f4up
Wiadomości z tagiem SKOK  RSS
Tomas Vancura zakończył karierę

06.12.2019 0:07

23-letni reprezentant Czech, Tomas Vancura, podjął decyzję o zakończeniu czynnej przygody z nartami i skocznią. Powodem takiej decyzji są problemy zdrowotne zawodnika Dukli Liberec. Skoczek od kilku lat borykał się z bólem pleców. Świeżo upieczony młody "emeryt" nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość, chciałby jednak pozostać przy skokach.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.onet.pl

Kolejny weekend pełen sportów zimowych w Eurosporcie. Plan transmisji TV

05.12.2019 13:15

Pełne transmisje skoków narciarskich w Niżnym Tagile, kombinacji i biegów narciarskich w Lillehammer oraz narciarstwa alpejskiego w Lake Louise i Beaver Creek, a także biathlon z Oestersund i narciarstwo dowolne z Val Thorens to weekendowa oferta Eurosportu 1 i Eurosport Playera.

Źródło: feedproxy.google.com

PŚ w skokach: inauguracja w Lillehammer bez Polek

05.12.2019 12:06

Już w ten weekend najlepsze skoczkinie świata po raz dziewiąty przystąpią do walki o Kryształową Kulę. Na starcie premierowych zawodów w Lillehammer, a także następnych w Klingenthal, zabraknie reprezentantek Polski, które swoich sił w elicie mają spróbować dopiero w 2020 roku. O powodach takiej decyzji opowiedział nam nowy trener Biało-Czerwonych, Łukasz Kruczek.

Źródło: sport.onet.pl

Zaskakujące słowa norweskiego skoczka, "jesteśmy na granicy przepisów, albo je przekraczamy"

05.12.2019 10:06

Podczas ostatniego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Kuusamo doszło do niespotykanej sytuacji, kiedy trzech Norwegów zostało zdyskwalifikowanych za nieprzepisowe kombinezony. - To już się nie powtórzy – zapewnia dyrektor kadry Skandynawów.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.onet.pl

20 lat od tragedii na skoczni Bergisel, zginęło sześć osób

04.12.2019 14:09

Skocznia Bergisel w Innsbrucku. To świątynia skoków narciarskich i główny obiekt zimowych igrzysk olimpijskich. Dokładnie 4 grudnia 1999 roku zamieniła się w miejsce, w którym odbywało się snowboardowe show. Dziś mija 20 lat od wielkiej tragedii na Bergisel. Na skoczni znajduje się pamiątkowa kolumna poświęcona tym koszmarnym wydarzeniom, w których zginęło sześć osób.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.onet.pl

Nikunen i Ahonen postulują zmiany w przeprowadzaniu kontroli sprzętu

04.12.2019 10:06

Nadal nie milkną echa sobotniego konkursu w Ruce, który zapisał się w historii największa liczbą dyskwalifikacji wśród czołowych skoczków. Głos w tej sprawie zabrali także fińscy eksperci związani ze skokami narciarskimi.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.onet.pl

PŚ w skokach: zawody w Niżnym Tagile zagrożone?

04.12.2019 10:06

W minioną niedzielę wiatr uniemożliwił rozegranie konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Kuusamo. Prognozy pogody na najbliższy weekend także nie są optymistyczne.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.onet.pl

PŚ w skokach: dodatkowy konkurs w Lahti za wszelką cenę

03.12.2019 22:06

Fińska federacja narciarska obliczyła, że z powodu odwołania niedzielnego konkursu skoków w Kuusamo straciła 300 tysięcy euro i teraz za wszelką cenę chce, aby dodatkowy konkurs odbył się w Lahti na przełomie lutego i marca.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.onet.pl

AWS pracuje nad 32-rdzeniowym procesorem bazującym na architekturze ARM Neoverse N1

03.12.2019 13:27

Szykuje się spory skok wydajności względem chipów Graviton. Amazon Web Services pracuje nad nowym procesorem dla swoich platform chmurowych. Chip miałby bazować na architekturze Neoverse N1 firmy ARM, a jego projekt ma pozwalać na łatwe łączenie się z innymi akceleratorami, aby znacznie przyspieszyć wybrane obliczenia.

Tagi: SKOK, Amazon
Źródło: pclab.pl

Echa plagi dyskwalifikacji w Ruce. "Kontroler poszedł po bandzie, nie będzie żadnego pobłażania"

03.12.2019 12:06

- To jest początek sezonu i takie kontrole nie są niczym dziwnym, ale w tym wypadku kontroler FIS - jak to się mówi - poszedł po bandzie. To, co się stało w Ruce, pokazało, że nie będzie żadnego pobłażania - przyznał Maciej Maciusiak, trener kadry B w skokach narciarskich, w rozmowie z Onet Sport.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami