Wiocha
Wiadomości z tagiem Rosja  RSS
Katastrofa smoleńska: Rosyjscy śledczy domagają się stenogramów ostatniej rozmowy braci Kaczyńskich. Macierewicz odpowiada

26.11.2020 8:37


Przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz powiedział w Telewizji Republika, że sprawa zapisów rozmowy prezydenta Lecha Kaczyńskiego z pokładu Tu-154M z Jarosławem Kaczyńskim to prowokacja. Wczoraj rosyjska Prokuratura Generalna zwróciła się do polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości o przekazanie jej w ramach pomocy prawnej stenogramów i fonogramów z tej rozmowy. Rosjanie poinformowali, że chcą wykorzystać materiały w prowadzonym […]

Prezydent Trump ułaskawił swojego byłego doradcę

26.11.2020 6:07

Prezydent Trump ułaskawił swojego byłego doradcę Prezydent USA Donald Trump poinformował w środę, że ułaskawił swojego byłego doradcę generała Michaela Flynna, który oskarżany jest między innymi o składanie fałszywych zeznań w sprawie kontaktów z ambasadorem Rosji.

Źródło: tvn24.pl

Donald Trump ułaskawił swojego byłego doradcę

26.11.2020 6:07

Donald Trump ułaskawił swojego byłego doradcę Michael Flynn jest oskarżany między innymi o składanie fałszywych zeznań w sprawie kontaktów z ambasadorem Rosji.

Źródło: tvn24.pl

Trumna z ciałem Maradony będzie wystawiona w Casa Rosada

26.11.2020 6:06

Rodzina, przyjaciele i miliony fanów Diego Maradony będą mogły pożegnać go w Casa Rosada, czyli siedzibie rządu w Buenos Aires. – Diego będzie miał pożegnanie, na jakie zasłużył – przyznał prezydent Argentyny Alberto Fernandez.

Źródło: sport.onet.pl

Donald Trump ułaskawił Michaela Flynna, swojego byłego doradcę

25.11.2020 22:54


Prezydent USA Donald Trump poinformował w środę, że ułaskawił swojego byłego doradcę generała Michaela Flynna, który oskarżany jest m.in. o składanie fałszywych zeznań w sprawie kontaktów z ambasadorem Rosji.

Źródło: www.rmf24.pl

Rosja chce nagrań rozmowy braci Kaczyńskich przed katastrofą w Smoleńsku

25.11.2020 20:47


​Rosyjska Prokuratura Generalna oświadczyła, że wysłała do polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości wniosek o stenogram rozmowy telefonicznej prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego z jego bratem, Jarosławem Kaczyńskim, przed katastrofą samolotu Tu-154M 10 kwietnia 2010 roku.

Źródło: www.rmf24.pl

Rosja chce nagrań braci Kaczyńskich z Tupolewa. Dlaczego teraz?

25.11.2020 20:00

Rosyjska Prokuratura Generalna zażądała zapisu ostatniej rozmowy braci Kaczyńskich. PiS mówi o prowokacji i próbie destabilizacji w Polsce.

Źródło: www.rp.pl

Rosja zwraca się do Polski w sprawie katastrofy smoleńskiej

25.11.2020 15:23

Rosja zwraca się do Polski w sprawie katastrofy smoleńskiej "Do Polski skierowano prośbę o pomoc prawną w sprawie katastrofy samolotu prezydenckiego Tu-154M w 2010 roku pod Smoleńskiem" - poinformowała Prokuratura Generalna Rosji. Wniosek dotyczy "stenogramu rozmowy telefonicznej" prezydenta Lecha Kaczyńskiego z bratem Jarosławem. - W aktach sprawy prowadzonej przez Prokuraturę Krajową nie ma nagrania ani stenogramu takiej rozmowy - przekazała jej rzeczniczka Ewa Bialik.

Źródło: tvn24.pl

Rosja zwraca się do Polski w sprawie katastrofy smoleńskiej

25.11.2020 15:23

Rosja zwraca się do Polski w sprawie katastrofy smoleńskiej Komunikat Prokuratury Generalnej Rosji.

Źródło: tvn24.pl

Amerykański niszczyciel rozzłościł Rosjan. "Skorzystał z praw i wolności żeglugowych"

24.11.2020 19:04

Amerykański niszczyciel rozzłościł Rosjan. Dowództwo VII Floty USA poinformowało, że w trakcie rejsu po Morzu Japońskim amerykański niszczyciel rakietowy USS John S. McCain wszedł na uważany przez Rosję za własne wody terytorialne akwen w pobliżu Zatoki Piotra Wielkiego, by potwierdzić jego międzynarodowy status.

Źródło: tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami