f4up
Wiadomości z tagiem SKOK  RSS
Maciej Kot: warto było zaryzykować, postawiliśmy grubą kreskę

25.02.2020 6:06

- Po takim weekendzie, jak w Predazzo, mogę jednak powiedzieć, że warto było zaryzykować. Polegało ono na tym, że na dłużej można utknąć w Pucharze Kontynentalnym. Jeżeli te moje skoki dalej będą szły w tę stronę, to mogą dać wiele radości w Pucharze Świata - przyznał Maciej Kot w rozmowie z Onet Sport. Nasz skoczek od miesiąca nie bierze udziału w Pucharze Świata, a ostatnio odniósł dwa zwycięstwa w Pucharze Kontynentalnym w Predazzo.

Źródło: sport.onet.pl

Hubert Szaszkiewicz: Jan Kowalczyk wyprzedził epokę

24.02.2020 20:08

Były wieloletni trener reprezentacji Polski w jeździeckich skokach przez przeszkody Hubert Szaszkiewicz uważa, że zmarły w poniedziałek mistrz olimpijski z Moskwy Jan Kowalczyk wyprzedził epokę.

Tagi: Moskwa, SKOK, Uber
Źródło: sport.onet.pl

Rasnov chce na dłużej zagościć w Pucharze Świata

24.02.2020 12:06

Świetna atmosfera i konkursy stojące na wysokim poziomie. Rasnov, który był organizatorem Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich, zdał egzamin. Mało tego, gospodarze zapowiedzieli, że chcieliby na dłużej zagościć w kalendarzu.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.onet.pl

PŚ w skokach: Lahti. Kiedy odbędą się kolejne zawody?

24.02.2020 12:06

Po zmaganiach w rumuńskim Rasnovie teraz czas na skoki narciarskie w Lahti, które są następnym przystankiem Pucharu Świata w sezonie 2019/2020. Sprawdź, kiedy odbędą się zawody na skoczni Salpausselka? Przedstawiamy plan startów nadchodzących konkursów PŚ w Finlandii. Jak teraz zaprezentują się Polacy, a zwłaszcza Kamil Stoch, który wygrywał w Lahti w ostatnim czasie?

Źródło: sport.onet.pl

Raw Air i loty napędzają Jakuba Wolnego

24.02.2020 12:06

- Muszę zachować spokój i to jest mój główny cel - przyznał Jakub Wolny, który po powrocie do rywalizacji w Pucharze Świata w skokach narciarskich punktował w czterech konkursach z rzędu. Znowu jednak zabrakło go w serii finałowej w drugich zawodach w Rasnovie.

Tagi: Loty, SKOK, Raw Air
Źródło: sport.onet.pl

Stefan Kraft naginał przepisy? Polski sztab ucina temat

23.02.2020 14:06

Wiele dyskusji wywołała sytuacja z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Rasnovie, w której kamery telewizyjne uchwyciły naciągającego kombinezon Austriaka Stefana Krafta. Jak udało się dowiedzieć Onet Sport, kilka ekip - w tym także nasza - analizowały sytuację, sprawdzając, czy miało to miejsce przed, czy już po kontroli na szczycie skoczni.

Źródło: sport.onet.pl

Wojciech Fortuna o zmarłym trenerze Forteckim: pokazał mi jak dalej żyć

23.02.2020 14:06

Dla Wojciecha Fortuny, mistrza olimpijskiego w skokach narciarskich z Sapporo, śmierć trenera Janusza Forteckiego to niepowetowana strata. "Pokazał mi jak dalej żyć" - powiedział o wybitnym szkoleniowcu, który zmarł w sobotę w wieku 87 lat.

Źródło: sport.onet.pl

PK w skokach: zwycięstwo Macieja Kota w Predazzo

22.02.2020 22:06

Maciej Kot wygrał w Predazzo konkurs Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich. Za nim uplasowali się Austriak Clemens Aigner i Niemiec Moritz Baer. W czołowej "30" było jeszcze trzech Biało-Czerwonych.

Źródło: sport.onet.pl

Michal Doleżal: nie jesteśmy zadowoleni z tych zawodów

22.02.2020 16:06

Po raz pierwszy w tym roku polscy skoczkowie nie zapisali podium w czasie weekendu Pucharu Świata w skokach narciarskich. W Rasnovie, który debiutował w imprezie tej rangi, najbliżej tego był Dawid Kubacki, który w sobotnim konkursie zajął czwarte miejsce.

Źródło: sport.onet.pl

Wielka walka Kamila Stocha

22.02.2020 16:06

- Ważne, że dobrym skokiem zakończyłem starty w Rasnovie. To był pozytywny akcent, bo to nie był zdecydowanie mój dzień - przyznał Kamil Stoch po sobotnim konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Rasnovie, w którym zajął dziewiąte miejsce, choć po pierwszej serii był dopiero 17.

Źródło: sport.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami