4,5 mln złotych. Ponadto zakaz zbliżania się do Roberta Lewandowskigo i jego żony, zakaz kontaktowania z nimi, dozór policji i zatrzymany paszport z zakazem opuszczania kraju. Takie środki zapobiegawcze zastosowała prokuratura wobec Cezarego Kucharskiego, byłego menedżera Roberta Lewandowskiego. Nie przyznał się on do szantażowania piłkarza w celu wymuszenia 20 mln euro zapłaty.

Źródło: www.rmf24.pl

Prokuratura chce uchylić immunitet Nitrasowi. "Śmieję się z tych zarzutów i z pana Ziobry"

28.10.2020 12:51

Prokuratura chce uchylić immunitet Nitrasowi. Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro chce uchylić immunitet posłowi Koalicji Obywatelskiej Sławomirowi Nitrasowi i postawić mu zarzuty dotyczące znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej posłów. - Śmieję się z tego. Pan Ziobro wykorzystuje prokuraturę do celów politycznych. Taki charakter mają te zarzuty - ocenił Nitras.

Nitras straci immunitet? "Zostanę publicznie opluty"

28.10.2020 11:34


Prokurator Generalny, na wniosek Prokuratury Okręgowej w Warszawie, wystąpił do marszałka Sejmu o wyrażenie zgody na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej posła KO Sławomira Nitrasa. Prokuratura chce postawić posłowi zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej posłów, znieważenia posłanki i zmuszania dziennikarza do zaniechania interwencji prasowej. Chodzi o zajścia z października 2018 roku oraz z lipca 2020 roku. Do zarzutów Nitras odniósł się w rozmowie z dziennikarzem RMF FM. "Są nieprawdziwe" – stwierdził i dodał, że to atak polityczny...

Źródło: www.rmf24.pl

Podwyżka za parkowanie, rozszerzenie strefy. Prokuratura zaskarżyła uchwały Rady Warszawy

28.10.2020 7:26

Podwyżka za parkowanie, rozszerzenie strefy. Prokuratura zaskarżyła uchwały Rady Warszawy Prokuratura zaskarżyła dwie uchwały Rady Warszawy. Jedna dotyczy rozszerzenia Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego, a druga pięciokrotnej podwyżki kar za postój bez opłaty.

Źródło: tvn24.pl

Podwyżka za parkowanie, rozszerzenie strefy. Prokuratura zaskarżyła uchwały Rady Warszawy

28.10.2020 7:26

Podwyżka za parkowanie, rozszerzenie strefy. Prokuratura zaskarżyła uchwały Rady Warszawy Do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

Źródło: tvn24.pl

Echa wojny pomiędzy Kucharskim i Lewandowskim. Wyciekły taśmy z rozmowy o gigantycznych pieniądzach

28.10.2020 0:06

Nie milkną echa związane z zatrzymaniem Cezarego Kucharskiego. "Super Express" dotarł do taśm, na których były menedżer Roberta Lewandowskiego dyskutuje z piłkarzem o gigantycznych pieniądzach. Wypowiedzi zostały przekazane prokuraturze.

Źródło: sport.onet.pl

Zapadł wyrok ws. zabójstwa gen. Papały. „Patyk” uniewinniony

27.10.2020 20:00

Warszawski sąd uniewinnił Igora M., ps. Patyk, od zarzutu zabójstwa szefa policji gen. Marka Papały. Tym samym wersja prokuratury o złodzieju samochodów w roli mordercy upadła.

Wyrok w sprawie zabójstwa Marka Papały

27.10.2020 18:45


Sąd Okręgowy w Warszawie uniewinnił Igora M. pseudonim “Patyk” ze wszystkich ciążących na nim zarzutów w tym zarzutu zabicia byłego generała policji Marka Papały. Prokuratura dla złodzieja samochodów żądała dożywocia. W warszawskim sądzie okręgowym po prawie pięcioletnim procesie zapadł wyrok w sprawie zabójstwa sprzed 22 lat. 39 letni Marek Papała został zastrzelony w Warszawie, w […]

Źródło: wiadomosci.com

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami