Klatka.pl
Wiadomości z tagiem SKOK  RSS
Nadzieja polskich skoków uratowana, wraca do gry

13.01.2021 0:06

Jeszcze jesienią mówiło się o tym, że Adam Niżnik, który uznawany jest za nadzieję polskich skoków narciarskich, może przejść operację kręgosłupa. Zawodnik TS Wisła Zakopane stracił aż cztery miesiące treningów na skoczni, ale wrócił i wygląda na to, że kłopoty ma już za sobą.

Tagi: SKOK, Wisła
Źródło: sport.onet.pl

PŚ w Zakopanem: zobacz harmonogram i kadrę

12.01.2021 18:06

Już w najbliższy weekend kolejne zawody z cyklu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem najlepsi zawodnicy zmierzą się na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. W piątek skakanie rozpocznie się kwalifikacjami do konkursu indywidualnego, w sobotę odbędzie się konkurs drużynowy, natomiast w niedzielę finałowa rywalizacja indywidualna.

Tagi: NATO, SKOK
Źródło: sport.onet.pl

Kazuyoshi Funaki wciąż skacze. Japońska legenda zaskakuje

12.01.2021 12:08

Nie tylko Noriaki Kasai nie porzuca skoków narciarskich mając ponad 40 lat. W zawodach wciąż występuje Kazuyoshi Funaki, który nadal zachwyca sylwetką w locie.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.onet.pl

Ukraina chce być gospodarzem igrzysk olimpijskich. Część imprez w Polsce?

12.01.2021 10:07

Ukraina chce zostać gospodarzem najważniejszej imprezy sportowej świata - igrzysk olimpijskich - poinformował ukraiński minister ds. Młodzieży i Sportu - Wadym Gutzajt. Najprawdopodobniej miał na myśli zimowe igrzyska olimpijskie w 2030 r. Część imprez, m.in. konkursy skoków, mogłyby odbyć się w Polsce.

Tagi: Ukraina, SKOK
Źródło: sport.onet.pl

Stefan Hula sfrustrowany. "Zrobiłem dwa kroki w tył, potrzeba cudu"

12.01.2021 0:06

- Powinienem skakać już na luzie, bo przecież mam wielkie doświadczenie. Jeżeli jednak to tak ma wyglądać, to nie ma sensu się męczyć. Potrzeba cudu, a te jednak się zdarzają. Wewnętrznie czuję, że stać mnie jeszcze na skakanie na wysokim poziomie - powiedział Stefan Hula, który szuka formy w zawodach niższej rangi w skokach narciarskich, w rozmowie z Onet Sport.

Źródło: sport.onet.pl

Szwajcar skoczył... tyłem ze skoczni i zrobił salto! To po prostu trzeba zobaczyć

12.01.2021 0:06

TVP Sport opublikował bardzo niecodzienne nagranie, na którym szwajcarski narciarz... oddaje skok tyłem. Fabian Boesch zadziwił wszystkich. To po prostu trzeba zobaczyć.

Źródło: sport.onet.pl

Nienawiść, ignorancja albo skrajna głupota. Nie tylko Stoch nie usłyszał hymnu

11.01.2021 16:08

W Titisee-Neustadt Kamil Stoch po wygraniu konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich nie doczekał się polskiego hymnu. Wybuchł skandal, organizatorzy przeprosili, ale niesmak pozostał. Polak nie jest jedynym sportowcem, któremu organizatorzy zabrali taką możliwość, a jego przypadek, patrząc na historię, wydaje się wręcz błahy. Tutaj zawiodła technologia, a wcześniej zdarzało się, że hymnów nie odgrywano z nienawiści, ignorancji czy po prostu ze zwykłej głupoty.

Źródło: sport.onet.pl

Zabawne nagranie z Piotrem Żyłą podbija sieć. Bez słów "dogadał się" z Markusem Eisenbichlerem

11.01.2021 14:07

Piotr Żyła zajął trzecie miejsce w sobotnich zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt. Kamera TVP Sport uchwyciła, jak Polak "dogadał się" z Markusem Eisenbichlerem w... znanym tylko im języku.

Źródło: sport.onet.pl

Polski sędzia skoków narciarskich mówi o lekkim niedosycie

11.01.2021 14:07

– Według mnie sobota ogólnie cudowna, niedziela reprezentacyjnie wspaniała, indywidualnie lekki niedosyt - tak konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt ocenił olimpijczyk Kazimierz Długopolski.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.onet.pl

Granerud skomentował zawody PŚ w Titisee-Neustadt. "Miło było dzielić podium z Tande"

11.01.2021 10:07

Halvor Egner Granerud wygrał niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Norweg, który niedawno podpadł polskim kibicom, skomentował zawody za pośrednictwem mediów społecznościowych. 24-latek ucieszył się, że na podium oprócz niego uplasował się też jego rodak Daniel-Andre Tande.

Tagi: SKOK
Źródło: sport.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami