Wiocha
Wiadomości z tagiem Rosja  RSS
Zamiast tanieć, paliwa mogą drożeć. Najnowsze prognozy

18.09.2020 17:09

Zamiast tanieć, paliwa mogą drożeć. Najnowsze prognozy Jeśli ceny ropy naftowej będą dalej rosły, to zamiast wyczekiwanych obniżek czekają nas podwyżki cen na stacjach - napisali w piątkowym komentarzu analitycy BM Reflex.

Źródło: tvn24.pl

"Rumunia właśnie stała się bezpieczniejszym krajem"

18.09.2020 13:35

Jak poinformował premier Ludovic Orban, rumuńska armia otrzymała pierwszą część zamówionego w USA systemu rakietowego ziemia-powietrze Patriot. Nowe uzbrojenie ma wzmocnić obronę tego kraju i oddalać zagrożenie ze strony Rosji - piszą media.

Źródło: tvn24.pl

Szef FBI mówi o ingerencji Rosjan w kampanię. Głównym celem jest "oczernianie Bidena"

18.09.2020 11:20

Szef FBI mówi o ingerencji Rosjan w kampanię. Głównym celem jest Rosyjscy agenci próbują ingerować w trwającą w USA kampanię przed wyborami prezydenckimi - oświadczył dyrektor Federalnego Biura Śledczego (FBI) Christopher Wray. Według niego ich głównym celem jest oczernianie kandydata demokratów Joe Bidena.

Tagi: Rosja, TVN24, TVN, FBI
Źródło: tvn24.pl

Szukali jego ciała 84 lata, znaleźli obrączkę. "To dowód, że szczątki mojego dziadka są w tym grobie"

18.09.2020 10:52

Szukali jego ciała 84 lata, znaleźli obrączkę. Rodzina szukała jego ciała przez 84 lata. Ojciec Rosy Marii został rozstrzelany przez żołnierzy generała Franco. W odkrytym właśnie niedaleko Madrytu masowym grobie znaleziono jego ślubną obrączkę. Materiał programu "Polska i Świat".

Źródło: tvn24.pl

Niemcy i Francja chcą wspólnie budować nowy samolot bojowy. "Wokół nas rosną zagrożenia"

18.09.2020 10:44

Niemcy i Francja chcą wspólnie budować nowy samolot bojowy. Francja i Niemcy są zdeterminowane, aby wspólnie bronić bezpieczeństwa Europy, ponieważ "wokół nas rosną zagrożenia" - powiedziała niemiecka minister obrony Annegret Kramp-Karrenbauer. Szefowe resortów obrony zapewniły, że oba kraje będą kontynuowały współpracę przy budowie nowego europejskiego samolotu bojowego oraz rozpoznawczego drona.

Źródło: tvn24.pl

Niemcy i Francja chcą wspólnie budować samolot bojowy

18.09.2020 10:44

Niemcy i Francja chcą wspólnie budować samolot bojowy "Wokół nas rosną zagrożenia".

Źródło: tvn24.pl

Rosja: Kampania zastraszania bliskich A. Nawalnego

18.09.2020 9:54


W rosyjskich mediach państwowych ruszyła kampania zastraszania krewnych i współpracowników Aleksieja Nawalnego. Agencja Ria Novosti opublikowała wypowiedź rosyjskiego adwokata, który przekonuje, że za wywiezienie z Rosji dowodów świadczących o próbie otrucia lidera opozycji, grozi kara więzienia. Aleksiej Nawalny przebywa w berlińskiej klinice Charite. Tamtejsi lekarze orzekli, że próbowano go zamordować trująca substancją bojową. Rosyjskie […]

Źródło: wiadomosci.com

Wielki pech liderki, Polka objęła prowadzenie w Giro Rosa

18.09.2020 0:06

Liderka kobiecego Giro Rosa Holenderka Annemiek van Vleuten (Mitchelton-Scott) wycofała się z udziału w wyścigu z powodu kontuzji - poinformowała jej grupa na Twitterze. Mistrzyni świata w czwartkowej kraksie złamała jedną z kości nadgarstka.

Tagi: Rosja, Kraków
Źródło: sport.onet.pl

Europarlamentarzyści potępili próbę zabicia Nawalnego. "Naruszenie międzynarodowych zobowiązań Rosji"

17.09.2020 22:47

Europarlamentarzyści potępili próbę zabicia Nawalnego. Parlament Europejski potępił w czwartkowej rezolucji zamach na rosyjskiego opozycjonistę i działacza antykorupcyjnego Aleksieja Nawalnego. Za uchwałą głosowało 532 eurodeputowanych, przeciw - 84, a 72 wstrzymało się od głosu. Uznano, że ktokolwiek uznany by został za odpowiedzialnego za tę zbrodnię, i tak "stanowiłoby to wyraźne naruszenie międzynarodowych zobowiązań prawnych Rosji".

Źródło: tvn24.pl

Europarlamentarzyści potępili próbę zabicia Nawalnego

17.09.2020 22:47

Europarlamentarzyści potępili próbę zabicia Nawalnego "Naruszenie międzynarodowych zobowiązań Rosji".

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami